Вебінар Наталії Хоцької

Все, що треба знати про бухоблік ФОП у Польщі

Для українських бухгалтерів, які переїхали до Польщі чи мають клієнтів-підприємців у Польщі та хочуть дізнатись про особливості та складові послуг у цій європейській країні

  • кому варто братись за бухгалтерію для ФОПів
  • які підводні камені ховає ця робота для бухгалтера
  • які програми потрібні для ведення бухобліку для ФОПа
  • скільки мають коштувати бухгалтерські послуги для ФОПів
Придбати запис
Запис
200 грн.

Для кого

Вам варто переглянути запис вебінару, якщо ви:

Бухгалтер з базою клієнтів

Переїхали до Польщі та хочете продовжити працювати на своїх постійних українських клієнтів-підприємців чи надавати послуги польським підприємцям.

Працюєте на українського роботодавця

Працюєте з України на компанію, яка має філії в Польщі та хочете розібратись, як вести облік та звітність для ФОПів за правилами та вимогами цієї країни, щоб уникнути штрафів та непорозумінь.

Плануєте розширити список своїх професійних знань та навичок

Хочете дізнатись, скільки мають коштувати послуги на бухоблік для ФОПів, які для цього потрібні програми, які особливості цієї роботи, а також переваги та недоліки, неочевидні для українського фахівця.

Тьютор

Хто проводить вебінар

Тьютор у Фінансовій Академії Актив. Магістр бухгалтерського обліку та аудиту. Експерт з питань бухгалтерського обліку з досвідом роботи на підприємствах України та Польщі. Головний бухгалтер польського аутсорсингового бухгалтерського бюро. Сертифікований бухгалтер Польщі.

Спеціалізація

ведення бухгалтерського обліку у Польщі

ведення податкового обліку у Польщі

Придбати запис

Знання

На вебінарі ви дізнаєтесь

Бухгалтерський напрямок ведення ФОП: кому підійде

Програми, необхідні для ведення ФОП

Особливості роботи з ФОП: витрати часу, оплата, підводні камені

Де та як швидко навчитись здавати звітність ФОП

Придбати запис

Вартість вебінару

200грн

Отримати запис

Чому ФОПи частіше замовляють послуги з ведення бухобліку

Ведення бухгалтерського обліку для ФОП передбачає певні обов’язки, які лягають на плечі підприємця.

Їм доводиться вести Книгу обліку доходів і витрат, вести облік ПДВ, обладнання, основних засобів і нематеріальних активів, а також облік пробігу транспортних засобів. Більшість підприємців не хочуть розбиратись у цій паперовій роботі. Витрати на ведення бухгалтерського обліку для JDG при найманні приватного бухгалтера зазвичай високі. Тому часто цю роботу передають у руки професіоналів – замовляють послуги бухобліку в рахункових бюро. Вони знають, що ці спеціалісти орієнтуються у всіх законодавчих нормах, вчасно подають звіти, сплачують податки замість них та можуть проконсультувати за потреби.

Тому кількість рахункових бюро у Польщі росте, а спеціалісти з бухобліку завжди мають попит, якщо мають гарну кваліфікацію.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар від колеги-резидента, щоб з перших вуст дізнатись відповіді на всі питання стосовно особливостей бухобліку ФОП у Польщі!

Придбати запис

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів з бухгалтерського обліку Польщі

З початком повномасштабної війни наше підприємство, де я працюю фінансовим директором, зупинилось і я виїхала до Польщі. Саме в цей момент стартував курс «Затребуваний бухгалтер в Польщі». Вирішила вчитись і поставила мету — якщо підприємство не запрацює, буду працювати бухгалтером в Польщі. Але підприємство відновило роботу, тому я повернулась.

Навчання для мене пройшло легко. Було цікаво, які особливості обліку існують у Польщі. Також була додаткова практика у вивченні польської мови. Викладався саме той матеріал, який мінімально потрібний для початку кар'єри бухгалтера в Польщі. Далі — буде практика. Наразі наше підприємство виходить на європейські ринки збуту продукції, тому отримані знання обов’язково знадобляться. В будь-який момент я готова взяти в роботу підприємство на території Польщі без страху і сумнівів: чи то філія українського виробництва, чи нове виробництво.

Надія Ваніна,
фінансовий директор:

Навчання сподобалося. Дуже зручно, що можна вивчати курс у зручний час. Викладання польською та українською мовами. Курс веде професійний бухгалтер, мені все було зрозуміло в польському обліку. Видно, що тьютор відповідально підійшов до складання програми курсу. 

Дуже сподобався бонусний модуль. На прикладах швидко запам'ятовуються нюанси обліку. І просто чудово, що у Польщі немає таких вимог щодо оформлення первинної документації, як в Україні. Вважаю, що отриманих знань достатньо для початку трудової діяльності у Польщі. А отриманий британський диплом від ACPM  допоможе стати затребуваним польським бухгалтером.

Ольга Заріпова,
бухгалтер:

Все життя працювала бухгалтером в Україні. З початком війни виїхала з дітьми у Польщу та одразу почала шукати роботу за фахом. Тому, коли побачила рекламу курсу, одразу його купила та почала навчатись. Сподобалось, що Наталія Хоцька викладає матеріал українською, а пояснює польською. Завдяки курсу я вже розумію бухгалтерську лексику та читаю статті польською. Тьютор на курсі розповіла багато тонкощів та нюансів бухобліку Польщі, розбирала задачі, було дуже цікаво.

Вже під час навчання я знайшла роботу — займаюсь бухгалтерським супроводом фізосіб віддалено в одній польській фірмі. На початку роботи мені дуже допоміг бонусний модуль «Імпорт, експорт та опрацювання дат». Передивлялась його кілька разів, щоб виконати робочу задачу. Наразі планую ще вивчити кадровий облік, польську та англійську мови, щоб заробляти більше. А всім, хто планує працювати бухгалтером в Польщі, треба обов’язково пройти цей курс! Бо знаючи лише українську бухгалтерію, я б не змогла тут працювати і самостійно вести облік. Треба навчатись!

Анастасія Антошкіна,
фахівець з бухгалтерського супроводу:

Придбати запис