Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Курс з професійного керування фінансовими потоками компанії та швидкого ухвалення ефективних рішень

ACPM: Фінансовий менеджмент

 • вільний графік навчання
 • персональні консультації тьютора
 • міжнародний диплом ACPM на підтвердження кваліфікації
 • Мова викладання: російська*

80%

наших випускників успішно складають іспити ACPM дистанційно

Аккредитовано АССА

Зареєструйтесь та отримайте доступ до 1-му уроку курсу безкоштовно, щоб оцінити зручність та всі переваги такого формату навчання!

У мене є промокод

Фінансова Академія Актив — акредитований в АССА навчальний центр за програмами МСФЗ

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Цей курс дозволить у зручному форматі та за власним графіком вивчити види планування бюджету, навчитися аналізувати фінансову звітність, а також розширити досвід проведення фінансової діагностики компанії та розробки фінансових стратегій. Такий набір навичок допоможе перетворитися на затребуваного спеціаліста та володаря міжнародного диплома ACPM. Він створений для всіх охочих підвищити свою кваліфікацію та отримати міжнародний британський диплом ACPM, а також може стати чудовою базою для подальшого вивчення програм CIMA.


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для економістів та головних бухгалтерів

  Які хочуть вивчити тонкощі управління фінансами, розширити професійні перспективи та підтвердити свій потенціал міжнародним дипломом ACPM.

  Для фінансових менеджерів та фінансових аналітиків

  Які хочуть актуалізувати свої знання та навички та стати в один ряд зі спеціалістами міжнародного рівня ACPM.

  Для комерційних директорів, керівників підприємств та організацій, власників компаній

  Які хочуть зміцнити свій професійний статус та робітник арсенал затребуваними знаннями та навичками, а також підтвердити їх міжнародним дипломом ACPM.

 • O_o

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Планувати та прогнозувати
  Ознайомтеся із системою планування на підприємстві. Опануєте методи складання бюджетів. Вивчите бюджетування з нульовою базою, приростне бюджетування, бюджетування з урахуванням функціональної калькуляції собівартості. Навчитесь прогнозувати фінансову звітність. Опануєте прогнозування фінансових потреб компанії.
 • Оптимізувати прибуток
  Зрозумієте вплив структури витрат на прибуток підприємства. Опануєте аналіз беззбитковості: знаходження точки беззбитковості, розрахунок доходу для досягнення цільового прибутку, розрахунок запасу міцності. Навчитесь використовувати ефект операційного важеля. Опануєте оптимізацію структури продуктової лінійки.
 • Визначати вартість фінансування
  Навчитесь класифікувати джерела фінансування. Розуміти переваги та недоліки кредитного фінансування та лізингу. Зрозумієте структуру та призначення фінансових ринків, призначення та завдання фінансових результатів. Ознайомитесь із різними видами короткострокових кредитів. Навчитесь розраховувати та мінімізувати вартість короткострокових кредитів.
 • Управляти оборотним капіталом
  Ознайомитесь з методами управління як оборотними активами – запасами (сировиною та матеріалами, незавершеним виробництвом, готовою продукцією та товарами), дебіторською заборгованістю, коштами, авансами виданими, короткостроковими фінансовими вкладеннями. Так і фінансуванням, необхідним для підтримки належного рівня та структури поточних активів.
 • Аналізувати інвестиційні проекти
  Ознайомитесь із концепцією вартості грошей у часі, майбутньою та наведеною вартістю одиничного грошового потоку та ануїтетів. Опануєте такі методи оцінки інвестицій: період окупності, дисконтований період окупності, метод чистої наведеної вартості, метод внутрішньої норми доходності, індекс рентабельності, облікової норми рентабельності.

Дипломи та сертифікати


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM.


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й урок курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Офіційний іспит на диплом ACPM проходить щомісяця за графіком, в режимі онлайн. Для участі в ньому необхідна попередня реєстрація. Перелік необхідних документів та форма реєстрації на іспит знаходяться в системі дистанційного навчання.

Іспит складається з тестової та практичної частини. Тривалість іспиту — 3 години.

Прохідний бал: 60.

Іспит на міжнародний диплом ACPM приймають адміністратори за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані завдання перевіряють та оцінюють акредитовані ACPM викладачі.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 100 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

1модульСутність фінансів та система управління фінансами на підприємстві. Аналіз фінансової звітності – основа для ухвалення фінансових рішень

3 години теорії, 9,5 годин практики (контроль за результатами модуля – тест)

 1. Сутність фінансів та система управління фінансами на підприємстві.
 2. Теорія:

  • Утримання та призначення фінансів підприємств
  • Склад фінансових ресурсів підприємств
  • Фінансовий менеджмент як мистецтво управління фінансами підприємства
  • Принципи організації фінансового менеджменту
  • Система управління фінансами на підприємстві
  • Функції фінансового менеджера
 1. Аналіз фінансової звітності – основа для ухвалення фінансових рішень
 2. Теорія:

  • склад фінансової звітності. Цілі та основні напрямки фінансового аналізу. Методи фінансового аналізу
  • Аналіз тенденцій та вертикальний аналіз
  • Особливості аналізу фінансових коефіцієнтів
  • Аналіз на основі моделі Du Pont

Практика:

 • 7 задач.

2модульФінансове планування і прогнозування

2 години теорії, 8 годин практики (контроль за результатами модуля – завдання)

Бюджетування:

 • Процес планування для підприємства. Система бюджетування
 • Система бюджетування
 • Стратегічне, тактичне та оперативне планування

Прогнозування звітності:

 • Прогнозування. Основні етапи прогнозування
 • Чинники, які впливають на потреби у зовнішньому фінансуванні
 • Прогнозування фінансових потреб при мінливості фінансових показників компанії

Прогнозування продажів:

 • Прогнозування. Основні етапи прогнозування
 • Основні методи прогнозування
 • Прогнозування продажів

3модульУправлінський аналіз: методи максимізації прибутку

2 години теорії, 12 годин практики (контроль за результатами модуля – завдання)

 • Аналіз структури витрат
 • Аналітичний звіт про прибуток та збитки з виділенням маржинального прибутку
 • Аналіз беззбитковості підприємства
 • Ефект операційного важеля
 • Вибір оптимальної структури за видами продукції

4модульДжерела фінансування бізнесу

2 години теорії, 9,5 години практики (контроль за результатами модуля – тест)

Джерела фінансування бізнесу

 • Внутрішні та зовнішні джерела фінансування діяльності організації, фактори фінансової рівноваги. Поняття, структура та призначення фінансових ринків
 • Фінансові інститути, їхнє призначення та завдання
 • Види короткострокових кредитів. Умови торгового кредиту
 • Мінімізація вартості короткострокового кредиту
 • Цінні папери як інструмент залучення фінансових ресурсів
 • Види цінних паперів
 • Методи оцінки вартості цінних паперів
 • Оцінка облігацій
 • Оцінка акцій

Практика:

 • 7 задач
 • 1 тест

5модульУправління оборотним капіталом

4 години теорії, 6 годин практики (5 вебінарів, 9 задач, 1 тест)

Управління оборотним капіталом

 • Визначення, значимість та особливості управління оборотним капіталом. Операційний та фінансовий цикл
 • Управління запасами компанії
 • Управління дебіторською заборгованістю
 • Управління фінансовими активами підприємства
 • Політика фінансування оборотного капіталу

Практика:

 • 9 задач
 • 1 тест

6модульДовгострокові фінансові рішення

5 годин теорії, 5 годин практики (3 вебінари, 6 задач, 1 тест)

Довгострокові фінансові рішення

 • Визначення інвестицій, види інвестицій. Характер рішень про інвестиції. Концепція вартості грошей у часі. Ануїтети. Майбутня та наведена вартість ануїтету.
 • Методи оцінки інвестицій.
 • Облік інфляції, оподаткування, ризиків та невизначеності.

Вартість капіталу та ухвалення рішень про структуру капіталу

 • Вартість капіталу. Середньозважена вартість капіталу
 • Чинники, що впливають на структуру капіталу
 • Структурна політика компанії та вплив структури капіталу на вартість підприємства
 • Дивідендна політика
 • Види дивідендної політики
 • Чинники, що впливають на вибір дивідендної політики
 • Дивідендна політика та регулювання курсу акцій

Практика:

 • 6 задач
 • 1 тест

7модульРизик та дохідність: основні поняття. Вартість капіталу та ухвалення рішень про структуру капіталу

4 години теорії, 9 годин практики (4 вебінари, 9 задач, 1 тест)

 1. Ризик та дохідність: основні поняття
 2. Теорія :

  • Ризик зміни процентної ставки та валютний ризик. Методи та інструменти управління ризиками
  • Методи нейтралізації фінансових ризиків: страхування, хеджування, диверсифікація
 1. Вартість капіталу та ухвалення рішень про структуру капіталу
 2. Теорія:

  • Вартість капіталу. Середньозважена вартість капіталу
  • Чинники, що впливають структуру капіталу
  • Структурна політика підприємства і вплив структури капіталу на вартість підприємства
  • Дивідендна політика
  • Види дивідендної політики
  • Чинники, що впливають вибір дивідендної політики
  • Дивідендна політика та регулювання курсу акцій

Теорія:

 • 9 задач
 • 1 тест

8модульВимірювання вартості бізнесу для акціонерів

6 годин теорії, 6 годин практики (6 вебінарів, 4 задачі, 1 тест)

 • Поняття вартості та види вартості. Створення цінності для акціонерів. Методи визначення вартості чинного підприємства:
 • Оцінка на основі витратного підходу.
 • Оцінка на основі прибуткового підходу.
 • Підхід порівняльного продажу.
 • Управління бізнесом за допомогою аналізу цінності для акціонерів SVA.
 • Економічна додана вартість EVA. Зіставлення EVA та SVA

Практика:

 • 4 задачі
 • 1 завдання від викладача
 • 1 тест.

9модульПідсумкова контрольна робота. Пробний іспит

3 години

Модуль 9 є аналогом майбутнього онлайн-іспиту:

 • складається з тесту (20 питань по 2 бали кожен, максимальна оцінка 40 балів, перевіряється та оцінюється автоматично)
 • та завдання (4 завдання, максимальний загальний бал – 60, перевіряє проктор).
 • як і на іспиті, вам потрібно набрати в сумі (за тест та завдання) 60 балів із 100 можливих

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти безкоштовно перший модуль курсу!   Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Алла Оренчак

  руководитель отдела внутреннего аудита

 • Богдан Сингаевский

  product-manager

 • Мария Караваева

  руководитель финансовой службы

 • Татьяна Васильевна Корзун

  главный бухгалтер и финансовый директор

 • Загороднев Максим Михайлович

 • Наталья Алексеевна Белоконь

 • Редин Н.П.

 • Мария Анатольевна Исакова

 • Жалмагамбтова Е.

 • "Конспекты лекций написаны по существу, без воды, а на вебинарах много практики. Мы не возвращались к теории на вебинарах, разговоров было мало, а только практика, практика…"

 • "Курс по финансовому менеджменту от ACPM стал логичным продолжением моего экономического образования. После курса смог шире посмотреть на задачи и поменял подход к расчету экономики проекта"

 • Курс ACPM по Финансовому менеджменту мне очень понравился. Хотелось бы отметить прекрасную подачу материала тьютора Светланы Лесковой. Ее вебинары четко структурированы, информация подается логично, от простого к сложному, с пояснением экономического смысла многих понятий и формул. Как и в других курсах ACPM, материал отлично укладывается в голове благодаря сквозному разбору задач. Форма обучения и сдачи экзамена он-лайн очень удобна, особенно в непростое время пандемии.
  Эффект от обучения я почувствовала практически сразу. Полученные знания и навыки помогают в текущей работе, профессионально чувствую себя гораздо увереннее. С нетерпением жду начала обучения на курсе «ACPM: Управленческий учет».

 • Решила изучить курс Финансовый менеджмент, чтобы обновить и расширить существующие знания, так как оценка деятельности на нашем предприятии не использует в полном объеме существующие возможности финансового анализа.
  Так исторически сложилось, что в нашей стране главный бухгалтер зачастую выполняет функции финансового директора компании, в связи с этим изучать финансовый менеджмент просто необходимо. Данный курс охватывает вопросы не только финансового менеджмента, но и финансового анализа, а такая комбинация является очень хорошим инструментом для использования в повседневной работе наших главных бухгалтеров.
  Курс по финансовому менеджменту очень объёмный. Нужно быть готовым изучить довольно обширный теоретический материал. Очень много вопросов на курсе перекликалось с текущей деятельностью, поэтому обучение помогло освежить знания (время от времени теорию нужно повторять).
  В дальнейшем планирую дополнительно пройти тренинг по Финансовому анализу. И чтобы предоставлять руководству более полную информацию о текущей деятельности, планирую добавить в существующий анализ деятельности отдельные показатели, которые раньше не применялись.

 • Курс очень хороший, практичный. Много для себя взял нового. Есть очень актуальные темы, которые могут быть применимы на практике. Очень понравились живые вебинары Трофимовой Натальи Анатольевны по таким темам как: расчет прибыли, расчеты услуг факторинга, операционного и финансового циклов. Очень значимые и актуальные темы. Также были полезные задачи по квестам. В общем курс рекомендую всем специалистам финансового профиля. Это те основы, которые обязан знать каждый экономист!

 • Огромное спасибо всему коллективу Финансовой Академии за уникальную возможность учиться и расти под вашим руководством и опекой, это было хоть не всегда легко, но приятно и спокойно!)) Очень, очень довольна курсом! Море полезной информации, многое начала применять уже в процессе обучения. Многие вещи оказались просто "открытием", когда интуитивно знаешь, что вот это бы как-то рассчитать, а умные люди уже все придумали - только пользуйся!))) Плюс предоставлена довольно обширная библиотека - что тоже способствует плодотворному обучению. Замечательно, что есть люди, создающие такие возможности для нас - спасибо вам огромное! П.С. Я еще к вам вернусь!)))

 • Курс хороший, я получил много практических навыков. Преподавателями вполне доволен. Но хотелось бы чтобы преподаватель мог отвечать в режиме реального времени постоянно. Очень полезный курс для всех руководителей, которые не ленятся разбираться в цифрах, для профессионалов в области финансового анализа!

 • Хотелось бы положительно высказаться относительно формы обучения. Дистанционный формат — это однозначно для меня. Я получала информацию в удобное для меня время. Это не мешало моему привычному ритму жизни. По поводу самого обучения — также осталась очень довольна. Каждый модуль нес очень много нужной информации. Позволял разобраться в теме с нуля, от и до. Мне понравилось учиться и, думаю, что полученные знания однозначно буду использовать в работе.

 • Курс хороший, я получила много практических навыков. Работой преподавателя осталась довольна. Мне очень понравились новые вебинары с участием Трофимовой Н.А и Гоголюхиной М.Е. Учеба на курсе “Финансовый менеджмент” в ФинАкадемии Актив мне понравился. Много интересной и полезной информации. Замечательные преподаватели, очень хороший и отзывчивый персонал. Интересные, понятные и полезные вебинары. После прохождения учебы на курсе без затруднений сдала экзамен на финансового менеджера и аналитика. Спасибо огромное персоналу ФинАкадемии Актив.

Історії успіху випускників курсу Фінансовий менеджмент

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ACPM: Фінансовий менеджмент», щоб за власним графіком підвищити кваліфікацію в сфері управління фінансами!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться