безкоштовний вебінар Катерини Супрун

Як впровадити управлінський облік в компанії: від задуму до запуску

Для фінансових фахівців, бухгалтерів та управлінців, які хочуть розібратись в призначенні управлінського обліку та ключових складових його системи

  • кому потрібен управлінський облік в компанії
  • хто веде управлінський облік
  • з чого складається система управлінського обліку та як оцінити її роботу
  • знання та навички, необхідні для створення ефективної системи управлінського обліку в компанії
Записатися на безкоштовний вебінар
Сьогодні о 18:00 (Київ)
Безкоштовно

Чому варто розібратись, як вести управлінський облік

Управлінський облік – ключовий інструмент для компаній. Завдяки йому вони можуть ефективно використовувати свої ресурси, планувати стратегічні кроки, вдосконалювати бізнес-процеси, виявляти та розв'язувати проблеми, а також виконувати поставлені цілі в конкурентному середовищі.

Спеціаліст з управлінського обліку здатний не лише збирати та аналізувати ключові фінансові та операційні показники, виявляти проблеми та ризики, а й пропонувати способи їх розв’язання. Він може давати обґрунтовані підказки керівництву, як оптимізувати процеси, вдосконалити управлінську стратегію та підвищити ефективність компанії. Знання управлінського обліку дозволяє спеціалістам стати ключовими учасниками процесу ухвалення стратегічних рішень та досягнення цілей компанії.

Візьміть участь у безкоштовному вебінарі, щоб дізнатись, з чого складається дієва система управлінського обліку та які знання та навички необхідні для ефективної роботи у ній!

Записатися на безкоштовний вебінар

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Головний бухгалтер чи бухгалтер

Відчуваєте, що вам стало затісно на теперішній посаді і хочете розширити свої професійні можливості знаннями та навичками з управлінського обліку.

Фінансовий директор чи фінансовий менеджер

Плануєте запровадити управлінський облік в компанії, але попередньо хочете побачити, з чого складається ця система та які ознаки вказують на те, що вона працює ефективно.

Співробітник фінансово-економічного відділу

Хочете дізнатись, які знання та навички потрібні спеціалісту з управлінського обліку, щоб підготуватись до його майбутнього запровадження у своїй компанії.

Ми розкажемо

На вебінарі ви дізнаєтесь:

  • Що таке управлінський облік і коли він потрібен компанії
  • Етапи впровадження обліку на підприємстві
  • Як оцінити ефективність роботи системи управлінського обліку
  • Що треба знати, уміти, щоб побудувати систему обліку на підприємстві
Записатися на безкоштовний вебінар

Тьютор

Хто проводить вебінар

Фінансовий експерт Finmap. Має досвід роботи з фінансами 12+ років. Понад 100 реалізованих кейсів з клієнтами із різних сфер. Спікер воркшопів та вебінарів на тему управлінського обліку.

Спеціалізація

Виробництво

Продажі: retail, гурт

Проєктний бізнес (у тому числі архітектура, дизайн)

Будівельний бізнес

IT-бізнес, Digital, SaaS

Маркетингові та креативні агенції

Освіта

Online-послуги/продажі

Offline-послуги

HoReCa

Медицина

Логістика

Сфера криптовалют та трейдингу

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з фінансового менеджменту

Андрій Мітяєв
начальник фінансово-економічної служби

Пройшов курс з управлінського обліку в листопаді 2020 року. Курс дозволив систематизувати і розкласти по поличках наявні знання. Сподобалася якість матеріалу. Було несподіванкою, що зворотній зв'язок тьютора зі студентом налаштовано на кожному модулі.
Я дуже добре доповнив свій багаж знань в частині управлінського обліку з боку роботи виробничого підприємства.

Тетяна Авдєєнко
головний бухгалтер в компанії «Пишна краса»

Курс дуже сподобався. Після його проходження склалася цілісна картина, що потрібно робити для постановки повноцінного управлінського обліку. І хоч було дуже важко поєднувати роботу і навчання, дистанційний курс — дійсно оптимальний вихід для поповнення професійних знань. Під час навчання почала використовувати CVP-аналіз, АВС-аналіз асортименту. Планую розробку бюджетів. Обов'язково зроблю «дорожну карту» і буду застосовувати отримані знання в роботі.

Тетяна Кацімон
бухгалтер в ТОВ «Консалт Престиж»

Курс «Управлінський облік» містить всі необхідні теми для охочих працювати в цій галузі або підвищити свою кваліфікацію. В курсі багато відеоуроків і практики вирішення різних завдань, що дуже допомагає краще засвоїти матеріал і навчитися застосовувати його на практиці. Дистанційна форма навчання економить масу часу і дозволяє займатися в зручний час в комфортному для себе темпі. Тьютор оперативно відповідає на всі питання і допомагає розібратися зі складними завданнями.

Записатися на безкоштовний вебінар