Безкоштовний вебінар від професора Наталії Остап’юк

Все, що треба знати про іспит ДипІФР: як проходить і як скласти з першої спроби

для бухгалтерів, фахівців з фінансів та аудиту, які планують вивчити теоретичні та практичні аспекти МСФЗ, щоб успішно скласти іспит на диплом ДипІФР та отримати звання спеціаліста міжнародного рівня від ACCA

Сьогодні
о 19:00 (Київ)
Вартість:
Безкоштовно

Для кого

Для новачків у темі МСФЗ

Дізнаєтесь, що дають знання та навички роботи за МСФЗ сучасним фахівцям, як їх отримати та підтвердити за допомогою одного з найвідоміших міжнародних дипломів.

Для фахівців, які переходять до практичного застосування МСФЗ

Дізнаєтесь про склад іспиту, вигляд завдань та список знань і умінь тих, хто претендує на диплом, які стандарти треба знати та якими навичками володіти, щоб відповідати званню спеціаліста з МСФЗ міжнародного рівня.

Для кандидатів на диплом ДипІФР

Побачите, як саме здобувають міжнародне підтвердження професійного рівня володіння МСФЗ – диплом ДипІФР. Дізнаєтесь, що він дає, що треба вміти, щоб отримати його та які кроки треба пройти, щоб впевнено скласти офіційний іспит.


На цьому вебінарі ви дізнаєтеся:

Що дає знання МСФЗ та отримання диплома ДипІФР сучасному фінансовому спеціалісту

Що таке іспит ДипІФР: його склад та складність, вимоги до кандидатів.

Все, що треба знати та вміти, щоб скласти іспит ДипІФР з першої спроби.

Секрети підготовки до іспиту у Фінансовій Академії Актив: чому в середньому 80% випускників складають іспит ДипІФР з першої спроби

Записатися на безкоштовний вебінар
Вебінар проводить

провідний тьютор у Фінансовій Академії Актив. Професор, доктор економічних наук. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів та аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності – понад 14 років. Автор та співавтор 7 монографій, 5 наукових посібників та підручника, понад 15 навчально-методичних видань та 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

Спеціалізація

складання звітності, контроль податкових розрахунків підприємств, аудит

облік та звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку

тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій з вебінарів

Дипломи та сертифікати

ACCA DipIFR(rus)

Атестат аудитора

Атестат професора кафедри обліку та аудиту

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Бухгалтерський облік в Україні»

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Принципи та практика оподаткування України»

Диплом ACPM з оподаткування України

Диплом ACPM з бухгалтерського обліку України

Лауреат конкурсу «Кращий викладач-науковець Університету банківської справи НБУ (м. Київ)» за підсумками 2013/2014 рр.

Історії успіху випускників курсу з МСФЗ

Наталія Кузьменко
фінансовий директор

За програмою «ДипІФР. Гарантія» навчалась 7 місяців, кожен з курсів сподобався по-своєму. «ACPM: МСФЗ» — це повільне та глибоке пізнання МСФЗ, що дає змогу зануритись та полюбити стандарти. Курс «Практикум з МСФЗ» сподобався більш детальним пропрацюванням усіх стандартів, чітким і структурованим донесенням інформації. І дуже сподобався тренінг «Інтенсив». Завдяки тьютору Наталії Остап’юк я змогла поєднати теоретичні та практичні знання в єдину систему. На Інтенсиві ми багато разів розбирали виручку, фінансові інструменти та інше, тому на екзамені було все те, що ми вивчали. Іспит склала на 87 балів та навіть посіла 3-е місце в рейтингу АССА Top Achievers Ukraine!

Катерина Скуріхіна
керівник відділу фінансового контролінгу

Курс «ДипІФР. Гарантія» був для мене дуже цікавим досвідом. «ACPM: МСФЗ» — теоретична база від кількох лекторів. До цього курсу дуже часто поверталася саме перед іспитом ДипІФР, заново усвідомлюючи базові поняття. На Практикумі з МСФЗ теорія повторювалася, але вже з потужним додаванням практики. Тренінг Інтенсив особливий, складний і насичений, потребує систематичної роботи. Але, завдяки тьютору Наталії Остап’юк він став для мене дуже комфортним та продуктивним.
Іспит склала з першого разу на 83 бали! Рівень розуміння МСФЗ після навчання дуже виріс. В роботі активно практикую МСФЗ, але тепер вже більш свідомо та з більшим натхненням.

Андрій Омельченко
фінансист

Пройшов програму ДипІФР, щоб поглибити знання в фінансовому звітуванні та міжнародних принципах обліку. Перші два блоки — курс з МСФЗ та Практикум, були підготовчими до основного блоку, який виявився найефективнішим для мене — ДипІФР.Інтенсив.
Тренінг має чудову структуру. Спочатку на ньому викладаються стандарти, які стають базою для вивчення більш специфічних стандартів. На суботніх вебінарах отримуєш роз'яснення нових стандартів у дуже простому стилі, а живі онлайн-зустрічі допомагають швидко розібратися в складних моментах та закріпити знання. Іспит склав на 77 балів. Велика подяка тьютору Наталії Остап’юк. Вона щиро та оперативно допомагає розібратися в усіх питаннях, дає дієві поради щодо іспиту та заряджає вірою в успішне отримання диплома.