Безкоштовний вебінар від Ксенії Ігнац

Як розвивати кар'єру бухгалтера в Польщі 2024: бюро, підприємство чи власна фірма?

Для українських фахівців, які переїхали до Польщі та хочуть дізнатись більше про умови роботи та вимоги до бухгалтерів, щоб обрати найвигідніший шлях кар’єрного розвитку у цій країні ЄС

  • 3 головні вимоги для успішного працевлаштування українських бухгалтерів у Польщі
  • чому мінімальний досвід бухобліку може стати перевагою
  • що повинен знати бухгалтер, щоб влаштуватись працювати в польську компанію
  • як курси підвищення кваліфікації впливають на зарплатню
Переглянути запис вебінару
Запис
Безкоштовно

Для кого

Вам варто переглянути запис вебінару, якщо ви:

Були змушені перебратись до Польщі

Зацікавлені у пошуку роботи в сфері бухгалтерії і бажаєте знати, як почати. Вам потрібна оновлена інформація про умови та місця роботи, вимоги, розмір заробітної плати та можливості для кар'єрного зростання від колеги й досвідченого фахівця.

Маєте досвід роботи в галузі бухгалтерії та плануєте працювати на підряді у Польщі

Ви бажаєте з'ясувати відмінності між українською та польською роботою бухгалтера. Шукаєте інформацію про основні нюанси в оподаткуванні та системі звітності Польщі, кваліфікаційні вимоги для самостійних бухгалтерів і умови роботи в рахунковому бюро.

Ви мрієте розпочати нове життя і кар'єру бухгалтера в країні Європи

Ще не вирішили, яким способом працювати – у компанії чи як самостійний бухгалтер. Бажаєте з'ясувати, де можна заробити більше і які вимоги ставлять роботодавці до самостійних бухгалтерів. А також хочете знати, що є кращим варіантом: робота в компанії, рахунковому бюро чи приватне консультування.

Тьютор

Хто проводить вебінар

тьютор у Фінансовій Академії Актив. Висококваліфікований бухгалтер з 20-річним досвідом роботи в Україні та Польщі. Засновниця та власниця компанії KMK KNOWLEDGE STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ у Польщі.

Спеціалізація

Бухгалтерські послуги для бізнесу

Планування фінансових операцій, управління фінансами компаній

Навчання підприємців та менеджерів роботі з фінансовою інформацією для ухвалення управлінських рішень

Переглянути запис вебінару

Знання

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Бухгалтер-початківець та вимоги для працевлаштування

Де вигідніше працювати: бюро чи самостійна практика

Досвічений бухгалтер: робота на юридичних осіб, вимоги для працевлаштування

Способи залишатись популярним фахівцем та кар’єрні перспективи

Як підвищення кваліфікації впливає на кар’єру та працевлаштування

Скільки заробляють початківці та досвідчені бухгалтери: методи розрахунку та формати співпраці

Нюанси роботи бухгалтера у кожному форматі: переваги, недоліки, складнощі, відповідальність тощо

Переглянути запис вебінару

Чули про те, що бухгалтерія входить до списку дефіцитних професій у Польщі?

Згідно зі звітом «Барометр зайнятості 2023», Польща стикається з нестачею кваліфікованих бухгалтерів, і ця професія знаходиться серед 27 професій, включених до звіту. Таким чином, якщо ви плануєте працювати у Польщі як бухгалтер, у вас є великі можливості на успіх.

Проте перед цим варто підготуватись, опанувати мову та набути всіх необхідних знань для успішної роботи. Крім того, важливо дізнатись про відмінності між польським та українським бухгалтерським обліком.

Зареєструйтесь на безкоштовний вебінар від колеги-резидента, щоб отримати вичерпні відповіді на всі питання щодо перспектив роботи та кар'єри в Польщі!

Переглянути запис вебінару

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

З початком повномасштабної війни наше підприємство, де я працюю фінансовим директором, зупинилось і я виїхала до Польщі. Саме в цей момент стартував курс «Затребуваний бухгалтер в Польщі». Вирішила вчитись і поставила мету — якщо підприємство не запрацює, буду працювати бухгалтером в Польщі. Але підприємство відновило роботу, тому я повернулась.

Навчання для мене пройшло легко. Було цікаво, які особливості обліку існують у Польщі. Також була додаткова практика у вивченні польської мови. Викладався саме той матеріал, який мінімально потрібний для початку кар'єри бухгалтера в Польщі. Далі — буде практика. Наразі наше підприємство виходить на європейські ринки збуту продукції, тому отримані знання обов’язково знадобляться. В будь-який момент я готова взяти в роботу підприємство на території Польщі без страху і сумнівів: чи то філія українського виробництва, чи нове виробництво.

Надія Ваніна,
фінансовий директор:

Навчання сподобалося. Дуже зручно, що можна вивчати курс у зручний час. Викладання польською та українською мовами. Курс веде професійний бухгалтер, мені все було зрозуміло в польському обліку. Видно, що тьютор відповідально підійшов до складання програми курсу. 

Дуже сподобався бонусний модуль. На прикладах швидко запам'ятовуються нюанси обліку. І просто чудово, що у Польщі немає таких вимог щодо оформлення первинної документації, як в Україні. Вважаю, що отриманих знань достатньо для початку трудової діяльності у Польщі. А отриманий британський диплом від ACPM  допоможе стати затребуваним польським бухгалтером.

Ольга Заріпова,
бухгалтер:

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала з дітьми у Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Тому, коли побачила рекламу курсу, одразу його купила та почала навчатись. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу я вже розумію бухгалтерську лексику та читаю статті польською. Тьютор на курсі розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.

Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. На початку роботи мені дуже допоміг бонусний модуль «Імпорт, експорт та опрацювання дат». Передивлялась його кілька разів, щоб виконати робочу задачу. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше. А всім, хто планує працювати бухгалтером в Польщі, треба обов’язково пройти цей курс! Бо знаючи лише українську бухгалтерію, я б не змогла тут працювати і самостійно вести облік. Треба навчатись!

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу:

Переглянути запис вебінару