Безкоштовний вебінар від професора Наталії Остап’юк

Іспит DipIFR-2023: як розв'язати задачу на зворотну оренду

для бухгалтерів, фахівців з фінансів та аудиту, які планують вивчати МСФЗ, готуються до іспиту від АССА і хочуть дізнатися, як робити розрахунки та готувати виписки за завданнями зі зворотної оренди

17 серпня 2023 р.
18:00 (за київським часом)
Вартість:
Безкоштовно
Мова вебінару:
російська*

*Вебінар розрахований на міжнародну аудиторію і присвячений іспиту ДипІФР від АССА, який проводять російською мовою.

Зареєструйтесь зараз та отримайте подарунок – запис вебінару «Секрети розв’язування ситуаційних задач на іспиті ДипІФР»

Для кого

Для тих, хто тільки починає вивчати МСФЗ

Подивившись на вершину вивчення МСФЗ – завдання іспиту ДипІФР, знатимете, які кроки варто зробити і як саме розбирати кожну тему з міжнародних стандартів фінансової звітності, щоб простіше пройти шлях від новачка до звання фахівця міжнародного рівня.

Для фахівців, які переходять до практичного застосування МСФЗ

На прикладі розв'язання задач зі зворотної оренди побачите, як професор і фахівець-практик, спираючись на знання міжнародних стандартів фінансової звітності, ідентифікує операцію і проводить усі необхідні для неї процедури.

Для кандидатів на диплом ДипІФР

Покроковий розбір допоможе побачити завдання іспиту ДипІФР, на які варто очікувати, розібратися, за яким алгоритмом і методикою їх необхідно розв’язувати, щоб отримати максимальну кількість балів.

На цьому вебінарі ви дізнаєтеся:

Зворотна оренда: у чому суть операції

Як правильно читати задачу на зворотну оренду

Алгоритм розв'язання задач на зворотну оренду в іспиті ДипІФР

Перше правило ідентифікації операції, три ключові показники та два додаткові, які слід виділити в задачі

Як робити розрахунки та готувати виписки за задачами зворотної оренди

Записатися на безкоштовний вебінар

Вебінар проводить

провідний тьютор у Фінансовій Академії Актив. Професор, доктор економічних наук. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів та аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності – понад 14 років. Автор та співавтор 7 монографій, 5 наукових посібників та підручника, понад 15 навчально-методичних видань та 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

Спеціалізація

складання звітності, контроль податкових розрахунків підприємств, аудит

облік та звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку

тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій з вебінарів

Дипломи та сертифікати

ACCA DipIFR(rus)

Атестат аудитора

Атестат професора кафедри обліку та аудиту

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Бухгалтерський облік в Україні»

Акредитований в ACPM тренер за програмою «ACPM: Принципи та практика оподаткування України»

Диплом ACPM з оподаткування України

Диплом ACPM з бухгалтерського обліку України

Лауреат конкурсу «Кращий викладач-науковець Університету банківської справи НБУ (м. Київ)» за підсумками 2013/2014 рр.

Історії успіху випускників курсу з МСФЗ

Каміла Алтаєва
фахівець податкового відділу

МСФЗ почала вивчати ще в університеті, але практики не було. Коли почала працювати в компанії, часто приходили аудитори з «Великої четвірки». Доводилося читати стандарти, щоб розбиратися. На курсі хотіла дізнатися, чи правильно я застосовувала МСФЗ у роботі.
Багато студентів працюють, мають сім'ї і їм важко відвідувати заняття. Тому віддалений формат підходить ідеально – можна свій час регулювати. Цей курс підходить бухгалтерам, які тільки починають вивчати МСФЗ. І тим, хто планує складати ДипІФР. Це хороша база. Раджу починати з цього курсу. Все дуже зрозуміло. І тьютори хороші. Мені сподобалося, що всі детально пояснюють, як той чи інший стандарт застосувати на практиці. Багато хто знає теоретичну частину, а на практиці як використовувати, не всі розбираються. Навіть ті бухгалтери, які працюють по 20 років. Тому для початку в МСФЗ, для базису – цей курс класна річ.

Валерія Костенко
заступник головного бухгалтера

МСФЗ вивчала з нуля. До курсу трохи розуміла концепцію міжнародних стандартів, але була ще далеко від значення слова «знати». Обрала цей курс і академію за кількома критеріями:
- у дистанційному навчанні можна займатись коли зручно — це важливо за наявності сім'ї, роботи;
- можна скласти іспит дистанційно, не потрібно нікуди їхати;
- можна вибрати зручну дату іспиту;
- курс побудований так, що до кінця навчання ти готовий йти на іспит.
Цей курс надав мені дуже гарну базу. Після нього я не боюся вивчати інформацію щодо відповідних вузьких напрямків. До курсу МСФЗ для мене були просто набором слів. Зараз я маю структуру, базу, фундамент, на які можна нашарувати нові знання.

Маргарита Медвідь
головний бухгалтер

Мені сподобалося все! Спочатку було цікаво, як проходитиме дистанційне навчання. Якщо я раптом перестану займатись чи забуду, як воно буде? Але це неможливо! Вам зателефонують, нагадають, поцікавляться, чому ви не займаєтесь. Мені сподобалося те, що курс складається із модулів. У кожному модулі є різна подача матеріалу. Завжди можна звернутись до свого тьютора. Якщо щось незрозуміло, якщо виникає питання – тобі дадуть відповідь досить оперативно, і все буде зрозуміло. У курсі є календар, що рекомендується, — план навчання. Якщо вчитися по ньому, то все буде чудово.
Після навчання з'явилося важливе бухгалтерське судження. Нині завдання потрібно вирішувати не просто виходячи із законодавчої та нормативної бази. Спочатку застосовується бухгалтерське судження, яке я в собі треную, і цьому сприяв цей курс. Якщо ви, мої колеги, хочете щось вивчати, але вагаєтесь, чи знадобиться це вам, не треба вагатись. Потрібно розвиватись, вчитись. Вірте у себе, інвестуйте у себе. Знання безцінні!