Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Тренінг із систематизації знань та навичок для підготовки до іспиту на міжнародний сертифікат CIMA

CIMA P1. Інтенсив

 • відточення навичок ухвалення управлінських рішень
 • практика розв’язання екзаменаційних задач
 • персональні консультації тьютора

80%

наших випускників складають іспити CIMA P1 з першої спроби

Аккредитовано АССА

мова викладання: російська*

Зареєструйтесь та отримайте доступ до фрагменту тренінгу безкоштовно, щоб оцінити зручність та всі переваги такого формату навчання!

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Тренінг «CIMA P1. Інтенсив» цілком присвячений практиці розв’язання екзаменаційних завдань. Він дозволить під керівництвом тьютора закріпити раніше вивчену теорію, відточити навички ухвалення ефективних управлінських рішень та якісно підготуватися до іспиту CIMA P1, щоб скласти його з першої спроби.

  У всьому світі сертифікат CIMA є незаперечним підтвердженням високого професіоналізму власника у питаннях ефективного управління бізнесом та відкриває широкі кар'єрні перспективи. Щоб його отримати, доведеться скласти офіційні іспити CIMA P1 і CIMA P2.


  Фінансова Академія Актив — акредитований освітній партнер CIMA за програмами російською мовою.

 • Для фахівців з управлінського обліку, консалтингу та аудиту

  Які володіють теорією та хочуть відточити практичні навички в галузі управлінського обліку, побудови фінансової та загальної бізнес-стратегії компанії.

  Для фінансових директорів та фінансових менеджерів

  Які бажають систематизувати свої навички у сфері ухвалення управлінських рішень, пов'язаних з інвестуванням бізнесу, плануванням та реалізацією проектів, бюджетним контролем та іншими фінансовими операціями.

  Для всіх зацікавлених

  Які планують розвивати кар'єру у сфері управлінського обліку, хочуть якісно підготуватися та скласти іспит CIMA P1 «Управління ефективністю операцій».

Чого навчитесь на цьому тренінгу

 • Вести облік витрат та керувати виробництвом із застосуванням традиційних та сучасних методів
 • Проводити аналіз відхилень фактичних показників бюджету від планових
 • Оперувати сучасними принципами бюджетування та прогнозування
 • Ухвалювати стратегічно вивірені короткострокові рішення
 • Керувати ризиками та невизначеностями у процесі ухвалення бізнес-рішень
 • Швидко та правильно проходити екзаменаційні завдання CIMA P1, що дозволить закріпити отримані знання

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Отримані на курсі знання допоможуть підготуватися до іспитів CIMA Р1 та CIMA Р2 — двох обов'язкових іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) «Управління ефективністю бізнесу».

сертификат CIMA P1. Интенсив

Зареєструйтесь та перегляньте фрагмент тренінгу безкоштовно! Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей тренінг поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення тренінгу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на тренінгу відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу тренінгу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до тренінгу).

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на тренінгу у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Вимоги до кандидатів на сертифікат CIMA

 • Розуміння основ управлінського обліку
 • Знання математики
 • Вимоги до рівня освіти відсутні

Пробний іспит

В кінці курсу ви зможете скласти пробний іспит для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту CIMA.

Офіційний іспит

Для складання іспитів CIMA Р1 і CIMA Р2 необхідно попередньо зареєструватися, оплатити участь, отримати запрошення, а також з'явитися в обраному спеціалізованому центрі в призначений день. Іспити проходять в Центрах проведення іспитів Pearson Vue, в форматі тестування на комп'ютерах: 90 хвилин, 60 тестових питань, прохідний бал — 100, максимальний бал — 150.

Іспити CIMA проводить Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку двічі на рік — у листопаді і травні, в один і той же час по всьому світу.

Щоб скласти іспит Р1 необхідно:

 1. Зареєструватися на офіційному сайті CIMA Global (cimaglobal.com). Отримати ID-номер в особистому кабінеті MY CIMA. Зареєструватися на самі іспити.
 2. У встановлений термін подати заявку на участь в іспитах. Дати майбутніх іспитів публікуються на офіційному сайті CIMA.
 3. Обрати відповідний центр складання іспиту (список доступних центрів є на офіційному сайті CIMA).
 4. Оплатити участь. Внесок за участь в іспиті сплачується кандидатами безпосередньо в Інституті CIMA в момент реєстрації. Оплата і реєстрація на сертифікат дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 — 1 рік, для Р2 — 2 роки).
 5. Отримати запрошення, з'явитися в призначений день в центр з необхідними документами і скласти іспит.

Чому більше 80% наших випускників складають іспити CIMA P1 та CIMA P2 з першої спроби

 1. Наші тьютори – фахівці-практики рівня САР/СІРА, IFA та CIMA, які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми напряму CIMA допомагають отримати знання та навички з управлінського обліку та фінменеджменту міжнародного рівня, не виходячи з дому.
 3. Тести пробних іспитів CIMA повторюють вигляд та зміст тестів офіційних іспитів, що допомагає навчитися складати їх швидко.
 4. Підготовка до офіційних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) побудована на детальному розборі екзаменаційних завдань та їх розв’язанні з тьютором, а онлайн-програма закінчується за кілька днів до офіційних іспитів CIMA.

Після успішного складання іспиту P1 та P2 Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку видасть кандидату сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» та надасть статус CIMA Cert PM (Rus).

За умови успішного складання комплексного ситуаційного іспиту з управління бізнесом кандидати отримують диплом CIMA «Управління бізнесом». Право скласти іспит на цей диплом мають тільки власники сертифіката CIMA Cert PM (Rus).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 50 годин — середньостатистичний час для проходження занять тренінгу. За відведений термін доступу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Програма тренінга

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на тренінгу!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь та перегляньте фрагмент тренінгу безкоштовно!   Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про тренінг

 • Алексей Орел

  старший финансовый аналитик в Tom Tailor

 • Ксения Сергеевна Жуликова

  экономист ТОО «Кызылту»

 • Светлана Викторовна Жирякова

  общество с ограниченной ответственностью «Юнилин»

 • Первый раз к экзамену CIMA готовился сам, по учебнику и задачнику Kaplan. Экзамен не сдал — набрал 97 баллов. Не хватило отработки навыка прохождения тестов, поэтому и обратил внимание на “CIMA P1. Интенсив”. Был впечатлен высококвалифицированным преподавателем Светланой Лесковой, она очень доступно объяснила некоторые темы, в которых были у меня были “пробелы”. Занимался очень интенсивно. Понравился формат обучения: после каждой темы тест, а потом — тесты по всем выбранным темам. Очень набивает руку.

 • После экзамена ощущение осталось двойственное, вроде что-то знала, что-то отвечала, считала, то есть не совсем провал, но однозначно сказать, что чувствую себя справившейся не могу. Курс, без сомнения, тщательно проработан, структурирован, доступен к пониманию. В целом, к экзамену подходишь неплохо подготовленным. Сам вопрос сдачи экзамена зависит и от собственного настроя, собранности, элемента везения. Однако, чувствуется нехватка практических навыков, хотелось бы по каждой теме больше однотипных задач с изменяющимися цифрами для автоматизации навыков расчёта. Теоретические вопросы на экзамене иногда оказываются очень неожиданными, даже отсеяв все неподходящие ответы, сомневаешься, подходят ли оставшиеся. Некоторые навыки понимания формулировок нарабатываются в предварительных курсах BA, которые в идут в англоязычной квалификации.

 • Все темы и типы задач разбирались на курсе. Мне показалось, что на экзамене было много длинных задач, и теоретические вопросы были тоже довольно пространные. Практически не было задач, на которых можно было бы сэкономить время. Не было времени подумать. Либо знаешь, либо нет. Нужно делать все максимально быстро. Курс однозначно помог. Все темы были разобраны. Хорошо, что есть еще курс интенсив.

Історії успіху випускників курсу CIMA P1

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на тренінгу можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на тренінг «CIMA P1. Інтенсив», щоб ґрунтовно підготуватись до офіційного іспиту!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит CIMA, що робити?

За невблаганною статистикою, понад 80% наших студентів успішно складають іспити CIMA з першої спроби. У цьому їм допомагають пробні іспити CIMA Р1 та Р2 наприкінці курсів та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — передбачені повторні спроби. Оплата та реєстрація на сертифікат CIMA дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 – 1 рік, для Р2 – 2 роки).

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться