безкоштовний вебінар Наталії Хоцької

Чим польський бухоблік відрізняється від українського та наскільки швидко його можна опанувати

Для українських фахівців, які переїхали до Польщі та хочуть дізнатись, як адаптувати себе та свої професійні навички, щоб без стресу працювати за спеціальністю у новій країні

 • як швидко змінюються закони в Польщі
 • відповідальність та навантаження бухгалтера
 • особливості складання та подання звітності
 • де та наскільки швидко можна опанувати польський бухоблік українському фахівцю
Переглянути запис безкоштовно

Запис

Безкоштовно

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Бухгалтер з досвідом

Переїхали до Польщі та хочете продовжити працювати за спеціальністю, але не наважуєтесь претендувати на посаду бухгалтера, бо не знаєте польського бухобліку, законодавства та оподаткування.

Вимушений переселенець

Залишились без роботи внаслідок воєнних дій. Виїхали з України та вважаєте, що без досконалого знання польської неможливо знайти гарну роботу у Польщі. Шукаєте відповідь на питання, чи можливо конкурувати з пошукачами-поляками.

Почали нове життя в країні ЄС

Починаєте все спочатку і шукаєте роботу бухгалтером у Польщі. Мрієте заробляти як бухгалтери-поляки, але не знаєте де шукати роботу, на які навантаження чекати та як зацікавити роботодавця.

Тьютор

Хто проводить вебінар

тьютор у Фінансовій Академії Актив. Магістр бухгалтерського обліку та аудиту. Експерт з питань бухгалтерського обліку з досвідом роботи на підприємствах України та Польщі. Головний бухгалтер польського аутсорсингового бухгалтерського бюро. Сертифікований бухгалтер Польщі.

Спеціалізація

ведення бухгалтерського обліку у Польщі

ведення податкового обліку у Польщі

Переглянути запис безкоштовно

Ми розкажемо

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Що таке «сучасний польський бухоблік»

Особливості звітності для бухгалтерів в Польщі: порівняння з українською звітністю

Наскільки швидко можна опанувати польський бухоблік

 • реальні історії українських бухгалтерів
 • рекомендації резидента

Відмінності з українським бухобліком

 • швидкість змін у законодавстві Польщі порівняно з Україною
 • відповідальність бухгалтера
 • навантаження бухгалтера
 • особливості звітності
 • документообіг
 • робота з компаніями різних форм власності

А ви чули, що бухгалтер у списку дефіцитних спеціалістів у Польщі?

За даними звіту про дефіцит професій під назвою «Барометр зайнятості 2023», Польща відчуває нестачу бухгалтерів. Це одна із 27 професій, яка увійшла до звіту. Отже, якщо ви плануєте працювати у Польщі на посаді бухгалтера, то у вас є всі шанси на успіх. Але перед цим варто підготуватись – вивчити мову та все необхідне для успішної роботи. А ще, дізнатись, чим польський бухоблік відрізняється від українського.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар від колеги-резидента, щоб з перших вуст дізнатись відповіді на всі питання стосовно перспектив роботи та кар’єри у Польщі!

Переглянути запис безкоштовно

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

З початком повномасштабної війни наше підприємство, де я працюю фінансовим директором, зупинилось і я виїхала до Польщі. Саме в цей момент стартував курс «Затребуваний бухгалтер в Польщі». Вирішила вчитись і поставила мету — якщо підприємство не запрацює, буду працювати бухгалтером в Польщі. Але підприємство відновило роботу, тому я повернулась.

Навчання для мене пройшло легко. Було цікаво, які особливості обліку існують у Польщі. Також була додаткова практика у вивченні польської мови. Викладався саме той матеріал, який мінімально потрібний для початку кар'єри бухгалтера в Польщі. Далі — буде практика. Наразі наше підприємство виходить на європейські ринки збуту продукції, тому отримані знання обов’язково знадобляться. В будь-який момент я готова взяти в роботу підприємство на території Польщі без страху і сумнівів: чи то філія українського виробництва, чи нове виробництво.

Надія Ваніна,
фінансовий директор:

Навчання сподобалося. Дуже зручно, що можна вивчати курс у зручний час. Викладання польською та українською мовами. Курс веде професійний бухгалтер, мені все було зрозуміло в польському обліку. Видно, що тьютор відповідально підійшов до складання програми курсу. 

Дуже сподобався бонусний модуль. На прикладах швидко запам'ятовуються нюанси обліку. І просто чудово, що у Польщі немає таких вимог щодо оформлення первинної документації, як в Україні. Вважаю, що отриманих знань достатньо для початку трудової діяльності у Польщі. А отриманий британський диплом від ACPM  допоможе стати затребуваним польським бухгалтером.

Ольга Заріпова,
бухгалтер:

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала з дітьми у Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Тому, коли побачила рекламу курсу, одразу його купила та почала навчатись. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу я вже розумію бухгалтерську лексику та читаю статті польською. Тьютор на курсі розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.

Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. На початку роботи мені дуже допоміг бонусний модуль «Імпорт, експорт та опрацювання дат». Передивлялась його кілька разів, щоб виконати робочу задачу. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше. А всім, хто планує працювати бухгалтером в Польщі, треба обов’язково пройти цей курс! Бо знаючи лише українську бухгалтерію, я б не змогла тут працювати і самостійно вести облік. Треба навчатись!

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу:

Переглянути запис безкоштовно