безкоштовний вебінар від Олексія Демидова

Бюджетування виробничої діяльності підприємств (Activity-Based Budgeting)

Все, що треба знати управлінцям про підхід до оптимізації витрат і ефективного планування ресурсів компанії

  • різниця між Activity-Based Budgeting та традиційними методами бюджетування
  • принципи використання Activity-Based Budgeting
  • переваги, ризики та недоліки впровадження Activity-Based Budgeting на підприємстві
Переглянути запис вебінару
Запис
Безкоштовно

Для кого

Вам варто бути на вебінарі, якщо ви:

Фінансовий менеджер

Відповідаєте за розробку та виконання бюджетів компанії. Шукаєте додаткові методи бюджетування, щоб оптимізувати діяльність компанії, допомогти забезпечити ефективне використання її грошей та досягнення фінансових цілей.

Бухгалтер

Берете участь у розробці бюджетів для виробничої діяльності компанії. Хочете розібратись глибше у методі бюджетування Activity-Based Budgeting, його принципах, щоб краще орієнтуватись у підготовці, моніторингу та аналізі фінансових даних, які використовуються в процесі бюджетування компанії

Управлінець

Берете участь у розробці стратегічних цілей компанії. Сприяєте розробці, виконанню та аналізу бюджетів в межах свого відділу або підрозділу компанії та прагнете забезпечити відповідність фінансових рішень стратегічним цілям організації. Шукаєте додаткові способи визначення необхідних ресурсів для їх досягнення.

Тьютор

Хто проводить вебінар

Кандидат економічних наук, автор численних наукових і професійних статей в українських і закордонних виданнях. Фахівець з досвідом роботи аудитором, зі стажем роботи фінансовим директором великих виробничих міжнародних підприємств і холдингових структур близько 15 років. З 2019 року керівник департаменту контролінгу українсько-австрійського підприємства ТОВ «Фішер-Мукачево».

Спеціалізація

фінансовий менеджмент

контролінг

аудит

Переглянути запис вебінару

Знання

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Що таке Activity-Based Budgeting (ABB) та його місце у сучасному бюджетуванні

Як ABB відрізняється від традиційних методів бюджетування

Основи Activity-Based Budgeting

  • Принципи та ключові елементи ABB
  • Процес формування бюджету на основі діяльності

Activity-Based Budgeting для комплексного виробництва

  • Як визначити основні види діяльності на виробничому підприємстві
  • Приклади врахування витрат на різних етапах виробництва

Переваги ABB

  • Збільшення точності та прозорості в бюджетуванні
  • Покращення розуміння джерел витрат
  • Оптимізація ресурсів і процесів на підприємстві

Недоліки та можливі проблеми при впровадженні ABB

  • Потенційні труднощі при впровадженні на практиці
  • Завдання та ризики, які можуть виникнути

Відповіді на запитання учасників вебінара

Ключові висновки та наступні кроки для фінансових спеціалістів

Чули про те, що бюджетування на основі діяльності (ABB) може допомогти компаніям зменшити витрати та отримати більше прибутку?

Activity-Based Budgeting (ABB) – це метод бюджетування, який акцентує на діяльностях або процесах, необхідних для досягнення цілей компанії. Це альтернативна практика бюджетування, яка копає значно глибше, ніж традиційні методи. У ABB визначаються ключові активності, і для кожної з них розробляються бюджети, враховуючи ресурси, необхідні для їхнього виконання. Цей метод допомагає краще розуміти витрати і ефективність кожної активності. Також сприяє оптимізації ресурсів та забезпечує більшу контрольованість над фінансовими показниками.

Візьміть участь у безкоштовному вебінарі, щоб розібратись у підходах до використання Activity-Based Budgeting під керівництвом експерта-практика!

Переглянути запис вебінару

Відгуки

Що кажуть студенти академії після проходження курсів управлінського обліку

Про Фінансову Академію Актив можу говорити нескінченно. Мені дуже сподобалося, як підноситься матеріал. Можна почитати конспект, подивитися лекції, розв'язати задачі і поставити запитання викладачеві. Дуже багато відеолекцій з різними тьюторами, у кожного свій підхід. Мені дуже сподобався тьютор Світлана Лєскова, вона мене супроводжувала весь час навчання. Я їй дуже вдячна. Світлана вміє все розкласти по поличках, так що все стає зрозуміло. Наприкінці курсу я їй сказала, що буде гріх не скласти іспит після такої підготовки. Навчання пройшло на ура і я з легкістю пішла на курс P2, ще не знаючи результати іспиту Р1.

Раніше я думала, що сертифікація CIMA потрібна більше фінансовим директорам. Але зараз, після курсу, я розумію, що вона буде корисною бухгалтерам, щоб розуміти, як кожна операція впливає на звітність і дані, які підносять власникам. Я також зрозуміла, що CIMA важлива всім керівникам і власникам підприємств. Будь-якому менеджеру, оскільки ці курси допомагають зрозуміти основи управління бізнесом і його ефективністю.

Ольга Сулиман,
випускниця курсів «CIMA: P1 Управління ефективністю операцій» та «CIMA: P2 "Управління ефективністю бізнесу», фінансовий директор ритейлінгової компанії

На курсі я поглибила свої знання, навчання допомогло мені побачити більше в моїй поточній діяльності.

Змінюється професійне мислення. Ось те, що було складно в перших модулях, після п'ятого модуля вже устаканилося. Тепер усе розумію, як що рахувати, які варіанти розрахунків є і навіщо їх робити. У роботі знання використовую постійно, напевно, з перших днів навчання. З тьюторами спілкувалася щодо перевірки домашніх завдань. Дуже допомагає підтримка викладачів, коли вони спрямовують думку в потрібний бік, вмикають мислення. Світлана Лєскова – моя тьюторка, я вдячна їй за ці відповіді.

Наталія Нелюбіна,
випускниця курсу «CIMA: P1 Управління ефективністю операцій», фінансовий контролер

Я пройшла курс «Управлінський облік» від ФА АКТИВ. Хочу подякувати адміністраторам та викладачам за якісну та оперативну підтримку у період мого навчання. Курс мені дуже сподобався. Це справді практично корисний матеріал. З нього я винесла собі багато корисного і вже почала застосовувати на практиці в частині побудови системи бюджетування, обліку витрат та розподілу витрат сервісних підрозділів на збутові підрозділи. Матеріал викладений простою мовою, кожен тьютор розповідає ґрунтуючись на своєму практичному досвіді, наводить життєві приклади. Це допомагає зрозуміти матеріал краще, порівняти зі своїми процесами.

Для мене курс корисний. Він суттєво збільшив мої знання у цій предметній галузі. Особливо щодо обліку витрат і бюджетування. Працюючи в іт-галузі, не з чуток знаю як компаніям важко поставити процес бюджетування у компанії.

Вважаю, що цей курс буде корисним усім, хто планує розвиватися як фінансовий менеджер/менеджер фінансово-економічної служби. Даний курс – відмінна основа для цього. Для організації мати співробітників, які володіють цими знаннями означає підвищити ефективність свого обліку, підвищити ефективність роботи співробітників.

Віра Приходько,
випускниця курсу «Управлінський облік»

Переглянути запис вебінару