безкоштовний вебінар від Галини Уколової

Український підприємець у Польщі: як вести прибутковий бізнес на європейському ринку

Для українських теперішніх і майбутніх підприємців, які хочуть почати заробляти у Польщі, користуючись усіма доступними можливостями

  • як відкрити компанію за кілька годин, не виходячи з дому
  • на яке фінансування чи пільги від польської держави можна розраховувати
  • яку форму оподаткування обрати, щоб законно платити менше податків
  • хто допоможе легалізувати підприємство та вести бухоблік і маркетинг
Переглянути запис
Запис
Безкоштовно

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Були змушені перебратись до Польщі і хочете відкрити власну справу

Не уявляєте з чого почати і потребуєте підказок про умови реєстрації, правила проходження всіх процедур та необхідні документи. Хочете розібратись із тим, наскільки швидко можна стати підприємцем і яку податкову систему найвигідніше використовувати.

Хочете перевезти свій бізнес до Польщі

Але попередньо потребуєте більше інформації про можливості, які відкриває ця країна для підприємців. Прагнете скласти чіткий план дій, список необхідних документів та дозволів, щоб виконати переїзд за всіма правилами та без зайвих затримок.

Плануєте розширятись і працювати у Євросоюзі

Шукаєте спеціаліста, який допоможе зорієнтуватись та обрати найвигіднішу економічну зону, скористатись всіма можливостями та підтримкою, яку надає польська держава, щоб запуск компанії в Європі швидко приніс свої плоди.

Тьютор

Хто проводить вебінар

ментор та співавтор курсу про підприємництво у Польщі від Фінансової Академії Актив. Спеціаліст з питань міграції іноземців у Польщу. Фахівець із допомоги підприємцям, які перенесли бізнес з країн Східної Європи на територію Польщі. Викладач навчальних курсів з рекрутингу, легалізації, координації для агентств працевлаштування і фірм, які працевлаштовують іноземців.

Спеціалізація

допомога у відкритті, розвитку та реорганізації іноземного бізнесу в Польщі

робота з агенціями з працевлаштування над розвитком їхньої структури, розширення спектра та якості послуг

міграційна допомога громадянам з інших країн: навчання неповнолітніх дітей, медична опіка, купівля автотранспорту і нерухомості для проживання

взаємодія із малим та середнім бізнесом іноземних громадян у Польщі: реєстрація фірм, дозволів, сертифікатів, відкриття банківських рахунків, оренда або купівля приміщення під ведення бізнесу, допомога при лізингових договорах на техніку чи автотранспорт.

Переглянути запис

Знання

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Польща як країна для бізнесу: скільки іноземців відкриває бізнес у Польщі, статистика, пільги, перспективи та можливості для українських підприємців.

Проста система відкриття бізнесу у Польщі. Компанії-помічники у веденні бізнесу: бухоблік, легалізація, маркетинг

Гнучка система оподаткування: вибір вигідної форми, перевірки, пільги та необхідність послуг бухгалтера.

Системи дофінансування та пільг бізнесу: на відкриття, розвиток та запуск нових технологій.

Можливості для підприємців у Польщі: варіанти бізнесу на будь-яку «кишеню».

Чому саме в Польщі варто втілювати бізнес-ідеї та розвивати компанії. Сфери, в яких найчастіше відкривають бізнес.

Переглянути запис

А ви знали, що Польща має репутацію «зеленого» бізнес-острова?

Британський The Economist пише, що Польща – це понад 39 млн населення, зростання економіки на рік на 1%, $ 17,6 тис. ВВП на душу населення, інфляція — 10,4 %. А ще польські компанії можуть працювати на інших європейських ринках. Тобто, якщо ви відкриєте бізнес у Польщі, то крім її ринку, матимете ще 550 млн потенційних споживачів зі всього Євросоюзу.

Але, перш ніж це станеться, потрібно провести гарну підготовку, обрати правильну форму оподаткування, економічну зону та розібратись із взаємодією з держорганами. Про все це та багато іншого – дізнайтесь на безкоштовному вебінарі!

Переглянути запис

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

З початком повномасштабної війни наше підприємство, де я працюю фінансовим директором, зупинилось і я виїхала до Польщі. Саме в цей момент стартував курс «Затребуваний бухгалтер в Польщі». Вирішила вчитись і поставила мету — якщо підприємство не запрацює, буду працювати бухгалтером в Польщі. Але підприємство відновило роботу, тому я повернулась.

Навчання для мене пройшло легко. Було цікаво, які особливості обліку існують у Польщі. Також була додаткова практика у вивченні польської мови. Викладався саме той матеріал, який мінімально потрібний для початку кар'єри бухгалтера в Польщі. Далі — буде практика. Наразі наше підприємство виходить на європейські ринки збуту продукції, тому отримані знання обов’язково знадобляться. В будь-який момент я готова взяти в роботу підприємство на території Польщі без страху і сумнівів: чи то філія українського виробництва, чи нове виробництво.

Надія Ваніна,
фінансовий директор:

Навчання сподобалося. Дуже зручно, що можна вивчати курс у зручний час. Викладання польською та українською мовами. Курс веде професійний бухгалтер, мені все було зрозуміло в польському обліку. Видно, що тьютор відповідально підійшов до складання програми курсу. 

Дуже сподобався бонусний модуль. На прикладах швидко запам'ятовуються нюанси обліку. І просто чудово, що у Польщі немає таких вимог щодо оформлення первинної документації, як в Україні. Вважаю, що отриманих знань достатньо для початку трудової діяльності у Польщі. А отриманий британський диплом від ACPM  допоможе стати затребуваним польським бухгалтером.

Ольга Заріпова,
бухгалтер:

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала з дітьми у Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Тому, коли побачила рекламу курсу, одразу його купила та почала навчатись. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу я вже розумію бухгалтерську лексику та читаю статті польською. Тьютор на курсі розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.

Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. На початку роботи мені дуже допоміг бонусний модуль «Імпорт, експорт та опрацювання дат». Передивлялась його кілька разів, щоб виконати робочу задачу. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше. А всім, хто планує працювати бухгалтером в Польщі, треба обов’язково пройти цей курс! Бо знаючи лише українську бухгалтерію, я б не змогла тут працювати і самостійно вести облік. Треба навчатись!

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу:

Переглянути запис