Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Практична підготовка до дистанційної міжнародної сертифікації

ACPM: МСФЗ

Базові знання з МСФЗ та підтвердження кваліфікації британським дипломом ACPM

 • команда акредитованих тьюторів-практиків
 • навчання за вільним графіком
 • багато практики, наближеної до справжнього іспиту
 • мова викладання: російська*

90%

наших студентів успішно складають іспит ACPM

Аккредитовано ACPM

Заповніть форму, щоб отримати 1 урок з цього курсу безкоштовно

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований центр навчання, який має право приймати іспити ACPM дистанційно

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація
 • Компанія переходить на складання звітності згідно МСФЗ і потрібно швидко опанувати хоча б ази? Хочете розширити свої кар’єрні перспективи, використовуючи міжнародні стандарти фінансової звітності? Національне законодавство вимагає застосовувати в роботі МСФЗ?

  Пройдіть навчання на курсі «ACPM: МСФЗ» та отримайте серйозну базову підготовку в галузі застосування МСФЗ, а також навчіться правильно «читати» та розуміти сенс основних стандартів.
  Перший крок на шляху повного розуміння МСФЗ для початківців — це освоєння теорії та принципів використання міжнародних стандартів на практиці. Коли пройдете курси МСФЗ з нуля, ви не тільки будете знати основні принципи, поняття, цілі та завдання окремих міжнародних стандартів (IAS та IFRS), але також навчитесь застосовувати їх у роботі.

  Курс «ACPM: МСФЗ» — це перша сходинка на шляху до вивчення теорії та практики застосування МСФЗ, а також підготовки до складання одного з найскладніших іспитів світу на диплом АССА DipIFR (rus).


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для бухгалтерів, аудиторів та економістів

  Які працюють за національними стандартами бухгалтерського обліку, але планують переходити на МСФЗ і хочуть розібратися в їхніх основах. А також збираються надалі готуватись до іспиту на міжнародний диплом АССА DipIFR (rus)

  Для співробітників фінансових, податкових служб та фахівців у сфері підготовки фінансової звітності

  Котрі тільки почали застосовувати міжнародні стандарти в робочій практиці та хочуть розібратися, для чого існують МСФЗ і як згідно цих стандартів складати звітність.

  Для комерційних директорів та керівників підприємств

  Які бажають вивчити МСФЗ та в подальшому планують готуватись до іспиту на міжнародний диплом АССА DipIFR (rus).

 • O_o

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Розуміти цілі, склад та зміст фінансової звітності згідно МСФЗ
  Робити розрахунки приведеної вартості (дисконтування) з метою МСФЗ. Оперувати термінологією, орієнтуватися в структурі та складі фінансової звітності за МСФЗ.
 • Розбиратися в інструментах визнання, класифікації, вимірювання, представлення та розкриття інформації про фінансові інструменти
  Виконувати завдання на тему «фінансові інструменти». Робити основні розрахунки під час обліку фінансових інструментів за амортизованою і справедливою вартістю. Результати розрахунків відображати у фінансовій звітності.
 • Орієнтуватися у вимогах міжнародних стандартів, що регламентують визнання доходів та витрат, облік матеріальних та нематеріальних активів, зобов'язань
  Відображати окремі операції в обліку та звітності згідно з МСФЗ. Робити розрахунки, пов'язані з оцінкою при визнанні статті та її подальшому обліку і відображенні у фінансовій звітності.
 • Володіти теоретичними даними, які застосовують при складанні фінансових звітів згідно міжнародних стандартів
  Складати консолідований звіт про фінансовий стан для простої групи (материнська компанія + дочірня компанія). Робити розрахунок основних консолідаційних коригувань, а також гудвілу та частки участі, яка не контролює. Складати звіт про рух грошових коштів.

Дипломи та сертифікати


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM.


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й урок курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Офіційний іспит на диплом ACPM проходить щомісяця за графіком, в режимі онлайн. Для участі в ньому необхідна попередня реєстрація. Перелік необхідних документів та форма реєстрації на іспит знаходяться в системі дистанційного навчання.

Іспит складається з тестової та практичної частини. Тривалість іспиту — 3 години.

Прохідний бал: 60.

Іспит на міжнародний диплом ACPM приймають адміністратори за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані завдання перевіряють та оцінюють акредитовані ACPM викладачі.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 115 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

ACPM: МСФЗ

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та отримати уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Отмена

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти безкоштовно 1-й модуль курсу!  Зареєструватися

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

 • Рената Коршикова

  Доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, експерт, тьютор-методист Фінансової Академії Актив.

  Спеціалізація

  • облікова політика;
  • облік і звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку;
  • управлінський облік;
  • виступи на конференціях, професійних виставках, проведення майстер-класів з бухгалтерського та податкового обліку;
  • тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, зовнішньоекономічної діяльності, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій до вебінарів.

  Сертифікати та дипломи

  • САР/СIРА
  • ACCA DipIFR (rus)
  • Диплом АСРМ з МСФЗ та управлінського обліку, DipIFR (rus)
 • Наталія Остап’юк

  Тьютор Фінансової Академії Актив, професор, доктор економічних наук. Сертифікований аудитор з 2005 року. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів і аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності — 14 років. Автор і співавтор 7 монографій, 5 навчальних посібників і підручників. Більше 15 навчально-методичних видань і понад 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

  Спеціалізація

  Сертифікати та дипломи

Відгуки про курс

 • Валерия Костенко

  заместитель главного бухгалтера

 • Светлана Чалая

  директор по экономике

 • Полина Шкороденок

  главный бухгалтер

 • Людмила Ильганаева

  руководитель отдела программирования

 • Маргарита Медведь

  главный бухгалтер

 • Татьяна Кускова

  главный бухгалтер, победитель марафона «Курс на карьеру»

 • Олеся Кузнецова

  главный бухгалтер

 • Инна Гуль

  главный бухгалтер

 • Юлия Скачкова

  бухгалтер

 • Ольга Вахрушева

  начальник финансового-экономического управления в РГАИС

 • Евгений Котлубей

  директор по экономике ЧАО «Азовэлектросталь»

 • "Курс дает правильное понимание стандартов и четкую структуру МСФО"

 • "Курс по МСФО дал огромный толчок и уверенность в себе. Освоила базовые принципы применения стандартов и выстроила работу с учетной политикой в компании"

 • "Решила пройти вначале «ACPM: МСФО» как базовый курс, а потом готовиться к ДипИФР. После курса стала понимать, что такое МСФО, зачем это нужно и как применять в работе"

 • "На курсе «ACPM: МСФО» много практических задач, есть тестирование, материалы составлены понятно и грамотно. После обучения стала смотреть на учет по МСФО с точки зрения инвесторов. Дальше готовлюсь к ДипИФР"

 • "Решила пройти вначале «ACPM: МСФО» как базовый курс, а потом готовиться к ДипИФР. После курса стала понимать, что такое МСФО, зачем это нужно и как применять в работе"

 • "Мне понравилось все! Сначала было интересно, как будет проходить дистанционное обучение. Если я вдруг перестану заниматься или забуду — как оно будет? Но… это невозможно!"

 • "Выбрала курс «ACPM: МСФО», чтобы ознакомиться со стандартами для сдачи экзамена в АССА. На курсе все разложено по полочкам, логичная структура, конспекты, задачи, интересные тесты. Спасибо Финансовой Академии за такую возможность!"

 • "Обучение превзошло все мои ожидания. Форма подачи материала и процесс учебы — продуманы до мелочей"

 • "Для меня было важно получить базовые, основательные знания учета, поэтому выбрала курс «ACPM: МСФО». Курс сбалансированный, много вебинаров и задач. Было очень интересно!"

 • "Курс ACPM стал необходимым базисом и отправной точкой, от которой я буду двигаться к диплому ДипИФР-рус. И придал уверенности, что я могу заявить о себе как о специалисте по МСФО и полностью перейти в эту сферу"

 • "Решила изучить МСФО, чтобы найти новое место работы. Выбрала Финансовую Академию Актив, так как у вас высокий процент студентов сдают экзамены ACPM с первого раза. И я тому подтверждение — после курса успешно сдала экзамен"

Історії успіху випускників курсу ACPM: МСФЗ

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовлення консультації з оплати

Запишіться на курс «ACPM: МСФЗ», вивчіть основну теорію та отримайте базові навички практичного застосування міжнародних стандартів фінансової звітності за власним графіком!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Наші проекти

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться