Безкоштовний вебінар Наталії Остап’юк

Таксономія UA МСФЗ-2025: що потрібно знати, щоб уникнути помилок

Дізнайтеся, як правильно підготувати фінансову звітність за таксономією UA МСФЗ у 2025 році та уникнути типових помилок, які часто призводять до блокування або відхилення звітності.

  • Що таке таксономія UA МСФЗ-2025 та хто зобов’язаний її застосовувати
  • Які типові помилки допускають фахівці при поданні звітності в електронному форматі
  • Як підготуватись до подання звітності у форматі XBRL у 2025 році
Зареєструватися на вебінар
10 червня о 19:00 (Київ)
Безкоштовно

Чому важливо розуміти таксономію UA МСФЗ – 2025?

Таксономія UA МСФЗ – 2025 є обов’язковим інструментом для складання та подання фінансової звітності великими підприємствами і підприємствами, що становлять суспільний інтерес. Вона забезпечує єдиний підхід до подання даних у форматі XBRL, що дозволяє регуляторам швидше та ефективніше аналізувати звітність.

З кожним роком вимоги до якості електронної звітності посилюються, а штрафи за порушення чи повторну подачу – зростають. Знання таксономії та вміння правильно працювати з нею – це не лише вимога часу, а й запорука професійної репутації фінансових фахівців, бухгалтерів та аудиторів.

Оновлення таксономії у 2025 році містить низку змін, на які вже звертають увагу органи контролю. Саме тому важливо не лише розуміти структуру таксономії, а й вміти уникати типових помилок, які можуть вплинути на прийняття звітності, терміни її подання та фінансову репутацію компанії.

Підготуйтеся завчасно – і подавайте звітність без стресу та ризиків!

Приходьте на безкоштовний вебінар з тьютором-практиком Наталією Остап’юк, щоб отримати всі необхідні знання з перших рук.

Зареєструватися на вебінар

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Головний бухгалтер або бухгалтер підприємства

Складаєте фінансову звітність за МСФЗ і хочете впевнено працювати з електронною таксономією, не витрачаючи зайвого часу на виправлення помилок.

Аудитор

Перевіряєте фінансову звітність та прагнете не просто виявляти помилки, а й пояснювати клієнтам, як їх уникнути.

Фінансовий директор або керівник облікової служби

Відповідаєте за точність та своєчасність подання фінансової звітності компанії.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Що таке таксономія UA МСФЗ і у яких випадках вона необхідна.

Типові помилки при складанні і поданні звітності за таксономією, з якими стикаються бухгалтери і аудитори.

Практичні поради для коректної підготовки звітності за UA МСФЗ-2025.

Зареєструватися на вебінар

Тьютор

Хто проводить вебінар

Провідний тьютор у Фінансовій Академії Актив. Професор, доктор економічних наук. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів та аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності – понад 14 років. Автор та співавтор 7 монографій, 5 наукових посібників та підручника, понад 15 навчально-методичних видань та 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

Спеціалізація

складання звітності, контроль податкових розрахунків підприємств, аудит;

облік і звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку;

тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій до вебінарів.

Дипломи та сертифікати

ACCA DipIFR(rus)

Атестат аудитора

Атестат професора кафедри обліку та аудиту

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Бухгалтерський облік в Україні»

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Принципи та практика оподаткування України»

Диплом ACPM з оподаткування України

Диплом ACPM з бухгалтерського обліку України

Лауреат конкурсу «Кращий викладач-науковець Університету банківської справи НБУ (м. Київ)» за підсумками 2013/2014 рр.

Історії успіху випускників курсу з МСФЗ

Наталія Кузьменко
фінансовий директор

За програмою «ДипІФР. Гарантія» навчалась 7 місяців, кожен з курсів сподобався по-своєму. «ACPM: МСФЗ» — це повільне та глибоке пізнання МСФЗ, що дає змогу зануритись та полюбити стандарти. Курс «Практикум з МСФЗ» сподобався більш детальним пропрацюванням усіх стандартів, чітким і структурованим донесенням інформації. І дуже сподобався тренінг «Інтенсив». Завдяки тьютору Наталії Остап’юк я змогла поєднати теоретичні та практичні знання в єдину систему. На Інтенсиві ми багато разів розбирали виручку, фінансові інструменти та інше, тому на екзамені було все те, що ми вивчали. Іспит склала на 87 балів та навіть посіла 3-е місце в рейтингу АССА Top Achievers Ukraine!

Катерина Скуріхіна
керівник відділу фінансового контролінгу

Курс «ДипІФР. Гарантія» був для мене дуже цікавим досвідом. «ACPM: МСФЗ» — теоретична база від кількох лекторів. До цього курсу дуже часто поверталася саме перед іспитом ДипІФР, заново усвідомлюючи базові поняття. На Практикумі з МСФЗ теорія повторювалася, але вже з потужним додаванням практики. Тренінг Інтенсив особливий, складний і насичений, потребує систематичної роботи. Але, завдяки тьютору Наталії Остап’юк він став для мене дуже комфортним та продуктивним.
Іспит склала з першого разу на 83 бали! Рівень розуміння МСФЗ після навчання дуже виріс. В роботі активно практикую МСФЗ, але тепер вже більш свідомо та з більшим натхненням.

Андрій Омельченко
фінансист

Пройшов програму ДипІФР, щоб поглибити знання в фінансовому звітуванні та міжнародних принципах обліку. Перші два блоки — курс з МСФЗ та Практикум, були підготовчими до основного блоку, який виявився найефективнішим для мене — ДипІФР.Інтенсив.
Тренінг має чудову структуру. Спочатку на ньому викладаються стандарти, які стають базою для вивчення більш специфічних стандартів. На суботніх вебінарах отримуєш роз'яснення нових стандартів у дуже простому стилі, а живі онлайн-зустрічі допомагають швидко розібратися в складних моментах та закріпити знання. Іспит склав на 77 балів. Велика подяка тьютору Наталії Остап’юк. Вона щиро та оперативно допомагає розібратися в усіх питаннях, дає дієві поради щодо іспиту та заряджає вірою в успішне отримання диплома.