безкоштовний вебінар Наталії Остап’юк

Розбір фінансової звітності: як оцінити стан вашого бізнесу

Для власників компаній та менеджерів, які не розуміються на показниках фінзвітності, але хочуть знайти нові точки збільшення прибутків бізнесу та вивести його на новий рівень

Переглянути запис безкоштовно
Запис
Безкоштовно

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Ключовий співробітник

У сферу ваших обов’язків входить робота з фінансовою звітністю, але пройдений університетський курс з економіки не покриває цих потреб. Відчуваєте необхідність розібратись у ключових показниках звітів, щоб ефективно працювати з фінансовими даними й знати, на що саме вони можуть впливати в компанії.

Приватний підприємець

Ваш бізнес швидко росте та розвивається, а ви не маєте економічної освіти, щоб оцінити всі процеси. Відчуваєте, що ваша команда очікує рішень і хочете розібратись в основах фінансів, щоб направити ресурси компанії туди, куди необхідно, а не куди хочеться.

Менеджер компанії

Хочете заглибитись у тонкощі роботі з фінансовими даними, щоб вільно орієнтуватись у звітності та продуктивно працювати з підлеглими та колегами з відділу фінансів. Отримати у свій арсенал знання та навички дієвого застосування інформації зі звітів в інтересах компанії.

Хто проводить вебінар

провідний тьютор у Фінансовій Академії Актив. Професор, доктор економічних наук. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів та аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності – понад 14 років. Автор та співавтор 7 монографій, 5 наукових посібників та підручника, понад 15 навчально-методичних видань та 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

Спеціалізація

складання звітності, контроль податкових розрахунків підприємств, аудит

облік та звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку

тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій з вебінарів

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Основні компоненти фінансової звітності 

Баланс: активи, пасиви та капітал

Короткий огляд інших складових фінансової звітності: звіт про рух коштів та звіт про зміну капіталу

Аналіз фінансової звітності  

Розгляд основних показників: ліквідність, фінансова стійкість

Зв’язок платоспроможності з показниками ділової активності та рентабельності

Розбір практичного кейса

Експрес-читання фінансової звітності компанії на прикладі однієї з відомих компаній України

Рекомендації

Щодо подальшого вивчення фінансової звітності та ухвалення управлінських рішень.

Основа успішного керування компанією

Не обов’язково бути бухгалтером чи фінансовим директором, щоб читати фінансовий звіт. Але точно треба вміти орієнтуватись у цих цифрах, щоб керувати компанією та отримувати прибутки. Фінансові звіти дають змогу побачити, де генеруються гроші та куди вони витрачаються. Перший крок власника бізнесу — це з’ясувати, що означають усі цифри у прибутках, збитках і балансі. Далі ці дані перетворяться на дорожню карту розвитку компанії з інформацією про те, як бізнес зароблятиме гроші наступні місяці Успішно керувати компанією далеко не так важко, як це здається деяким людям. Розуміння ваших цифр є ключовим першим кроком до спрощення цього процесу.

Зареєструйтесь на безкоштовний вебінар, щоб разом з викладачем-практиком розібратись в основах успішного керування бізнесом – фінансовій звітності!

Переглянути запис безкоштовно

Що кажуть випускники

Скліфасовська
Ірма

директор компанії Brocus Ge

Сподобалася викладач Наталія Остап’юк — приємна людина, фахівець. Висловлюю їй велику подяку за її працю, професіоналізм та людські якості! Зверталася до неї по поради, і вона жодного разу не відмовила. Пояснювала все доступною мовою, своєчасно відповідала на запитання.

Іванова
Наталія

головний бухгалтер

Склала іспит ДипІФР на 75 балів та потрапила у рейтинг ACCA Ukraine Top Achiever. І це здебільшого заслуга тьютора Наталії Остап’юк! Вона на лекціях все розкладала по поличках, радила, як розподіляти час на іспиті, давала цінні настанови.

Ардашерова
Венера

бухгалтер

Величезна подяка найкращому тренеру Остапюк Наталії! Отримала задоволення від пройденого курсу завдяки таланту та професіоналізму тренера. Дуже шкода, що курс закінчився.