безкоштовний вебінар Наталії Хажанець

Як перейти з фінансів у внутрішній аудит

Для фінансових менеджерів та бухгалтерів, які хочуть отримати концентровану інформацію про необхідний рівень підготовки та набір навичок для зміни професії

  • чим займається внутрішній аудитор
  • кому простіше перейти в аудит
  • які знання та навички потрібні для кар’єри у внутрішньому аудиті
  • наскільки швидко можна перейти у внутрішній аудит
Записатися на безкоштовний вебінар
Сьогодні о 18:00 (Київ)
Безкоштовно

Що дає перехід у внутрішній аудит фінансовому спеціалісту

Перехід з фінансів у внутрішній аудит має кілька переваг:

  • Розширення кругозору. Робота у внутрішньому аудиті дозволяє отримати ширший погляд на діяльність всієї організації, а не лише на ділянку фінансів.
  • Розвиток аналітичних навичок. Аудитори аналізують різні аспекти бізнес-процесів, а це дозволяє розвинути аналітичні навички та здатність розуміти ширший контекст.
  • Краще розуміння внутрішнього контролю. Робота у внутрішньому аудиті дає глибше розуміння процедур внутрішнього контролю та можливостей їх вдосконалення.
  • Розширення кар'єрних можливостей. Досвід у внутрішньому аудиті може відкрити двері до різних кар'єрних шляхів, таких як управлінський аудит, ризик-менеджмент, консультування тощо.
  • Збільшення цінності на ринку праці. Знання та досвід у внутрішньому аудиті роблять фінансового спеціаліста більш привабливим для роботодавців, оскільки демонструють його здатність працювати з різними аспектами бізнесу та зростати у кар'єрі. За даними Work.ua, середня зарплата бухгалтера – 19 000 грн. Внутрішній аудитор в середньому заробляє 28 500 грн.

Перш ніж ці переваги з'являться, треба наважитись і зробити перший крок у нову сферу. Як саме це зробити без, або з мінімумом помилок та перешкод, дізнайтесь на безкоштовному вебінарі від сертифікованого аудитора та тьютора-практика Наталії Хажанець!

Записатися на безкоштовний вебінар

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви

Бухгалтер

Відчуваєте, що вам стало затісно на поточній посаді та мрієте перейти на інший бік звітності, але не знаєте з чого почати.

Фінансовий менеджер

Плануєте розширити рамки своєї кар’єри і хочете розібратись, як стати внутрішнім аудитором, але відповідей від колег бракує для повної картини.

Фінансовий аналітик, фінансовий контролер

Прагнете розвиватися та підвищувати кваліфікаційний рівень у цій сфері і потребуєте орієнтирів від досвідченого колеги-практика.

Ми розкажемо

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Внутрішній аудитор: хто цей спеціаліст, чим займається, за що відповідає, кому підпорядковується

Коли і навіщо компанії наймають внутрішніх аудиторів

Хто може стати внутрішнім аудитором: з яких сфер переходять в цю професію; користь та шкода від попереднього досвіду для бухгалтерів, фінансових менеджерів

Hard і soft skills кандидата на посаду внутрішнього аудитора

З чого почати перехід у внутрішній аудит: способи, тривалість та можливі помилки

Записатися на безкоштовний вебінар

Тьютор

Хто проводить вебінар

к.е.н., внутрішній аудитор з 2017 р., член Міжнародного Інституту Внутрішніх Аудиторів (IIA Global), дипломований внутрішній аудитор (ACPM), дипломований викладач із внутрішнього аудиту. Досвід роботи бухгалтером холдингової компанії, проведення аудитів, судових експертиз із економічних питань. Консультант аудиторських фірм Big4.

Спеціалізація

Внутрішній аудит

Організація служби внутрішнього аудиту

Ризикоорієнтований план внутрішнього аудиту підприємства

Внутрішній аудит системи внутрішнього контролю підприємства

Внутрішній аудит бізнес-процесів підприємства

Інформаційно-аналітичне забезпечення внутрішнього аудиту

Корупція як об'єкт внутрішнього аудиту

Теоретичні основи аудиту

Ринок послуг аудиторських фірм

Організаційно-правові засади аудиторської діяльності

Управління аудиторською діяльністю

Правове регулювання аудиторської діяльності

Організаційні засади здійснення аудиторської діяльності

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з внутрішнього аудиту

Євгенія Гавриличенко
доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту в О.М. Бекетова, бухгалтер, бізнес-консультант

Для мене на курсі відкрився простір внутрішнього аудиту. Я стала ширше дивитися на цей вид діяльності. Отримала ключі, яким чином прийти до потрібних знань. Навчання дало ідеї та напрямки, куди рухатися далі. Звісно, щоб стати внутрішнім аудитором, одного курсу замало, потрібен досвід. Хоча, з іншого боку, у мене був досвід. Я якось пробувала себе у внутрішньому аудиті ще до навчання в академії. Але, не маючи тих знань, які є зараз, я тоді не змогла себе реалізувати в цій ролі. Що, власне, і привело мене на курс. Зараз я вже знаю, що потрібно робити в системі внутрішнього аудиту: від планування до програми, які інструменти використовувати та яким чином закінчити аудиторське завдання.

Олена Чумак
керівник відділу внутрішнього аудиту

Знання, які отримала в академії, – це насамперед основа організації внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю. Раніше були в голові розрізнені поняття, а курс їх допоміг структурувати. Після навчання зайнялася організацією роботи відділу внутрішнього аудиту: відпрацювала положення, відрегулювала наші повноваження і поступово втілюємо в життя.

Юлія Давидова
начальник сектора внутрішнього аудиту

Хочу висловити подяку Фінансовій Академії Актив за цікаве навчання на курсі ACPM внутрішній аудит. Навчання відповідає заявленим цілям та завданням. Подано дуже змістовний матеріал, максимально наближений до найбільш актуальних завдань практичної діяльності. Систематичне та уважне вивчення запропонованих тем, дозволяє оволодіти знаннями, необхідними для подальшого застосування у професійній діяльності. Курс був мені корисний, якість викладання хороша, але хотілося, щоб було трохи більше годин навчання.

Хочу такий результат