Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Успішна кар’єра управлінця на актуальних знаннях та прикладних навичках

CIMA: P1 «Управління ефективністю операцій»

 • управлінський облік компанії
 • бюджетування бізнесу
 • персональні консультації тьютора
 • вільний графік навчання

80%

наших випускників складають іспити CIMA P1 з першої спроби

Аккредитовано АССА

мова викладання: російська*

Зареєструйтесь, щоб переглянути пробний урок курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Ринок активно змінюється. Інвестори та власники бізнесу шукають професіоналів рівня CIMA, яким зможуть довірити свої активи та управління компанією. Станьте одним з таких, пройшовши цей курс!

  CIMA: Р1 «Управління ефективністю операцій» — курс, який дозволить вивчити міжнародний досвід побудови системи управлінського обліку компанії, використання механізмів прогнозування та бюджетування бізнесу, а також підготуватися до складання одного з двох російськомовних іспитів на отримання сертифікату CIMA Cert PM (rus).

  Ті, хто навчався в інших центрах, але не склав іспит CIMA Р1, у Фінансовій Академії Актив можуть отримати знижку на повторне навчання.


  Фінансова Академія Актив — акредитований освітній партнер CIMA за програмами російською мовою.

 • Для фахівців з управлінського обліку, консалтингу та аудиту

  Які бажають розвивати практичні навички та компетенції у сфері побудови фінансової та загальної бізнес-стратегії компанії.

  Для фінансових директорів та фінансових менеджерів

  Які беруть участь у процесі ухвалення управлінських рішень, пов'язаних з інвестуванням бізнесу, плануванням та реалізацією проектів, бюджетним контролем та іншими фінансовими операціями.

  Для всіх зацікавлених

  Хто не має знань/навичок у галузі управлінського обліку та збирається будувати кар'єру в сфері управлінського обліку та звітності, бюджетування, планування та управління фінансами компанії.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Калькулювати собівартість продукції та послуг
  Застосовувати маржинальний метод обліку витрат, метод повного поглинання витрат, попроцесний метод обліку витрат. Усвідомлювати відмінності, переваги та недоліки використання кожного з методів калькулювання собівартості, залежно від мети та специфіки діяльності компанії.
 • Застосовувати аналіз відхилень
  Знаходити відхилення за ціною та використанням матеріалів з деталізацією на відхилення за асортиментом і за віддачею, відхилення за ставкою та продуктивністю трудовитрат з деталізацією, за витратами і продуктивністю змінних виробничих накладних витрат, за витратами та обсягом постійних накладних витрат з деталізацією на відхилення за потужністю та ефективності, відхилення за ціною та обсягом реалізації з деталізацією. Складати оперативні звіти.
 • Здійснювати бюджетне планування
  Зрозумієте мету формування бюджету. Рівні планування. Етапи формування бюджету. Опануєте альтернативні підходи до бюджетування, зрозумієте їхні переваги та недоліки. Навчитесь застосовувати систему бюджетного контролю за допомогою жорстких та гнучких бюджетів. Зрозумієте переваги та недоліки електронних таблиць для побудови бізнес-моделей.
 • Приймати короткострокові рішення
  Зрозумієте суть релевантності інформації. Навчитесь виявляти релевантні доходи та релевантні витрати щодо управлінського рішення. Ознайомтеся з рішеннями «Укласти або відхилити контракт», «Виготовити або купити», «Робити зараз чи пізніше», «Рішення про закриття бізнесу». Розподіляти витрати на вироблені товари. Приймати рішення щодо подальшої переробки продуктів.
 • Здійснювати аналіз ризиків
  Зрозумієте, що таке ризик та невизначеність. Навчитесь розраховувати очікувані значення. Використовувати односторонні, двосторонні таблиці даних, а також дерево рішень для надання інформації. Застосовувати максимаксний, максимінний і мінімаксний критерій при аналізі ризиків. Розраховувати середньоквадратичне відхилення та коефіцієнт ймовірності. Використовувати Z-функцію для визначення можливостей.

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Отримані на курсі знання допоможуть підготуватися до іспитів CIMA Р1 та CIMA Р2 — двох обов'язкових іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) «Управління ефективністю бізнесу».

Зареєструйтесь та отримайте безкоштовний доступ до 1-го модуля курсу!Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Вимоги до кандидатів на сертифікат CIMA

 • Розуміння основ управлінського обліку
 • Знання математики
 • Вимоги до рівня освіти відсутні

Пробний іспит

В кінці курсу ви зможете скласти пробний іспит для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту CIMA.

Офіційний іспит

Для складання іспитів CIMA Р1 і CIMA Р2 необхідно попередньо зареєструватися, оплатити участь, отримати запрошення, а також з'явитися в обраному спеціалізованому центрі в призначений день. Іспити проходять в Центрах проведення іспитів Pearson Vue, в форматі тестування на комп'ютерах: 90 хвилин, 60 тестових питань, прохідний бал — 100, максимальний бал — 150.

Іспити CIMA проводить Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку двічі на рік — у листопаді і травні, в один і той же час по всьому світу.

Щоб скласти іспит Р1 необхідно:

 • Зареєструватися на офіційному сайті CIMA Global (cimaglobal.com). Отримати ID-номер в особистому кабінеті MY CIMA. Зареєструватися на самі іспити.
 • У встановлений термін подати заявку на участь в іспитах. Дати майбутніх іспитів публікуються на офіційному сайті CIMA.
 • Обрати відповідний центр складання іспиту (список доступних центрів є на офіційному сайті CIMA).
 • Оплатити участь. Внесок за участь в іспиті сплачується кандидатами безпосередньо в Інституті CIMA в момент реєстрації. Оплата і реєстрація на сертифікат дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 — 1 рік, для Р2 — 2 роки).
 • Отримати запрошення, з'явитися в призначений день в центр з необхідними документами і скласти іспит.

Після успішного складання іспиту P1 та P2 Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку видасть кандидату сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» та надасть статус CIMA Cert PM (Rus).

За умови успішного складання комплексного ситуаційного іспиту з управління бізнесом кандидати отримують диплом CIMA «Управління бізнесом». Право скласти іспит на цей диплом мають тільки власники сертифіката CIMA Cert PM (Rus).

Чому більше 80% наших випускників складають іспити CIMA P1 та CIMA P2 з першої спроби

 1. Наші тьютори – фахівці-практики рівня САР/СІРА, IFA та CIMA, які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми напряму CIMA допомагають отримати знання та навички з управлінського обліку та фінменеджменту міжнародного рівня, не виходячи з дому.
 3. Тести пробних іспитів CIMA повторюють вигляд та зміст тестів офіційних іспитів, що допомагає навчитися складати їх швидко.
 4. Підготовка до офіційних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) побудована на детальному розборі екзаменаційних завдань та їх розв’язанні з тьютором, а онлайн-програма закінчується за кілька днів до офіційних іспитів CIMA.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 160 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

1модульПоведінка витрат. Метод повного поглинання витрат і маржинальний метод обліку витрат. Метод попроцесного обліку витрат. Нормативний метод обліку витрат.

13 годин теорії, 30,5 годин практики

 1. Поведінка витрат.
 2. Метод повного поглинання витрат і маржинальний метод обліку витрат.
 3. Метод попроцесного обліку витрат.
 4. Нормативний метод обліку витрат.

2модульАналіз відхилень. Інтерпретація відхилень. Звірка бюджетного та фактичного прибутку.

7 годин теорії, 14,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Аналіз відхилень.
 2. Інтерпретація відхилень.
 3. Звірка бюджетного та фактичного прибутку.

3модульБюджетування. Процес бюджетування. Поведінкові аспекти в бюджетуванні.

5 годин теорії, 9,5 годин практики (контроль за результатами модуля — завдання)

 1. Бюджетування.
 2. Процес бюджетування.
 3. Система обліку за центрами відповідальності.

4модульПрогнози фінансових результатів

3 години теорії, 5,5 годин практики (контроль за результатами модуля — завдання)

 1. Прогнози фінансових результатів.

5модульРелевантна інформація. Ухвалення короткострокових рішень

5 годин теорії, 12 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Релевантна інформація.
 2. Ухвалення короткострокових рішень.

6модульАналіз беззбитковості

4 години теорії, 11 годин практики (контроль за результатами модуля - тест)

 1. Аналіз беззбитковості

7модульАналіз факторів, що обмежують. Лінійне програмування графічний метод

4 години теорії, 8,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Аналіз факторів, що обмежують.
 2. Лінійне програмування графічний метод.

8модульІмовірнісний аналіз

4 години теорії, 11,5 годин практики (контроль за результатами модуля — завдання)

 1. Імовірнісний аналіз

9модульАналіз ризиків

3 години теорії, 7,5 годин практики (контроль за результатами модуля — тест)

 1. Аналіз ризиків

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й модуль цього курсу безкоштовно!   Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Инесса Сушко

  финансовый аналитик и финансовый менеджер

 • Ольга Сулиман

  финансовый директор ритейлинговой компании

 • Дарина Ходальская

  заместитель финансового директора

 • Татьяна Витальевна Гуляева

 • Елена Владимировна Пухова

  экономист АО Наука и инновации Госкорпорации Росатом

 • Ирина Пономаренко

 • В академии прошла курс СIMA Р1 и сразу после него сдала экзамен на 140 баллов. Дальше планирую сдать P2 и продолжить обучаться. СIMA решила изучить для профессионального развития. Сертификация на слуху, программа обучения совпадала с моими рабочими задачами.
  Академию Актив выбрала по нескольким критериям: аккредитованный учебный центр, давно на рынке, менеджеры быстро отвечают. Понравилось и то, как построен процесс обучения в академии. Тьюторы все понятно объясняют. После обучения изменила подход к решению рабочих задач. Появилось больше уверенности, что, конечно, сказывается на результатах моей работы.

 • "Многие говорили, что экзамены CIMA сложные. Но у меня была замечательная подготовка, и поэтому на экзамене Р1 я набрала 119 баллов"

 • "Всего за 2 месяца активной подготовки в академии я сдала экзамен CIMA P1. Дальше планирую идти на Р2, сдавать ситуационный комплексный экзамен и получать полную квалификацию CIMA на английском."

 • Курс отличный. Преподаватель замечательный. Многое почерпнула для своей практической работы. Могу сказать, материал для изучения есть, общение с преподавателем практически онлайн. Теперь только решать и решать, вперед к успешной сдаче.

 • Скептически относилась к дистанционному обучению, но в этот раз решила рискнуть, думаю, что не зря! Прежде всего дистанционная форма очень удобна, но также я даже не ожидала , что она настолько дисциплинирует!!! Все заявленные в программе темы были раскрыты, все задачи прошлых лет разобраны.
  Главное — конечно, результат на экзамене!!! И я полна уверенности, что именно преподаватель и материалы курса подготовили меня в должной мере! Спасибо администраторам и преподавателям!

 • Курс СIМА Р1 позволил получить необходимые знания по управленческому учету благодаря грамотному подходу к обучению — самостоятельно выбираешь темп, при этом придерживаясь графика, контроль знаний после завершения модулей и контрольные вопросы от преподавателя. В целом курсом довольна, буду рекомендовать знакомым.

Історії успіху випускників курсу CIMA P1

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами
Докладніше про корпоративне навчання

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.

Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс CIMA: P1 «Управління ефективністю операцій», і отримайте затребувані знання та навички, щоб досягти успіху в кар'єрі!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит CIMA, що робити?

За невблаганною статистикою, понад 80% наших студентів успішно складають іспити CIMA з першої спроби. У цьому їм допомагають пробні іспити CIMA Р1 та Р2 наприкінці курсів та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — передбачені повторні спроби. Оплата та реєстрація на сертифікат CIMA дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 – 1 рік, для Р2 – 2 роки).

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться