Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Комплексний курс для зміцнення кваліфікації та розширення кар’єрних перспектив

ACPM: Професійний фінансовий менеджер

 • Програма з фінансового менеджменту
 • Програма з управлінського обліку
 • Навчання за вільним графіком та 3 британських дипломи ACPM
 • мова викладання: російська*

80%

наших студентів успішно складають іспит

Аккредитовано АССА

У мене є промокод

Фінансова Академія Актив — акредитований в АССА навчальний центр за програмами МСФЗ

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Як стати фінансовим менеджером? Пройдіть курс «ACPM: Професійний фінансовий менеджер», щоб отримати до свого арсеналу дієві робочі інструменти та навички, а також підштовхнути кар'єру до розвитку. Вивчіть усе, що потрібно знати кваліфікованому фінансовому менеджеру, у власному ритмі та графіку під керівництвом експертів!


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для бухгалтерів та керівників підрозділів та підприємств

  Які бажають розвиватися та підвищувати власний кваліфікаційний рівень з фінансового менеджменту та управлінського обліку. Хочуть підтвердити свій статус чи продемонструвати професійний потенціал дипломом від британської міжнародної професійної організації ACPM.

  Для аудиторів та економістів

  Які мають економічну освіту та/або досвід роботи у сфері фінансів та менеджменту, хочуть пройти курси підвищення кваліфікації фінансового менеджера або пройти онлайн-навчання з фінансової аналітики та набути актуальних знань та навичок для успішного виконання обов'язків фінансового менеджера.

  Для інших спеціалістів фінансового ринку

  Які планують найближчими роками просунутися кар'єрними сходами або змінити місце роботи. Потребують чітко прописаного треку навчання для руху новими або малознайомими сферами.

 • O_o

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Прогнозувати та складати бюджети
  Зрозумієте цілі та завдання бюджетування у компанії. Навчитесь застосовувати ті чи інші методи планування та прогнозування доходів та витрат, а також використовувати альтернативні підходи до бюджетування. Опануєте бюджетування з нульовою базою, приростне бюджетування, бюджетування з урахуванням функціональної калькуляції собівартості. Навчитесь формувати фінансову структуру та бюджетну модель компанії.
 • Керувати витратами та оптимізувати прибуток
  Зрозумієте природу виникнення та сутність витрат, навчитеся правильно класифікувати витрати для цілей ведення обліку, а також оцінювати витрати для ухвалення управлінських рішень. Зрозумієте вплив структури витрат на прибуток підприємства. Опануєте аналіз беззбитковості та оптимізацію структури продуктової лінійки. Навчитесь використовувати ефект операційного важеля.
 • Калькулювати собівартість товарної продукції та послуг
  Застосовувати ті чи інші методи обліку витрат та калькулювання собівартості, залежно від специфіки діяльності організації та її цілей.
 • Визначати вартість фінансування та керувати оборотним капіталом
  Навчитесь визначати вартість фінансування, класифікувати його джерела та аналізувати інвестиційні проекти. Зрозумієте структуру та призначення фінансових ринків та фінансових результатів. Ознайомитесь з методами управління оборотними активами – запасами, коштами, дебіторською заборгованістю, фінансуванням, необхідним для підтримки належного рівня та структури поточних активів.
 • Формувати та оптимізувати фінансові результати діяльності компанії
  Опануєте правила формування звітів про фінансові результати. Навчитесь розуміти причини різниці фінансових результатів, сформованих різними методами обліку витрат. Застосовувати ті чи інші методи ціноутворення. Проводити розширений аналіз рентабельності продажів з метою оптимізації асортименту, а також знаходити оптимальні співвідношення ціни продажу та обсягу продажів, які максимізують прибуток.
 • Контролювати результати діяльності компанії за допомогою інструментів управлінського обліку
  Застосовувати фінансові та нефінансові показники оцінки діяльності компанії, вести облік по центрах фінансової відповідальності із застосуванням інструментів трансфертного ціноутворення та формувати звітність щодо сегментів діяльності з метою контролю. Впроваджувати та використовувати збалансовану систему показників діяльності компанії.

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — The diploma in financial management.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — The diploma in managerial accounting.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — диплом Професійного фінансового менеджера.

Зареєструйтесь, щоб пройти 2 уроки курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Щоб отримати диплом «ACPM: Професійний фінансовий менеджер», необхідно пройти програму курсу, а також підготуватися та скласти 2 профільні іспити: «ACPM: Управлінський облік» та «ACPM: Фінансовий менеджмент».

Якщо ви успішно складете всі іспити, то автоматично отримаєте диплом Професійного фінансового менеджера та широкі перспективи для кар'єри.

Іспити на отримання британських дипломів ACPM проводить Фінансова Академія Актив. Академія є генеральним партнером ACPM та акредитованим ACPM навчальним центром, тому має ексклюзивну можливість приймати іспити на отримання дипломів ACPM в режимі онлайн.

Усі іспити складаються з тестової та практичної частини (крім внутрішнього аудиту). Тривалість 1 іспиту – 3 години. Для успішного складання онлайн-іспиту необхідно набрати мінімум 60 балів.

Іспити на міжнародний диплом приймають адміністратори порталу навчання в режимі онлайн за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані екзаменаційні завдання перевіряють та оцінюють викладачі курсу.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 190 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Часть 1. ACPM: Фінансовий менеджмент

Часть 2. ACPM: Управлінський облік

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти безкоштовно 2 модулі курсу!   Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Маржан Анаркулова

  главный финансовый менеджер

 • Дмитрий Кузьменко

  коммерческий директор, CEO 

 • Кристина Розова

  заместитель главного бухгалтера, ООО «Олам Украина»

 • Елена Орел

  экономист

 • Наталья Карелова

  главный специалист отдела корпоративного планирования

 • Виктор Копаев

  управляющий сетью медицинских клиник

 • Елена Михайловна Тышкивская

  главный бухгалтер

 • Екатерина Юрьевна Гриценко

  ЧАО «ТЕРМОЛАЙФ»

 • Елена Юрьевна Федорова

  ООО «Распадская угольная компания»

 • Мария Анатольевна Исакова

  экономист

 • =

  "Курс упростил работу с бухгалтерией и открыл новые грани работы с финансовым анализом"

 • =

  "Получил от курса ACPM больше, чем ожидал. Из финансового менеджмента в работе пригодился расчет вероятностей, прогнозы и минимакс. На предприятии уже перешли на direct costing, ведем расчеты финансовых и инвестиционных показателей по данному принципу."

 • =

  "Когда я узнала про курс ACPM, решила, что это мое — то, что я так давно искала"

 • "Пригодилось все, что изучали на курсе: инвестиционные проекты, рентабельность, период окупаемости. Смогла рассчитать рентабельность запуска собственного проекта. Спасибо Финансовой Академии Актив!"

 • "Управленческий учет изучала первым. Даже без базовых знаний все было понятно. Понравился формат, график обучения, все структурировано. Финансовый менеджмент охвачен очень широко, много задач с проверкой тьюторов"

 • Прошёл курс «Профессиональный финансовый менеджер» и успешно получил 3 диплома ACPM. Мне показалось, что в этом обучении все строго и серьезно. Отдам должное системе образования «АКТИВ» — так хорошо знания у меня не откладывались ещё нигде.

  В этой Академии действительно учат, но учиться на мой взгляд сложно. Например, за весь курс я решил около 1000 задач, на некоторые модули невозможно попасть, не решив задачи, которые должен проверить преподаватель. На мой взгляд, данную программу стоит брать тем, кто хочет получить не просто диплом, а знания, запомнить и применить их на практике.

 • С Финансовой Академией Актив я уже 3-й год. Зная, что все курсы в академии практические, решила изучить управленческий учет и финансовый менеджмент. И не разочаровалась. Было много практики. Прекрасные преподаватели (особенно благодарна Юлии Воистинных). Тьюторы охотно делятся своими знаниями, помогают увидеть теорию в практических, реальных ситуациях.

  Как главному бухгалтеру, знания пригодились на 100%. У нас производственное предприятие. Смогла посмотреть «глазами финансиста» на такие показатели, как финансовая оценка, системные KPI и их влияние на принятие решений. Преподаватели научили «читать» финансовые показатели, помогли понять, что стоит за цифрами, увидеть их взаимосвязь. Это реально круто! Очень благодарна!

 • Это мой первый опыт обучения на курсах повышения квалификации. Я очень довольна. Независимо от результата экзамена я для себя почерпнула много новой информации, расширился кругозор))). У меня профильное образование, и работаю я по специальности, но благодаря курсу смогла свои знания структурировать и систематизировать. Спасибо! Буду учиться еще))).

 • Все очень понравилось, интересные и понятные лекции, учебный материал, практические занятия, грамотная и своевременная помощь преподавателя, оперативная работа доброжелательных администраторов. Дистанционная форма обучения очень удобная во всех смыслах, никаких проблем не увидела. Многое из курса было новым. Обязательно все знания и навыки буду использовать на практике. Тем, кто только собирается сдавать данный онлайн-экзамен, советую готовиться основательно.

 • Хотелось бы положительно высказаться относительно формы обучения. Дистанционный формат — это однозначно для меня. Я получала информацию в удобное для меня время. Это не мешало моему привычному ритму жизни.

  По поводу самого обучения — также осталась очень довольна. Каждый модуль нес очень много нужной информации. Позволял разобраться в теме от и до. Мне понравилось учиться и, думаю, что полученные знания однозначно буду использовать в работе.

Історії успіху випускників курсу Фінансовий менеджер

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ACPM: Професійний фінансовий менеджер», щоб за власним графіком опанувати тонкощі управління фінансами та отримати навички ухвалення зважених управлінських рішень!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться