Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Комплексна підготовка до офіційного іспиту АССА на диплом ДипІФР-рус

ДипІФР.Гарантія

Від основ до міжнародного рівня:

87%

випускників академії успішно складають іспит ДипІФР-рус

Аккредитовано АССА

Зареєструйтесь,
щоб переглянути 3 пробних уроки курсу безкоштовно!

У меня є промокод

Фінансова Академія Актив - акредитований в АССА навчальний центр за програмами МСФЗ

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Це найкращий з можливих курсів для вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності від основ до рівня профі. Крім отримання теоретичних знань і практичних навичок застосування МСФЗ, його програма дозволяє грунтовно підготуватись до офіційного іспиту на диплом ДипІФР-рус. Тому що вона складається з 3-х частин:

  • «МСФЗ» — дає базові знання з міжнародних стандартів фінансової звітності;
  • «ACCA DipIFR (rus). Практикум з МСФЗ» — дозволяє отримати практичні навички для роботи з МСФЗ та відпрацювати швидкість та якість розв’язання завдань на іспиті;
  • «ДипІФР. Інтенсив» — заключна частина програми курсу, яка дозволяє систематизувати всі отримані знання з МСФЗ за допомогою розв’язання практичних завдань різної складності, а також підготуватися до іспиту на диплом ДипІФР-рус напередодні сесії.

  Опануйте МСФЗ від основ до практичного застосування, щоб стати фахівцем міжнародного рівня!


  Фінансова Академія Актив — акредитований в АССА навчальний центр, який має право проводити навчання фахівців за програмами з МСФЗ.

 • Для бухгалтерів та головних бухгалтерів

  Які працюють за національними стандартами бухгалтерського обліку, але в найближчому майбутньому планують переходити або вже перейшли на міжнародні стандарти. А також тим, хто хоче зробити кар'єру фахівця з МСФЗ і потребує актуальних знань та навичок для складання іспиту ДипІФР-рус.

  Для аудиторів та економістів

  Які хочуть досконало вивчити МСФЗ від основ, щоб підвищити власну професійну цінність, розширити кар'єрні перспективи та підготуватися до офіційного іспиту на міжнародний диплом АССА DipIFR (rus).

  Для співробітників фінансових та податкових служб, фахівців в сфері підготовки фінансової звітності

  Які бажають вивчити теорію та практику застосування міжнародних стандартів фінансової звітності для більш якісного виконання робочих обов'язків.

 • Цей курс гарантує успіх на іспиті ДипІФР-рус!

  Більше 87% випускників академії успішно складають іспит на диплом ДипІФР-рус.
  Якщо випускник цього курсу не складає офіційний іспит в мережі ATC International з першої спроби, він має право отримати доступ до курсу «ACCA DipIFR (rus). Практикум з МСФЗ», що входить до складу програми «ДипІФР. Гарантія», для повторної підготовки.

  Для цього необхідно виконати вимоги:

  • звернутися в академію одразу після оголошення результатів іспиту. Так ви отримаєте доступ до курсу «ACCA DipIFR (rus). Практикум з МСФЗ» і зможете підготуватись до наступної сесії на диплом ДипІФР
  • мати підсумкову оцінку за курс «МСФЗ» не нижче 80 балів (тобто — необхідно скласти тест або виконати завдання в кожному модулі на 80 і вище балів)
  • мати підсумкову оцінку за курс «ACCA DipIFR (rus). Практикум з МСФЗ» не нижче 80 балів
  • внутрішній пробний іспит «ACCA DipIFR (rus). Практикум з МСФЗ» необхідно скласти на 60 балів і вище
  • відвідати мінімум 50% вебінарів онлайн, в рамках програми «ДипІФР. Гарантія»
  • надати письмове підтвердження про кількість набраних балів на офіційному іспиті в мережі АТС.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Розумітись у принципах і складі міжнародних стандартів фінансової звітності
  Оперувати термінологією МСФЗ, орієнтуватися в структурі та складі фінансової звітності згідно міжнародних стандартів. Розбиратися в інструментах визнання, класифікації, вимірювання, подання та розкриття інформації про фінансові інструменти.
 • Вільно орієнтуватися в МСФЗ та застосовувати їх на практиці
  Відображати в обліку та звітності визнання і оцінку операцій практично з усіма елементами фінансової звітності. Робити основні розрахунки з метою МСФЗ. Результати розрахунків і окремі операції відображати в обліку і звітності відповідно до міжнародних стандартів. Застосовувати вимоги до розкриття інформації при підготовці фінансових звітів і приміток. Складати фінансову звітність груп компаній.
 • Доступно надавати роз'яснення щодо використання МСФЗ
  Розуміти і вміти пояснити основні принципи міжнародного регулювання фінансової звітності. Застосовувати визначення елементів фінансової звітності та подання окремих статей у фінансовій звітності, а також враховувати особливості першого застосування стандартів МСФЗ.
 • Розв’язувати і правильно оформлювати завдання іспиту ДипІФР-рус
  Опануєте тонкощі успішного складання іспиту ACCA DipIFR (rus) з першого разу. Дізнаєтесь, як заробляти «легкі бали», а також швидко розв’язувати складні завдання і оформляти їх на іспиті. Відпрацювання завдань з тьютором-практиком дозволить не тільки ретельно підготуватися до сесії ДипІФР-рус, але й удосконалити практичні навички застосування МСФЗ.

Дипломи та сертифікати:


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Диплом DipIFR (rus) можна отримати тільки після складання офіційного платного іспиту, який проводить ACCA двічі на рік, у червні та грудні, у спеціалізованих центрах.

Зареєструйтесь, щоб пройти 3 уроки курсу безкоштовно!Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Хто може складати іспит на диплом ДипІФР?

Якщо ви вже маєте атестат бухгалтера або аудитора і бажаєте підвищити свої знання в галузі МСФЗ, то ви можете зареєструватися на іспит ДипІФР.

При реєстрації на іспит необхідно мати документальне підтвердження кваліфікації.

Також вас можуть допустити до іспиту, якщо у вас є:

 • відповідний рівень освіти + 2-річний досвід роботи в галузі бухобліку та аудиту, або
 • 3-річний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту, або
 • статус АССА Affiliate, або
 • диплом АССА Certificate in International Financial Reporting + 2-х-летний опыт работы в сфере бухучета или аудита, или
 • диплом АССА Certificate in International Financial Reporting + 2-річний досвід роботи в сфері бухобліку або аудиту

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ДипІФР-рус для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Програма онлайн-курсу «ДипІФР. Гарантія» містить «Пробний онлайн-іспит», який повністю (за складністю та тривалістю) повторює реальний іспит від АССА. Це дозволяє перевірити отримані знання та оцінити власні сили перед офіційним іспитом.

Після проходження курсу, можна зареєструватися на участь в офіційному іспиті на диплом ACCA з МСФЗ — DipIFR (rus). Офіційний іспит платний, його проводить АССА за розкладом у спеціалізованих центрах.

Офіційний іспит

ACCA DipIFR (rus) — це професійний сертифікаційний іспит, який проводить одна з найбільших міжнародних професійних асоціацій фінансових фахівців — ACCA.

Іспит на диплом АССА DipIFR (rus) проходить двічі на рік — у червні та грудні, в офіційних спеціалізованих екзаменаційних центрах від АССА (повний перелік країн та міст з такими центрами є на сайті АССА — accaglobal.com). Точні дати його проведення можна дізнатися також на офіційному сайті асоціації.

Щоб скласти іспит, необхідно:

 1. Зареєструватися як студент АССА — заповнити реєстраційну форму на сайті accaglobal.com, додати до неї копії документів та сплатити реєстраційний внесок (тільки для тих, хто вперше складає іспит ДіпІФР-Рус).
 2. Зареєструватись на сам іспит з особистого кабінету myACCA.
 3. Сплатити екзаменаційний внесок.

Екзаменаційний внесок не входить у вартість навчання на курсі «ДипІФР.Гарантія» та оплачується кандидатом безпосередньо в ATC International після підтвердження реєстрації на іспит.

Екзаменаційна сесія проходить двічі на рік (у червні та грудні) одночасно у всіх спеціалізованих центрах, її проводять у комп'ютерному форматі російською мовою. Тривалість – 3 години 15 хвилин. Прохідний бал іспиту – 50%. Завдання, представлені на іспиті, мають перевірити розрахункові та аналітичні навички кандидата. Деякі питання складені у формі сценаріїв чи кейсів.

АССА повідомляє результати іспитів через 6 тижнів після іспитів. В особистому кабінеті myACCA результати іспитів можна побачити у звіті про статус складання іспитів.

Чому більше 70% наших випускників складають іспит ACCA DipIFR (rus) з першої спроби

 1. Наші тьютори — фахівці-практики рівня ACCA DipIFR (rus), які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми з МСФЗ дають ґрунтовну теоретичну базу, підкріплену практикою для готовності пройти іспит ДипІФР-рус.
 3. Пробні іспити ДипІФР-рус максимально наближені до офіційних та допомагають довести до автоматизму навички вирішення завдань.
 4. Студенти курсів МСФЗ спілкуються та підтримують один одного на форумах та в міжнародних чатах академії, діляться враженнями від іспитів із тими, хто тільки вирушає на них.
Успехи наших выпускников

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 298 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Часть 1. «ACPM: МСФО»

Часть 2. «ACCA:DipIFR (rus)»

Частина 3. ДипІФР. Інтенсив

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь та пройдіть 3 пробних уроки курсу безкоштовно!  Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

 • Рената Коршикова

  Доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, експерт, тьютор-методист Фінансової Академії Актив.

  Спеціалізація

  • облікова політика;
  • облік і звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку;
  • управлінський облік;
  • виступи на конференціях, професійних виставках, проведення майстер-класів з бухгалтерського та податкового обліку;
  • тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, зовнішньоекономічної діяльності, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій до вебінарів.

  Сертифікати та дипломи

  • САР/СIРА
  • ACCA DipIFR (rus)
  • Диплом АСРМ з МСФЗ та управлінського обліку, DipIFR (rus)
 • Наталія Остап’юк

  Тьютор Фінансової Академії Актив, професор, доктор економічних наук. Сертифікований аудитор з 2005 року. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів і аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності — 14 років. Автор і співавтор 7 монографій, 5 навчальних посібників і підручників. Більше 15 навчально-методичних видань і понад 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

  Спеціалізація

  Сертифікати та дипломи

Відгуки про курс

 • Как получить диплом ДипИФР-рус

  Интервью с выпускниками и тьюторами курса «ДипИФР.Гарантия»

 • Ольга Молодняк

  Ольга Молодняк

  главный бухгалтер

 • Ирина Сокиринская

  заведующая кафедрой финансов Национальной Металлургической академии Украины, PhD in Economics

 • Тетяна Твердохлібова

  Татьяна Твердохлебова

  главный бухгалтер

 • Оксана Конецпольская

  Оксана Конецпольская

  главный бухгалтер

 • Алексей Якушев

  Алексей Якушев

  финансовый директор

 • Татьяна Сидорова

  Татьяна Сидорова

  главный бухгалтер

 • Светлана Аксиновская

  главный бухгалтер

 • Алла Чубрикова

  руководитель отдела финансового контроля в «Вольво Восток»

 • Анна Виниченко

 • Наталья Владимировна Черепухина,

  директор частного предприятия Аудиторская фирма «Эгида»

 • Марина Толстых,

  главный бухгалтер ПАО «Аптечная сеть 36,6»

 • Что дает получение диплома ДипИФР-рус и каким специалистам он нужен? Как подготовиться к экзамену ДипИФР-рус, чтобы сдать его с первого раза? Опытом и советами делятся выпускники и тьюторы курса «ДипИФР.Гарантия».

 • "Теория на первом курсе по МСФО далась непросто. Но после Практикума и Интенсива по ДипИФР все разложилось по полочкам, и сам экзамен показался легким"

 • "Рада, что готовилась к экзамену ДипИФР-рус в Финансовой Академии Актив. Огромное спасибо, что сохранили доступ к материалам курса вплоть до экзамена, несмотря на переносы сессии. Это помогло лучше подготовиться и систематизировать знания"

 • Позаду залишились 100 днів навчання на курсі IPFM. Попереду курс Практикум p МСФЗ та тренінг Інтенсив по підготовці до сесії АССА DipIFR (rus). За цей час прослухала безліч лекцій. Ніби за абеткою, модуль за модулем пройшла від класичних стандартів до консолідованої фінансової звітності. Найбільше сподобалась подача матеріалу, бажання лекторів правильно донести інформацію, вкласти знання, розвинути в слухачах любов до МСФЗ і бажання вчитися та рухатись далі

 • Курс «IPFM:МСФО» — это база, кто не знаком с МСФО, без неё никак. Практикум — это решение задач. Много задач) Что касается Интенсива — это интенсивная подготовка и моральная настройка перед экзаменом. Тьютор рассказывает не только учебный материал, но и как работать в программе и не потерять драгоценное время на экзамене.

  До обучения не знала МСФО совсем — после курса я не боюсь прийти в компанию с данной отчетностью. Академии желаю развиваться и СПАСИБО, что вы есть! Особая благодарность Наталье Слюсаревой и Наталье Остапюк. Они меня вдохновили и влюбили в МСФО! 

 • Учебный курс ФА Актив охватил все задания для подготовки к сложному экзамену ДипИФР. Процесс поэтапного освоения материала грамотно подвел к успешной сдаче экзамена. Проработанная учебная программа состоит в концентрации информации самой сути стандартов, в профессиональной интерпретации со стороны преподавателей сложных схем стандартов МСФО. После освоения курса ДипИФР открывается другой взгляд на оценку финансовых-экономических процессов на предприятии.

  Кроме того, для меня сотрудничество с ФА Актив дало новый уровень профессиональных компетенций и не только. Позитивный настрой, который присутствовал на интерактивных обучающих встречах, заряжал к поиску новых стимулов в жизни. Огромное спасибо преподавателям Наталье Остапюк и Елене Петеневой за самоотдачу в процессе обучения!

 • Решила изучить МСФО для профессионального развития. Понравилось содержание пробных уроков, наполнение программы курса, поддержка администратора и то, можно учиться в любое время. Стоимость обучения для меня была немаленькая, но и тут в академии пошли мне навстречу, дали рассрочку.

  После курса IPFM, материал на курсе ДипИФР.Практикум дается гораздо легче. Знания стали фундаментальными. Когда я сдала экзамен и получила диплом IPFM, я была на «седьмом небе» от счастья! После получения диплома ДипИФР-рус хочу реализовать себя на более масштабном предприятии.

 • До курса «ДипИФР.Гарантия» мои знания были практически нулевыми. Теперь у меня есть достаточно глубокое представление об МСФО. Я уверена в себе, что справлюсь с любой задачей.

  Благодарна академии за возможность обучиться и вырасти в собственных глазах, пообщаться с умнейшими коллегами. Это большая ценность для меня. Теперь я знаю, куда идти и расти дальше. Искренне благодарна вам за полученные знания, организацию, помощь и поддержку в подготовке к экзамену ДипИФР.

 • Выбрала «ДипИФР.Гарантия», потому что это основательная программа. Понимала, что за год я хорошо освою все стандарты. Понравилось в академии все. Замечательные тьюторы, хорошо выстроена программа курса. После каждого модуля тесты, задачи. Тьюторы советуют, как вести себя на экзамене и строить структуру ответов.

  Благодаря длительной подготовке, перед экзаменом не волновалась и справилась с задачей по консолидации за 45 минут. На работе знания уже пригодились. До курса многого не знала про МСФО. Были разрозненные знания. Теперь все сложилось в единую систему как пазл.

 • Обучение по сертификации ДипИФР проходила впервые. Брала полный курс ДипИФР Гарантия. И в итоге получила 2 диплома! Полученные знания не только помогли сдать экзамен с первого раза, но и способствовали смене работы с повышением уже в процессе учебы. Система обучения очень удобна. Вебинары можно просматривать пока не усвоишь тему полностью. Материал конспектов доступен и легок для восприятия. Очень рекомендую учить определения и решать сессии прошлых лет. На своем опыте убедилась, что данная практика дает возможность спокойно воспринимать задания и уже в первые 15 минут отведенные на ознакомление типовые вопросы консолидации решить процентов на 40-50%. Так как сразу понимаешь, что нужно, что нет и каков ход решения будет. Не пропускайте мимо себя рекомендации преподавателей, на мой взгляд, следовать им ─ это уже 90% успеха. Хотела выразить благодарность всем администраторам за оперативную работу и доброжелательное отношение. Преподаватели Софья Андреевна и Юлия Юрьевна просто супер! Удачи всей академии!

 • Курс ДипИФР в ФА «Актив» дает возможность сдать экзамен с первого раза! Впечатления об экзамене хорошие. Организация хорошая, началось все вовремя. Все было довольно комфортно. Маловато времени. Сложно было сосредоточиться и вспомнить все, что учила из-за ощущения, что не хватит времени. Помог пробный экзамен. Показал, что необходимо еще доучить.

  Материала достаточно и без дополнительных источников, все вопросы рассматриваются. НО! Надо внимательно слушать и выполнять рекомендации преподавателей! Учить наизусть определения. Решать на скорость задания. В общем, все дается и только от Вас зависит – сможете Вы использовать этот шанс или нет. Всем удачи! Все в наших руках!

 • У меня был пакет Гарантия. Пакет отличный – мне все понравилось и по времени, и по содержанию. Конечно, самый запоминающийся – это Интенсив. Если бы я имела опыт работы с МСФО, выбрала бы именно Интенсив. Нужный настрой от преподавателя, рекомендации все к месту, выбранные темы охватывают практически все. СПАСИБО.

Истории успеха выпускников курса ДипИФР.Гарантия

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами
Докладніше про корпоративне навчання

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ДипІФР. Гарантія», щоб вивчити МСФЗ від основ до практичного застосування і стати професіоналом міжнародного рівня!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ДипІФР-рус, що робити?

За невблаганною статистикою, 81% наших студентів успішно складають офіційний іспит на диплом ДипІФР-рус з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ДипІФР-рус наприкінці курсу та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — повторні спроби необмежені. Для перескладання іспиту вам знадобиться повторно реєструватися на участь та сплачувати внесок. Розклад іспитів, вартість та інструкцію з реєстрації можна знайти на сайті АССА.

Що робити, якщо я залишусь незадоволеним навчанням на курсі?

Ми сподіваємося, що навчання та підготовка до диплому АССА ДипІФР-рус у Фінансовій Академії Актив принесе вам бажане досягнення цілей та стане приємним досвідом. Все ж ми розуміємо, що можливі ситуації, коли щось може піти не так.

Для таких випадків ми маємо Політику розгляду скарг, яка гарантує, що ви будете почуті. Відповідно до політики, своє питання чи пропозиції щодо вдосконалення сервісу ви можете надіслати на наш e-mail: sales@aktivcorp.com або заповнити форму «Скарги та пропозиції».

Після надсилання листа або анкети, ви отримаєте автоматичне повідомлення про те, що ваше питання на розгляді та протягом 10 робочих днів ми повністю його врегулюємо. Також ми обов'язково зв'яжемося з вами, щоб з'ясувати подробиці звернення, і зробимо все можливе, щоб швидко та об'єктивно вирішити проблему.

Якщо з якоїсь причини вас не влаштує результат вирішення питання – ви можете направити скаргу безпосередньо до АССА на e-mail: complaints@accaglobal.com

Якщо не вдалося вирішити питання ні у нас, ні у АССА – ви можете звернутися до вищого регулюючого органу. Детальна інструкція, як це зробити, є на сайті ACCA

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться