Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Комплексний курс для горизонтального або вертикального просування кар’єрою

CIMA.Гарантія

 • тонкощі управлінського обліку
 • фінансовий менеджмент
 • управління ефективністю операцій та бізнесу
 • навчання за вільним графіком

мова викладання: російська*

80%

наших випускників складають іспити CIMA P1 та CIMA P2 з першої спроби

Аккредитовано АССА

Зареєструйтесь та отримайте доступ до 4-х уроків курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Бажаєте навчитись досконало працювати з управлінським обліком, складати гнучкі бюджети компанії та ефективно планувати фінансові витрати? Плануєте підвищити кваліфікацію в сфері управлінського обліку? Мрієте про кар'єрний розвиток управлінця?

  Пройдіть курс «CIMA.Гарантія», щоб отримати актуальні знання та навички, а також професійний «знак якості» — сертифікат CIМА! Він допоможе відкрити нові кар'єрні можливості та двері компаній, де знають, чого варті його власники.

  Сучасний бізнес чутливий до змін та завжди потребує допомоги кваліфікованих фахівців. Програми сертифікації CIMA забезпечують таку потребу, оскільки побудовані на практичному досвіді реальних зарубіжних компаній.

  «CIMA.Гарантія» — комплексний курс, програма якого дозволить опанувати тонкощі ведення управлінського обліку та бюджетування компанії на основі міжнародного досвіду. Його програма містить пробні іспити CIMA Р1 і P2, які дозволять підготуватися до обов'язкових іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus).


  Фінансова Академія Актив — акредитований освітній партнер CIMA за програмами російською мовою.

 • Для фахівців з управлінського обліку та консалтингу

  Які мають теоретичну підготовку в галузі сучасних технік управлінського обліку та прагнуть розвивати практичні навички та компетенції в сфері фінансів і стратегічного управління ефективністю бізнесу. Планують побудувати кар'єру в сфері управлінського обліку та звітності, бюджетування, планування і управління фінансуванням компаній.

  Для фінансових директорів та фінансових менеджерів

  Які бажають розвивати практичні навички та компетенції в сфері фінансової та загальної бізнес-стратегії компанії. Беруть участь в процесах прийняття управлінських рішень, пов'язаних з інвестуванням бізнесу, плануванням і реалізацією проектів, бюджетним контролем та іншими фінансовими операціями.

  Для аудиторів, а також менеджерів вищої і середньої ланки

  Які хочуть систематизувати свої навички в сфері управлінського обліку, якісно підготуватися та скласти іспит, щоб підтвердити свій професійний рівень сертифікатом і дипломом від міжнародної асоціації CIMA.

 • Більше 75% випускників академії успішно складають іспити на сертифікат CIMA.

  Якщо випускник курсу «CIMA.Гарантія» не складе офіційні іспити на сертифікат CIMA, він має право отримати доступ до курсу «CIMA P1. Управління ефективністю операцій» і «CIMA P2. Управління ефективністю бізнесу» (залежно від успіхів на офіційних іспитах), що входять до складу програми «CIMA.Гарантія», для повторної підготовки.

  Для цього необхідно відповідати вимогам:

  • звернутися по гарантійні курси не пізніше 6-ти календарних місяців з моменту попередньої сесії CIMA
  • всі модулі курсу «CIMA P1. Управління ефективністю операцій» і «CIMA P2. Управління ефективністю бізнесу» повинні бути вивчені
  • тест після кожного модуля курсів повинен бути складений на 80 балів і вище
  • >участь у вебінарах, які передбачені програмою для підготовки до іспитів CIMA P1 і CIMA P2, має становити не менше 50%
  • пробні іспити в курсах «CIMA P1. Управління ефективністю операцій» та «CIMA P2. Управління ефективністю бізнесу» мають бути складені не менше, ніж на 100 балів кожен

  В Фінансовій Академії Актив, ті, хто навчався в інших центрах, але не склав іспити CIMA Р1 та CIMA Р2, можуть отримати знижку на повторне навчання.

  Для цього необхідно, під час запису на навчання, надати особистому менеджеру договір про навчання в іншому центрі або сплачений рахунок.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Планувати, аналізувати витрати та калькулювати собівартість продукції і послуг
  Опануєте систему попроцесного управління. Навчитесь здійснювати аналіз прибутковості клієнта. Розраховувати рентабельність каналів збуту. Застосовувати маржинальний метод обліку витрат, метод повного поглинання витрат, попроцесний метод обліку витрат. Використовувати методи калькулювання собівартості, в залежності від мети та специфіки діяльності компанії. Здійснювати аналіз відхилень і складати оперативні звіти.
 • Володіти навичками в сфері бюджетування та управлінського контролю
  Зрозумієте цілі формування бюджету. Рівні планування. Етапи формування бюджету. Вивчите альтернативні підходи до бюджетування, зрозумієте їхні переваги та недоліки. Навчитесь застосовувати систему бюджетного контролю за допомогою жорстких і гнучких бюджетів. Опануєте передові методики управління підприємством. Зрозумієте ланцюжок створення вартості. Ознайомитесь з калькуляцією витрат життєвого циклу та їхнім впливом на маркетингові стратегії.
 • Аналізувати інформацію для прийняття короткострокових і довгострокових рішень
  Зрозумієте суть релевантності інформації. Навчитесь виявляти релевантні доходи і релевантні витрати щодо управлінського рішення. Розподіляти витрати на спільно вироблені продукти та приймати рішення про подальшу переробку продуктів. Розуміти процес прийняття інвестиційних рішень. Порівнювати проекти з різними термінами реалізації. Раціонувати капітал. Застосовувати методи оцінки інвестицій, пояснювати їхні результати.
 • Контролювати і аналізувати ефективність центрів відповідальності
  Ознайомитесь з концепцією прийняття рішень в різних організаційних структурах. Навчитесь готувати звіти для обґрунтування прийнятих рішень. Вивчите традиційні і нетрадиційні підходи до оцінки ефективності. Зрозумієте критику і поведінкові аспекти бюджетування в центрах відповідальності.
 • Аналізувати та керувати ризиками
  Зрозумієте, що таке ризик і невизначеність. Навчитесь розраховувати очікувані значення. Здійснювати аналіз чутливості для прийняття довгострокових рішень, аналіз ризиків і невизначеності. Застосовувати дерево рішень. Приймати рішення в умовах невизначеності.
 • Підготуєтесь до офіційних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus)
  Розберете екзаменаційні завдання з тьютором, зможете потренуватися на пробних іспитах і використовувати їхній детальний розбір для успішного складання офіційних іспитів CIMA російською.

Дипломи та сертифікати:


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Отримані на курсі знання допоможуть підготуватися до іспитів CIMA Р1 та CIMA Р2 — двох обов'язкових іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) «Управління ефективністю бізнесу».

Зареєструйтесь, щоб пройти 4 уроки курсу безкоштовно! Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантажування і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Вимоги до кандидатів на сертифікат CIMA

 • Розуміння основ управлінського обліку
 • Знання математики
 • Вимоги до рівня освіти відсутні

Пробний іспит

В кінці курсу ви зможете скласти пробний іспит для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту CIMA.

Офіційний іспит

Для складання іспитів CIMA Р1 і CIMA Р2 необхідно попередньо зареєструватися, оплатити участь, отримати запрошення, а також з'явитися в обраному спеціалізованому центрі в призначений день. Іспити проходять в Центрах проведення іспитів Pearson Vue, в форматі тестування на комп'ютерах: 90 хвилин, 60 тестових питань, прохідний бал — 100, максимальний бал — 150.

Іспити CIMA проводить Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку двічі на рік — у листопаді і травні, в один і той же час по всьому світу.

Щоб скласти іспити Р1 та Р2, необхідно:

 • Зареєструватися на офіційному сайті CIMA Global (cimaglobal.com). Отримати ID-номер в особистому кабінеті MY CIMA. Зареєструватися на самі іспити.
 • У встановлений термін подати заявку на участь в іспитах. Дати майбутніх іспитів публікуються на офіційному сайті CIMA.
 • Обрати відповідний центр складання іспиту (список доступних центрів є на офіційному сайті CIMA).
 • Оплатити участь. Внесок за участь в іспиті сплачується кандидатами безпосередньо в Інституті CIMA в момент реєстрації. Оплата і реєстрація на сертифікат дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 — 1 рік, для Р2 — 2 роки).
 • Отримати запрошення, з'явитися в призначений день в центр з необхідними документами і скласти іспит.

Після успішного складання іспитів P1 та P2 Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку видасть кандидату сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» та надасть статус CIMA Cert PM (Rus).

За умови успішного складання комплексного ситуаційного іспиту з управління бізнесом кандидати отримують диплом CIMA «Управління бізнесом». Право скласти іспит на цей диплом мають тільки власники сертифіката CIMA Cert PM (Rus).

Чому більше 80% наших випускників складають іспити CIMA P1 та CIMA P2 з першої спроби

 1. Наші тьютори – фахівці-практики рівня САР/СІРА, IFA та CIMA, які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми напряму CIMA допомагають отримати знання та навички з управлінського обліку та фінменеджменту міжнародного рівня, не виходячи з дому.
 3. Тести пробних іспитів CIMA повторюють вигляд та зміст тестів офіційних іспитів, що допомагає навчитися складати їх швидко.
 4. Підготовка до офіційних іспитів на сертифікат CIMA Cert PM (rus) побудована на детальному розборі екзаменаційних завдань та їх розв’язанні з тьютором, а онлайн-програма закінчується за кілька днів до офіційних іспитів CIMA.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 395 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Частина 1. «CIMA P1. Управління ефективністю операцій»

Часть 2. СIМА Р1. Інтенсив

Часть 3. «CIMA P2. Управління ефективністю бізнесу»

Частина 4. СIМА Р2. Інтенсив

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь, щоб пройти 4 модулі цього курсу безкоштовно!   Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Як скласти іспити CIMA

  Інтерв'ю з випускниками курсу «CIMA.Гарантія»

 • Светлана Любимова

  Finance Specialist

 • Александра Забродина

  CFO

 • Наталия Анатолиевна Кушнир

  бухгалтер

 • Наталия Чернышова

  финансовый директор, общество с ограниченной ответственностью КТ

 • Екатерина Васильевна Алексеева

  акционерное общество "Д2 Страхование"

 • Випускники розповіли, як для для них пройшли іспити CIMA в грудні 2020 року і що допомогло їх скласти. А також порадили з власного досвіду, як готуватися до сесії, щоб гарантовано отримати сертифікат CIMA Cert PM (rus).

 • Сдача экзамена СIMA Р1 — это результат моего обучения в академии. Готовилась по материалам курса СIMA.Гарантия. Очень классно, что тесты курса в таком же виде, как на экзамене. Сразу привыкаешь к формату. Обучение прошло насыщенно. Понравилось, что материал структурирован, не нужно тратить много времени на поиск информации, тьюторы помогают с домашними заданиями. Еще сильно мотивировали звонки от методистов. Напоминали, что давно была на портале и нужно регулярно заниматься, решать тесты. Такие чек-поинты важны, когда готовишься к экзамену.

 • Работаю финансовым директором и выбрала CIMA, потому что мне это ближе. СIMA.Гарантия — действительно качественный продукт, который позволяет за короткие сроки освоить материал. Интенсив помог разложить материал по полочкам. Спасибо Светлане Лесковой за подсказки и опыт, это помогло сэкономить время на экзамене.

  Александра Забродина о курсе СIMA.Гарантия и экзамене СIMA P1
 • Очень понравилось обучение! Прошла весь курс! Хорошо подобраны конспекты, материалы для подготовки к экзаменам. Все доступно и понятно разъясняется на вебинарах, все что необходимо знать для того чтобы успешно сдать экзамен! Спасибо всему коллективу центра обучения Актив! И всем студентам желаю успешно сдать экзамен!!!

 • Хочу поблагодарить всех задействованных лиц в подготовке, проведении и сопровождении данного курса. Отдельное, огромное спасибо, нашему преподавателю, Трофимовой Наталье Анатольевне:

  - за хорошо представленный и разработанный материал;
  - за внимательное и терпеливое отношение к ученикам;
  - за своевременную и качественную поддержку при решении различных вопросов в процессе обучения.

 • Курс хороший, с глубоким проникновением в область финансового менеджмента и экономики. Однако нужно иметь базовые знания в данной сфере, а лучше практический опыт. На своем примере могу сказать, что учеба далась нелегко.

Історії успіху випускників курсу CIMA.Гарантія

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами
Докладніше про корпоративне навчання

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.

Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «CIMA. Гарантія», щоб опанувати тонкощі управлінського обліку і бюджетування, та стати фахівцем міжнародного рівня!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит CIMA, що робити?

За невблаганною статистикою, понад 80% наших студентів успішно складають іспити CIMA з першої спроби. У цьому їм допомагають пробні іспити CIMA Р1 та Р2 наприкінці курсів та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — передбачені повторні спроби. Оплата та реєстрація на сертифікат CIMA дає кандидату 2 спроби на складання іспиту (термін дії спроб обмежений: для Р1 – 1 рік, для Р2 – 2 роки).

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться