безкоштовний вебінар Катерини Супрун

5 найпоширеніших причин касових розривів: як їх попереджати чи знешкоджувати

Для фінансових фахівців, бухгалтерів та управлінців, які хочуть розібратись, як з’являються касові розриви та як з ними працювати на будь-якому етапі

  • чому та коли виникають касові розриви
  • практичні приклади уникнення та нейтралізації касових розривів
  • що сучасний фінансовий менеджер повинен знати та вміти, щоб ефективно працювати з касовими розривами
Записатися на безкоштовний вебінар
Сьогодні о 18:00 (Київ)
Безкоштовно

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Головний бухгалтер чи бухгалтер

Хочете доповнити список навичок у сфері управління фінансами, впевненіше працювати з внутрішньофірмовим обліком, звітністю та бюджетуванням. Тому прагнете познайомитись з практичними інструментами і методами роботи з касовими розривами.

Фінансовий директор чи фінансовий менеджер

Плануєте знизити рівень фінансової напруги в компанії, хочете дізнатись про інструменти та методи її передбачення та вчасного уникнення.

Співробітник фінансово-економічного відділу

Хочете познайомитись з інструментами та методами роботи з касовими розривами в компанії, щоб скласти уявлення про те, як підходити до фінансового менеджменту згодом.

Ми розкажемо

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Причини виникнення касових розривів та способи їх попередження й усунення (розбір на практичних прикладах).

Що має знати та вміти фінансовий директор для уникнення касових розривів.

Поради та лайфхаки, як ефективно управляти фінансами компанії без касових розривів.

Записатися на безкоштовний вебінар

Тьютор

Хто проводить вебінар

Фінансовий експерт Finmap. Має досвід роботи з фінансами 12+ років. Понад 100 реалізованих кейсів з клієнтами із різних сфер. Спікер воркшопів та вебінарів на тему управлінського обліку.

Спеціалізація

Виробництво

Продажі: retail, гурт

Проєктний бізнес (у тому числі архітектура, дизайн)

Будівельний бізнес

IT-бізнес, Digital, SaaS

Маркетингові та креативні агенції

Освіта

Online-послуги/продажі

Offline-послуги

HoReCa

Медицина

Логістика

Сфера криптовалют та трейдингу

Чому треба вміти працювати з касовими розривами

Касові розриви – це сніжинка, яка здатна викликати в компанії фінансову лавину та призвести до її банкрутства. Вони з’являються майже непомітно, але, коли збираються у критичну масу, створюють багато проблем. Саме тому їх варто вміти бачити, контролювати та нейтралізувати, якщо є бажання залишатись у статусі ефективного фінансового менеджера. Існує близько десяти основних причин появи касових розривів. Але на своєму вебінарі тьютор-практик Катерина Супрун розгляне п’ять найпоширеніших з прикладами та методами запобігання чи усунення.

Візьміть участь у вебінарі від експерта-практика Катерини Супрун, щоб дізнатись про інструменти передбачення та методи запобігання касовим розривам та стати гарантом стабільної роботи компанії!

Записатися на безкоштовний вебінар

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з фінансового менеджменту

Андрій Мітяєв
начальник фінансово-економічної служби

Пройшов курс з управлінського обліку в листопаді 2020 року. Курс дозволив систематизувати і розкласти по поличках наявні знання. Сподобалася якість матеріалу. Було несподіванкою, що зворотній зв'язок тьютора зі студентом налаштовано на кожному модулі.
Я дуже добре доповнив свій багаж знань в частині управлінського обліку з боку роботи виробничого підприємства.

Тетяна Авдєєнко
головний бухгалтер в компанії «Пишна краса»

Курс дуже сподобався. Після його проходження склалася цілісна картина, що потрібно робити для постановки повноцінного управлінського обліку. І хоч було дуже важко поєднувати роботу і навчання, дистанційний курс — дійсно оптимальний вихід для поповнення професійних знань. Під час навчання почала використовувати CVP-аналіз, АВС-аналіз асортименту. Планую розробку бюджетів. Обов'язково зроблю «дорожну карту» і буду застосовувати отримані знання в роботі.

Тетяна Кацімон
бухгалтер в ТОВ «Консалт Престиж»

Курс «Управлінський облік» містить всі необхідні теми для охочих працювати в цій галузі або підвищити свою кваліфікацію. В курсі багато відеоуроків і практики вирішення різних завдань, що дуже допомагає краще засвоїти матеріал і навчитися застосовувати його на практиці. Дистанційна форма навчання економить масу часу і дозволяє займатися в зручний час в комфортному для себе темпі. Тьютор оперативно відповідає на всі питання і допомагає розібратися зі складними завданнями.

Записатися на безкоштовний вебінар