Безкоштовний вебінар Наталії Хоцької

Як стати кадровиком у Польщі: освіта, обов’язки, навички для кар’єри

Для українських фахівців, які бажають опанувати кадровий облік Польщі та заробляти від 4000 злотих

Переглянути запис безкоштовно

Зареєструйтесь, щоб переглянути запис вебінару, та отримайте у подарунок чекліст «Кадровик у Польщі: реалії ринку праці та вимоги роботодавців»!

Безкоштовно
Доступно у запису

Вам варто переглянути вебінар, якщо ви:

Переїхали до Польщі

Та шукаєте нові можливості для кар’єри в цій країні. Бажаєте дізнатись більше про роботу кадровика у Польщі, щоб оцінити її перспективи та зрозуміти, чи підходить вам ця професія.

Прагнете заробляти більше

Ви вже маєте досвід роботи бухгалтером чи кадровиком в Україні, і тому бажаєте дізнатись все про роботу польських колег, щоб перекваліфікуватись та заробляти на європейському рівні.

Стикаєтесь з кадровим обліком

Ви вже працюєте у Польщі та часто стикаєтесь з питаннями кадрового обліку, тому потребуєте знань у цьому напрямку. А також бажаєте дізнатись, як працюють кадровики у Польщі та що потрібно для вдалого старту в цій професії.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

хто такий кадровик у Польщі та чим він займається

де і як працює фахівець кадрової справи в європейській країні

чим робота кадровика у Польщі відрізняється від роботи українських колег

професійні вміння та особисті якості, необхідні на початку роботи

А також отримаєте:

перелік вимог до освіти та навичок кадровика у Польщі

подарунок — чекліст від тьютора одразу після реєстрації на вебінар!

чітке уявлення, як почати працювати фахівцем з кадрів в цій країні

Записатись та отримати чекліст

Хто провів вебінар

Тьютор-практик у Фінансовій Академії Актив.

Головний бухгалтер аутсорсингового бухгалтерського бюро в Польщі.

Досвід роботи головним бухгалтером в Україні.

Досвід роботи з унійними та позаунійними операціями підприємств різних господарських напрямків.

Сертифікований бухгалтер Польщі.

Кадровик у Польщі — це окрема спеціальність і затребувана професія із зарплатою понад 4000 злотих

Дізнайтесь, як влаштована робота кадровика у Польщі та що необхідно знати та уміти, щоб стати таким фахівцем та отримувати гідну зарплату в Європі! Зареєструйтесь та отримайте від тьютора-практика подарунок — чекліст «Кадровик у Польщі: реалії ринку праці та вимоги роботодавців»!

Зареєструватися та переглянути запис

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала в Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Коли побачила рекламу курсу, одразу його купила. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу вже розумію бухгалтерську лексику. Тьютор розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.
Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше.

Вікторія Мінченко,
бухгалтер

Як почалась війна в Україні, переїхала до Польщі. Шукала курс, щоб опанувати навички роботи польським бухгалтером. Курс від Фінансової Академії Актив підійшов за всіма параметрам. Навчання дуже насичене. Пройшли податки, рахунки, розв'язували задачі та проходили тести. Сподобались практичні приклади від тьютора Наталії Хоцької, дуже цікаві лекції.
До курсу я нічого не знала про польську бухгалтерію. Після курсу вже можу користуватись знаннями та навичками, які опанувала. Планую працювати бухгалтером в Польщі та отримувати гідну платню. Хочу працювати в великій компанії та наразі шукаю роботу.

Олена Разінькова,
власник бухгалтерської компанії в Україні, працівник рахункового бюро у Польщі:

Я родом із Харкова, там у мене своя бухгалтерська компанія. Але через війну довелось виїхати до Польщі. Там вирішила навчатись. В інтернеті натрапила на курс з бухобліку Польщі. Дуже добре, що він двомовний. До навчання польську не знала, зараз вже розумію бухгалтерську термінологію.
Ще до початку навчання влаштувалась у бюро, але там вела тільки управлінський облік. Після курсу мені доручили вести бухоблік, відповідаю за ділянку кадрового обліку. І в цьому плані курс мені дуже допоміг. Знаю, як розрахувати заробітну плату і навіть бачу помилки у бухобліку підприємства. Зараз посилено вивчаю польську і планую змінювати роботу або відкрити власне рахункове бюро.

Організатор вебінару

Фінансова Академія Актив допомагає отримувати конкурентну онлайн-освіту міжнародного рівня в сфері фінансів та управління з 2009 року.

80% наших випускників успішно складають міжнародні іспити ACCA, CIMA, ACPM.

Єдиний акредитований центр навчання, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно

Зареєструйтеся, щоб безкоштовно переглянути запис вебінару, швидше знайти роботу в Польщі, адаптуватись до європейських реалій та побудувати там успішну кар’єру!

Зареєструватись та отримати чекліст