Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Підготовка до офіційного іспиту ACPM для фінансових спеціалістів

ACPM: Управлінський облік

90%

наших студентів успішно складають іспит ACPM

Аккредитовано ACPM

Заповніть форму, щоб отримати 1 урок з цього курсу безкоштовно

У мене є промокод

Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований центр навчання, який має право приймати іспити ACPM дистанційно

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Плануєте вивчити управлінський облік, але не знаєте з чого почати? Вам доручили запровадити та вести управлінський облік і потрібно докладно розібратися у цьому? Бажаєте навчитися точно збирати дані під час підрахунку рентабельності напряму компанії або розробляти ефективні плани її розвитку? Після курсу «ACPM: Управлінський облік» ви знатимете про компанію все, що потрібно для організації її прибуткової багаторічної діяльності. Забезпечте своїй кар'єрі успіх за допомогою прикладних знань та міжнародного диплома ACPM.

  «ACPM: Управлінський облік» — курс, який дозволить вам за власним графіком вивчити принципи ціноутворення, управління витратами, а також тонкощі роботи у сфері бюджетування, управління фінансовими потоками підприємства, а також додати до резюме міжнародний британський диплом ACPM. Також курс «ACPM: Управлінський облік» стане відмінною базою для подальшого вивчення програм CIMA.


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для головних бухгалтерів, співробітників фінансово-економічних та бухгалтерських служб

  Які не мають знань/навичок у сфері управлінського обліку, але планують найближчим часом працювати з внутрішньофірмовим обліком, звітністю та бюджетуванням.

  Для фінансових директорів та менеджерів вищої та середньої ланки

  Які володіють базовими знаннями у цій галузі, хочуть розширити та систематизувати їх для успішного застосування у реальній практиці.

  Для інших зацікавлених спеціалістів

  Які хочуть вивчити тонкощі постановки та ведення управлінського обліку у компанії та націлені на отримання престижного міжнародного диплома ACPM.

 • O_o

Чого навчитеся на цьому курсі

 • Керувати витратами
  Правильно класифікувати витрати для цілей ведення обліку, розуміти природу виникнення та сутність витрат, правильно оцінювати витрати для прийняття управлінських рішень. А також використовувати сучасні підходи та практики до управління витратами.
 • Формувати фінансові результати діяльності компанії
  Опануєте правила формування звітів про фінансові результати. Навчитесь розуміти причини відмінностей фінансових результатів, сформованих різними методами обліку витрат.
 • Оптимізувати фінансові результати діяльності компанії
  Застосовувати ті чи інші методи ціноутворення, аналізувати залежність «обсяги — витрати — прибуток» для прийняття управлінських рішень. Проводити розширений аналіз рентабельності продажів з метою оптимізації асортименту, а також знаходити оптимальні співвідношення ціни продажу та обсягу продажів, яке максимізує прибуток.
 • Калькулювати собівартість товарної продукції та послуг
  Застосовувати ті чи інші методи обліку витрат та калькулювання собівартості, залежно від специфіки діяльності організації та її цілей.
 • Застосовувати систему бюджетного управління компанією
  Розуміти цілі та завдання бюджетування у компанії, формувати фінансову структуру та бюджетну модель компанії. Застосовувати ті чи інші методи планування та прогнозування доходів та витрат, а також використовувати альтернативні підходи до бюджетування.
 • Контролювати результати діяльності компанії з використанням інструментів управлінського обліку
  Застосовувати фінансові та нефінансові показники оцінки діяльності компанії, вести облік за центрами фінансової відповідальності із застосуванням інструментів трансфертного ціноутворення та формувати звітність щодо сегментів діяльності з метою контролю. Впроваджувати та використовувати збалансовану систему показників діяльності компанії.

Дипломи та сертифікати


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM.


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й урок курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Офіційний іспит на диплом ACPM проходить щомісяця за графіком, в режимі онлайн. Для участі в ньому необхідна попередня реєстрація. Перелік необхідних документів та форма реєстрації на іспит знаходяться в системі дистанційного навчання.

Іспит складається з тестової та практичної частини. Тривалість іспиту — 3 години.

Прохідний бал: 60.

Іспит на міжнародний диплом ACPM приймають адміністратори за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані завдання перевіряють та оцінюють акредитовані ACPM викладачі.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 90 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

ACPM: Управлінський облік

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти безкоштовно перший модуль курсу!  Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

 • Рената Коршикова

  Доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, експерт, тьютор-методист Фінансової Академії Актив.

  Спеціалізація

  Сертифікати та дипломи

Відгуки про курс

 • Наталья Горбатенко

  Наталья Горбатенко

  Главный бухгалтер

 • Наталья Порватова

  Наталья Порватова

  Экономист

 • Андрей Митяев

  начальник финансово-экономической службы

 • Татьяна Кацимон

  бухгалтер в ООО «Консалт Престиж»

 • Татьяна Авдеенко

  главный бухгалтер в компании «Пишна краса»

 • Любезная Виктория

  главный бухгалтер ООО "СК ОСТ-БУД"

 • Сергей Игоревич Пелогеевский

 • Наталья Валентиновна Баранова

 • Беккер Давид Альбертович

 • Светлана Шолух

  бухгалтер

 • Огромное спасибо хочу сказать сотрудникам Финансовой академии «Актив» и поблагодарить за полученные мною знания по курсу «ACPM Управленческий учет» и за достигнутый результат — сдачу экзамена. Результатом совместного труда, я получила качественное повышение своей квалификации и новые знания в направлении управленческого учета. Данные знания, однозначно, будут использованы в дальнейшей моей работе — главным бухгалтером.

  Спасибо всем за оперативное взаимодействие и высокий уровень организации онлайн обучения.

  Рекомендую Финансовую академию «Актив» к сотрудничеству в качестве образовательного партнера.

 • Я четыре года работаю экономистом по финансовой работе в сфере автомобильного бизнеса. Для карьерного роста решила углубленно изучить управленческий учет, так как специфика работы не дает узнать многие моменты бюджетирования и ценообразования. Выбирая между обучением в многих институтах, отталкивалась от возможности удобного изучения предмета в любое время. Финансовая академия «Актив» в этом плане оказалась лучше многих белорусских учреждений, обучение можно подстраивать под свое свободное время, самостоятельно выстраивать график подготовки.

  Материал подается доступно, много практических задач, но хотелось бы при прохождении точек контроля по каждому модулю помимо тестовых заданий еще и попрактиковаться в решении задач. Подготовка к итоговому экзамену дается легко, если в процессе обучения уделять большое внимание решению задач. Единственный момент – нельзя посмотреть, какие были ошибки на экзамене.

  Полученные знания пригодятся, когда появится возможность работать финансовым менеджером, но и сейчас появилось более углубленное понимание финансовой работы. Планирую еще больше самосовершенствоваться в этой области и окончить курсы «Excel & Финансы: базовые инструменты и расширенные возможности», надеюсь, это обучение будет таким же удобным и полезным.

 • Прошел курс по управленческому учету в ноябре 2020 года. Курс позволил систематизировать и разложить по полочкам имеющиеся знания. Понравилось качество материала. Было неожиданно, что выстроена обратная связь тьютора на каждом модуле.

  Я очень хорошо дополнил свой багаж знаний в части управленческого учета со стороны работы производственного предприятия. Кстати, огромная благодарность тьютору Воистинных Юлии Юрьевне! Думаю, что благодаря её поддержке мне удалось сдать экзамен.

 • Курс «Управленческий учет» содержит все необходимые темы для желающих работать в этой сфере или повысить свою квалификацию. В курсе много видеоуроков и практики решения различных задач, что очень помогает лучше усвоить материал и научиться применять его на практике. Дистанционная форма обучения экономит массу времени и позволяет заниматься в удобное время в комфортном для себя темпе. Тьютор оперативно отвечает на все вопросы и помогает разобраться со сложными задачами.

  Обучение в Финансовой Академии Актив мне очень понравилось, знания я получила полезные и необходимые для моей работы. Буду обращаться еще в академию для повышение профессиональной квалификации.

 • Курс очень понравился. После его прохождения сложилась целостная картина, что нужно делать для постановки полноценного управленческого учета. И хоть было очень тяжело совмещать работу и обучение, дистанционный курс — действительно оптимальный выход для пополнения профессиональных знаний. Во время обучения начала использовать CVP-анализ, АВС-анализ ассортимента. Планирую разработку бюджетов. Обязательно сделаю «дорожную карту» и буду применять полученные знания в работе.

  Огромная благодарность тьютору Коршиковой Ренате Сергеевне за точные, корректные комментарии, оперативные консультации и подробные разъяснения.

 • Прошла интересный информативный курс "Управленческий учет". Сложно было находить время для занятий из-за высокой загрузки на работе. Заниматься приходилось вечерами, на выходных. Вебинары приспособилась слушать за рулем, за что спасибо пробкам на дорогах! :) Даже была признана победителем в рейтинге "Студент месяца" за лучшие показатели обучения. Оказалось, при желании все реально и преодолимо!
  Благодарю тьюторов за своевременные ответы на вопросы, объяснения и консультации. Администраторов Академии за моральную поддержку на протяжении курса, а также всех, кто участвовал в подготовке учебных материалов. Очень понравился подход, когда возвращаясь к пройденным тестам, обнаруживаешь, что изменены задания и приходится решать снова и снова!:) Таким образом, восполняются "пробелы" пройденного.
  Уверенно рекомендую курс главным бухгалтерам, которым стало тесновато в рамках бухучета. Тем, кто планирует или уже занимается бизнесом, хочет это сделать грамотно и избежать ненужных потерь. А также всем, кто готов к получению новых знаний или даже профессии.
  Благодарю за свежий взгляд на мир бизнеса и новые возможности. Надеюсь на успешную сдачу экзамена и получение диплома ACPM. И присматриваюсь к другим курсам Академии.

 • Уважаемые коллеги! Прошел курс по Управленческому учету. Дистанционное обучение, не является для меня чем-то новым, но, откровенно говоря, качество продуктов ФА меня удивило в самом хорошем смысле. Все темы были достаточно объемно и подробно описаны. Особенно ценно то, что параллельно с теорией, слушателям дают практический материал. Всем сотрудникам ФА желаю дальнейшего развития!

 • Курсом очень довольна. Уже прошла несколько. Все пройденное эффективно использую на практике. Спасибо Финакадемии «Актив». Преподаватели отличные, работа администраторов оперативна, дистанционный формат повышения квалификации очень удобен — колоссальная экономия времени на дорогу. При прохождении экзамена трудности не возникали. Будьте уверены в себе и у Вас все получится!

 • Испытал огромное удовольствие от прохождения обучения на курсе «Управленческий учет». Получил необходимые компетенции и глубокие знания дисциплины. Будучи по образования юристом, я ранее не знал вообще сути Управленческого учета. Сейчас для меня многие вещи стали понятны. Несомненно продолжу свое обучение на других курсах ФА «Актив». Работа преподавателя очень профессиональна, материал излагался в доступной форме. Преимущество дистанционного обучения в том, что получаешь необходимые компетенции, не выходя из офиса (дома). Всем успехов! Низкий поклон за предоставленную возможность, пройти обучение.

 • Полезный курс. Для себя взяла в работу подход при определении о принятии заказа, а именно — релевантность и не релевантность. Уже понесенные затраты мне как бухгалтеру сложно было отбросить, что это уже неважно для анализа. В обучении понравилось, что я не привязана по времени, могу регулировать свою занятость и график занятий. Единственное, времени хотелось бы немного больше на прохождение модулей. Просмотреть все вебинары и презентации — достаточно много времени занимает. И не хватило четкой структуры и программы. Слушателям курса советую не затягивать обучение до последнего.

Історії успіху випускників курсу Управлінський облік

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ACPM: Управлінський облік», щоб за власним графіком вивчити тонкощі постановки та ведення управлінського обліку в компанії!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться