Безкоштовний вебінар Наталії Хоцької

Де українському бухгалтеру працювати в Польщі: місця роботи, обов’язки, історії успіху

Для спеціалістів, які шукають підказки, місця та орієнтири, щоб продовжити працювати за фахом та гідно заробляти у європейській країні

 • як працює бухгалтер в штаті компанії
 • все, що треба знати про роботу бухгалтера в рахунковому бюро
 • особливості роботи та кар’єрні перспективи самостійного бухгалтера
Переглянути запис вебінару
Запис вебінару
Безкоштовно

Для кого

Вам варто дивитись запис вебінару, якщо ви:

Бухгалтер з досвідом

Якщо ви переїхали до Польщі та прагнете зберегти можливість працювати в своїй галузі, але вагаєтеся подавати заяву на робоче місце бухгалтера через невпевненість у знанні польських стандартів бухгалтерського обліку, законодавства та оподаткування.

Вимушений переселенець

Втратили роботу через воєнні події і вирішили залишити Україну. Вважаєте, що без високого рівня володіння польською мовою вам складно буде знайти гідну роботу в Польщі. Тож ви досліджуєте можливість конкурувати з місцевими польськими кандидатами на роботу.

Почали нове життя в країні ЄС

Починаєте свій шлях з пошуку роботи бухгалтером у Польщі. Ваша мрія – заробляти на рівні місцевих бухгалтерів, але вам не відомо, де саме шукати роботу, які посади та місця роботи існують, які вимоги до них висувають та як зацікавити своєю кандидатурою потенційного роботодавця.

Тьютор

Хто проводить вебінар

Тьютор у Фінансовій Академії Актив. Магістр бухгалтерського обліку та аудиту. Експерт з питань бухгалтерського обліку з досвідом роботи на підприємствах України та Польщі. Головний бухгалтер польського аутсорсингового бухгалтерського бюро. Сертифікований бухгалтер Польщі.

Спеціалізація

ведення бухгалтерського обліку у Польщі

ведення податкового обліку у Польщі

Переглянути запис вебінару

Знання

На вебінарі ви дізнаєтесь

Як працює бухгалтер в компанії

 • Обов’язки та особливості роботи
 • Типовий робочий день
 • Переваги та недоліки роботи в компанії
 • Заробітна плата та кар’єрні перспективи
 • Історія успіху від випускниці Академії

Як працює бухгалтер рахункового бюро

 • Обов’язки та особливості роботи
 • Типовий робочий день
 • Переваги та недоліки роботи в бюро
 • Заробітна плата та кар’єрні перспективи
 • Історія успіху від випускниці Академії

Як працює самостійний бухгалтер

 • Обов’язки та особливості роботи
 • Типовий робочий день
 • Переваги та недоліки роботи на фрилансі
 • Заробітна плата та кар’єрні перспективи
 • Історія успіху від випускниці Академії, яка працює самостійним бухгалтером в Польщі
Переглянути запис вебінару

Знаєте, скільки заробляють бухгалтери в Польщі ?

Бухгалтер в штаті компанії заробляє 3500-5000 злотих. Його кар’єра може розвиватись у різних напрямках. Найчастіше фахівці можуть працювати на різних ділянках бухгалтерського обліку, керувати ними, керувати відділом, працювати заступником головного бухгалтера, або стати головним бухгалтером.

Самостійного бухгалтера в Польщі ще називають власною господарською діяльністю чи ФОПом. Його заробітки залежать від кількості клієнтів і не мають верхньої межі. Такий фахівець може працювати одноосібно або згодом відкрити власну бухгалтерську фірму, що буде логічним розвитком кар’єри.

Бухгалтер рахункового бюро також заробляє в середньому 3500-5000 злотих. Його кар’єрний шлях будується маршрутом від бухгалтера до самостійного бухгалтера, рідше – до головного бухгалтера, бо не у всіх бюро є головний бухгалтер.

Зареєструйтесь на вебінар, щоб дізнатись більше про умови роботи, виклики, завдання, недоліки та переваги посади кожного з трьох типів бухгалтерів!

Переглянути запис вебінару

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

З початком повномасштабної війни наше підприємство, де я працюю фінансовим директором, зупинилось і я виїхала до Польщі. Саме в цей момент стартував курс «Затребуваний бухгалтер в Польщі». Вирішила вчитись і поставила мету — якщо підприємство не запрацює, буду працювати бухгалтером в Польщі. Але підприємство відновило роботу, тому я повернулась.

Навчання для мене пройшло легко. Було цікаво, які особливості обліку існують у Польщі. Також була додаткова практика у вивченні польської мови. Викладався саме той матеріал, який мінімально потрібний для початку кар'єри бухгалтера в Польщі. Далі — буде практика. Наразі наше підприємство виходить на європейські ринки збуту продукції, тому отримані знання обов’язково знадобляться. В будь-який момент я готова взяти в роботу підприємство на території Польщі без страху і сумнівів: чи то філія українського виробництва, чи нове виробництво.

Надія Ваніна,
фінансовий директор:

Навчання сподобалося. Дуже зручно, що можна вивчати курс у зручний час. Викладання польською та українською мовами. Курс веде професійний бухгалтер, мені все було зрозуміло в польському обліку. Видно, що тьютор відповідально підійшов до складання програми курсу. 

Дуже сподобався бонусний модуль. На прикладах швидко запам'ятовуються нюанси обліку. І просто чудово, що у Польщі немає таких вимог щодо оформлення первинної документації, як в Україні. Вважаю, що отриманих знань достатньо для початку трудової діяльності у Польщі. А отриманий британський диплом від ACPM  допоможе стати затребуваним польським бухгалтером.

Ольга Заріпова,
бухгалтер:

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала з дітьми у Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Тому, коли побачила рекламу курсу, одразу його купила та почала навчатись. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу я вже розумію бухгалтерську лексику та читаю статті польською. Тьютор на курсі розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.

Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. На початку роботи мені дуже допоміг бонусний модуль «Імпорт, експорт та опрацювання дат». Передивлялась його кілька разів, щоб виконати робочу задачу. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше. А всім, хто планує працювати бухгалтером в Польщі, треба обов’язково пройти цей курс! Бо знаючи лише українську бухгалтерію, я б не змогла тут працювати і самостійно вести облік. Треба навчатись!

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу:

Переглянути запис вебінару