Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Успішна кар'єра у сфері управлінського обліку та фінансового менеджменту

CIMA:P2 «Управління ефективністю бізнесу»

 • система управлінського обліку
 • бюджетування та управлінський контроль
 • вільний графік навчання

80%

наших випускників складають іспити CIMA P2 з першої спроби

Аккредитовано АССА

мова викладання: російська*

Зареєструйтесь, щоб переглянути пробний урок курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Плануєте будувати успішну кар'єру у сфері управлінського обліку та фінансового менеджменту? Потребуєте підвищення кваліфікації, затребуваних знань і навичок? Бажаєте за один курс та за власним графіком підготуватися до іспиту СІМА Р2? Тоді настав час освоювати перспективний фінансовий напрямок — управлінський облік, і підтвердити свою експертність сертифікатом CIMA. Пройдіть курс CIMA:Р2 «Управління ефективністю бізнесу», щоб освоїти управлінські навички та інструменти для ефективного планування та реалізації проектів.

  CIMA:Р2 «Управління ефективністю бізнесу» — курс, який дозволяє вивчити систему управлінського обліку, методику ведення бюджетування та управлінського контролю, а також ефективно підготуватися до складання одного з двох російськомовних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus). Ті, хто навчався в інших центрах, але не склав іспит CIMA Р2, у Фінансовій Академії Актив можуть отримати знижку на повторне навчання.


  Фінансова Академія Актив — акредитований освітній партнер CIMA за програмами російською мовою.

 • Для фахівців з управлінського обліку, консалтингу та аудиту

  Які прагнуть розвивати практичні навички та компетенції у сфері фінансів та стратегічного управління ефективністю бізнесу.

  Для фінансових директорів та фінансових менеджерів

  Які беруть участь у процесах ухвалення управлінських рішень, пов'язаних з інвестуванням бізнесу, плануванням та реалізацією проектів, бюджетним контролем та іншими фінансовими операціями.

  Для всіх зацікавлених

  Хто планує будувати кар'єру в галузі корпоративного управління та ефективності бізнесу, управлінського обліку та бюджетування, планування та управління фінансуванням компаній.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Здійснювати планування та аналіз витрат
  Опануєте систему попроцесного управління та її застосування для підвищення ефективності організації. Навчитесь здійснювати аналіз прибутковості клієнта. Розраховувати рентабельність каналів збуту. Ознайомитесь з особливостями застосування принципів «Точно в строк» і Теорії обмежень при ухваленні рішень у сучасному виробничому середовищі.
 • Використовувати передові методики управління підприємством
  Навчитесь застосовувати такі методики як Кайзен, Безперервне вдосконалення, Реінжиніринг бізнес-процесів, Цільове управління собівартістю, Вартісний аналіз, Розгортання функції якості. Зрозумієте ланцюжок створення вартості. Ознайомтеся з калькуляцією витрат життєвого циклу та їхнім впливом на маркетингові стратегії.
 • Здійснювати контроль та управління ефективністю діяльності центрів відповідальності
  Ознайомитесь з концепцією прийняття рішень у різних організаційних структурах. Навчитесь готувати звіти для обґрунтування ухвалених рішень. Формувати звіти про ефективність діяльності для оцінки запланованих та фактичних результатів. Опануєте традиційні та нетрадиційні підходи до оцінки ефективності. Зрозумієте критику та поведінкові аспекти бюджетування у центрах відповідальності.
 • Ухвалювати довгострокові рішення
  Навчитесь аналізувати інформацію під час ухвалення довгострокових рішень. Враховувати вплив податків, інфляції та інших чинників. Виявляти та інтегрувати нефінансові фактори. Розуміти процес ухвалення інвестиційних рішень. Порівнювати проекти із різними термінами реалізації. Раціонувати капітал. Враховувати реальні опціони капіталовкладень. Аналізувати та застосовувати методи оцінки інвестицій, пояснювати їхні результати.
 • Аналізувати та керувати ризиками
  Здійснювати аналіз чутливості для прийняття довгострокових рішень, аналіз ризиків та невизначеності. Застосовувати дерево рішень. Ухвалювати рішення за умов невизначеності. Розуміти систему управління ризиками. Розрізняти верхній та нижній ризик. Використання моделі TARA. Розуміти етичні аспекти та соціальну відповідальність, ризики, пов'язані зі збиранням та використанням інформації.

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Отримані на курсі знання допоможуть підготуватися до іспитів CIMA Р1 та CIMA Р2 — двох обов'язкових іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) «Управління ефективністю бізнесу».

Зареєструйтесь та отримайте безкоштовний доступ до 1-го модуля курсу! Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Вимоги до кандидатів на сертифікат CIMA

 • Розуміння основ управлінського обліку
 • Знання математики
 • Вимоги до рівня освіти відсутні

Пробний іспит

В кінці курсу ви зможете скласти пробний іспит для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту CIMA.

Офіційний іспит

Для складання іспитів CIMA Р1 і CIMA Р2 необхідно попередньо зареєструватися, оплатити участь, отримати запрошення, а також з'явитися в обраному спеціалізованому центрі в призначений день. Іспити проходять в Центрах проведення іспитів Pearson Vue, в форматі тестування на комп'ютерах: 90 хвилин, 60 тестових питань, прохідний бал — 100, максимальний бал — 150.

Іспити CIMA проводить Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку двічі на рік — у листопаді і травні, в один і той же час по всьому світу.

Щоб скласти іспит P2 необхідно:

 • Зареєструватися на офіційному сайті CIMA Global (cimaglobal.com). Отримати ID-номер в особистому кабінеті MY CIMA. Зареєструватися на самі іспити.
 • У встановлений термін подати заявку на участь в іспитах. Дати майбутніх іспитів публікуються на офіційному сайті CIMA.
 • Обрати відповідний центр складання іспиту (список доступних центрів є на офіційному сайті CIMA).
 • Оплатити участь. Внесок за участь в іспиті сплачується кандидатами безпосередньо в Інституті CIMA в момент реєстрації. Оплата і реєстрація на сертифікат дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 — 1 рік, для Р2 — 2 роки).
 • Отримати запрошення, з'явитися в призначений день в центр з необхідними документами і скласти іспит.

Після успішного складання іспиту P1 та P2 Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку видасть кандидату сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» та надасть статус CIMA Cert PM (Rus).

За умови успішного складання комплексного ситуаційного іспиту з управління бізнесом кандидати отримують диплом CIMA «Управління бізнесом». Право скласти іспит на цей диплом мають тільки власники сертифіката CIMA Cert PM (Rus).

Чому більше 80% наших випускників складають іспити CIMA P1 та CIMA P2 з першої спроби

 1. Наші тьютори – фахівці-практики рівня САР/СІРА, IFA та CIMA, які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми напряму CIMA допомагають отримати знання та навички з управлінського обліку та фінменеджменту міжнародного рівня, не виходячи з дому.
 3. Тести пробних іспитів CIMA повторюють вигляд та зміст тестів офіційних іспитів, що допомагає навчитися складати їх швидко.
 4. Підготовка до офіційних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) побудована на детальному розборі екзаменаційних завдань та їх розв’язанні з тьютором, а онлайн-програма закінчується за кілька днів до офіційних іспитів CIMA.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 160 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

1модульСистема попроцесного управління. Методи загального управління якістю (TQM)

9 годин теорії, 17 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Система попроцесного управління
 2. Методи загального управління якістю (TQM)

2модульМетоди підвищення довгострокового прибутку. Ланцюжок створення вартості

5 годин теорії, 11 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Методи підвищення довгострокового прибутку
 2. Ланцюжок створення вартості

3модульУхвалення рішень в центрах відповідальності. Бюджетний контроль. Показники ефективності

4 години теорії, 10,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест, завдання)

 1. Ухвалення рішень в центрах відповідальності
 2. Бюджетний контроль
 3. Показники ефективності

4модульСтратегії ціноутворення

4 години теорії, 6,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Розрахунок і оцінка рентабельності інвестицій, залишкового прибутку та доданої економічної вартості

5модульСистеми трансфертного ціноутворення

4 години теорії, 7 годин практики (контроль за результатами модуля — тест, завдання)

 1. Системи трансфертного ціноутворення

6модульПроцес ухвалення інвестиційних рішень. Дисконтування грошових потоків в оцінці інвестицій. Вплив податків та інфляції на інвестиційні рішення

4 години теорії, 10 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Процес ухвалення інвестиційних рішень
 2. Дисконтування грошових потоків в оцінці інвестицій
 3. Вплив податків та інфляції на інвестиційні рішення

7модульВзаємовиключні проекти, раціонування капіталу

4 години теорії, 13 годин практики (контроль за результатами модуля — тест, завдання)

 1. Взаємовиключні проекти, раціонування капіталу

8модульУправлінський контроль та ризики

4 години теорії, 7,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест, завдання)

 1. Управлінський контроль та ризики

9модульУправління ризиками. Збір та використання інформації

5 годин теорії, 8 годин практики (контроль за результатами модуля — 2 тести)

 1. Управління ризиками
 2. Збір та використання інформації

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й модуль цього курсу безкоштовно!  Зареєструватись

Викладач

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Инесса Сушко

  финансовый аналитик и финансовый менеджер

 • Светлана Балалаева

  начальник финансово-экономического отдела

 • Лиана Александровна Никонова

  экономист ПАО «Татнефть»

 • Мария Сергеевна Кашпар

  экономист ОАО «ЕВРАЗ Качканарский горно-обогатительный комбинат»

 • "Обучение на курсе СIMA Р2 было сложнее, чем на Р1, но тем оно интереснее. Были глубокие задачи и много кейсов, близких к моей работе. Сдать экзамен помогла подготовка в академии — задачи на вычисления были отработаны до автоматизма, а также помог опыт сдачи P1 — было меньше стресса"

 • Сертификат CIMA посоветовали коллеги, которые уже сдали экзамены. Во время обучения была отличная «ломка мозга», когда для решения знакомых задач нужно было поменять «угол зрения». Плюс получила много совершенно новой информации, жизненно необходимой финансовому специалисту.

  Об ФА «Актив» слышала много положительных отзывов в период очного обучения на CIMA Р1. Поэтому без колебания выбрала Академию для дальнейшего обучения на CIMA P2. Мне понравился дистанционный формат занятий, который, кроме всего прочего, стимулировал и самодисциплину))). Очень рада, что прошла тренинг Интенсив — он очень много дал в плане практического применения полученных знаний. А после получения результатов экзамена, в разы повысилась уверенность в том, что смогу справиться с любой поставленной задачей.

 • Данный курс имеет интересный формат обучения, который организовывает и стимулирует. Ресурс дает полный доступ к теоретическим и практическим материалам, предполагает решение тестов и задач в сопровождении Трофимовой Наталии – преподавателя-практика (что важно!). Дается много советов применительно к деятельности фирм и предприятий. Особо хочу отметить администраторов курса СИМА за поддержку и оперативное решение вопросов на протяжении обучения. Обучение в Финансовой Академии «АКТИВ» ─ это отличная возможность для саморазвития, повышения уровня профессиональной компетентности в компании экспертов. Для себя отметила, что ФА «АКТИВ» предлагает интересный материал по финансовому менеджменту и финансовому анализу. Т.е. процесс совершенствования своих знаний не ограничится курсом СИМА.

 • Дистанционная форма обучения очень удобная, позволяет изучать материалы, используя гибкий график. Можно в любое удобное время посмотреть запись вебинара, и не один раз, а столько, сколько это необходимо, в любое время можно задать вопросы преподавателю, ответы всегда предоставляются полными и оперативно. Прекрасно структурирована модульная система обучения, содержание которой представляется в информационных блоках, усвоение материала проверяется в виде тестов и тестовых задач. Администраторы всегда вежливые, внимательные и дружелюбные. Всем большое спасибо, за помощь в обучении!

Історії успіху випускників курсу CIMA P2

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами
Докладніше про корпоративне навчання

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.

Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс CIMA: P2 «Управління ефективністю бізнесу», щоб підвищити кваліфікацію за власним графіком та наблизитись до статусу управлінця міжнародного рівня!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит CIMA, що робити?

За невблаганною статистикою, понад 80% наших студентів успішно складають іспити CIMA з першої спроби. У цьому їм допомагають пробні іспити CIMA Р1 та Р2 наприкінці курсів та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — передбачені повторні спроби. Оплата та реєстрація на сертифікат CIMA дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 – 1 рік, для Р2 – 2 роки).

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться