Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Комплексна підготовка для фінансових фахівців за програмою, затвердженою ACPM

ACPM: Професійний внутрішній аудитор

 • Отримайте міжнародний диплом ACPM з внутрішнього аудиту та контролю за 5 місяців
 • Станьте затребуваним топовим спеціалістом
 • мова викладання: російська*

90%

наших студентів успішно складають іспит ACPM

Аккредитовано ACPM

Заповніть форму, щоб отримати доступ до 2-х уроків курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований центр навчання, який має право приймати іспити ACPM дистанційно

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Бажаєте розібратися у тонкощах роботи внутрішнього аудитора? Навчитися будувати ефективну систему внутрішнього контролю у компанії? Запобігати шахрайству та звітувати лише перед вищим керівництвом компанії? Пройдіть програму курсу «ACPM: Професійний внутрішній аудитор», щоб перетворитися на кваліфікованого спеціаліста з навичками, підтвердженими дипломами британської Академії сертифікованих професійних менеджерів!

  Робота внутрішнього аудитора — це «останній бастіон», який захищає компанію від неприємностей. Він знаходить «слабкі місця» і повідомляє про них службу безпеки, керівництву та отримує за це гідну винагороду та визнання. Стати висококваліфікованим внутрішнім аудитором непросто, але можливо. Зробіть правильний крок до змін у кар'єрі!

  Професійна підготовка аудиторів

  Спеціалізований курс «ACPM: Професійний внутрішній аудитор» допомагає підвищити кваліфікацію в галузі внутрішнього аудиту, розібратися в принципах роботи аудитора та освоїти стандарти проведення внутрішнього аудиту, а також вивчити схеми та інструменти створення та механізми функціонування системи внутрішнього контролю на підприємстві. Окрім прикладних знань та навичок, курс дозволить отримати конкурентну перевагу у вигляді міжнародного диплома «ACPM: Професійний внутрішній аудитор» від британської Академії сертифікованих професійних менеджерів.

  Комплексна програма з підготовки до іспиту на диплом внутрішнього аудитора складається з таких частин:

  Саме такий склад програми підготовки для додаткового дипломування «ACPM: Професійний внутрішній аудитор»: 

  • Офіційно затверджено британською Академією сертифікованих професійних менеджерів (ACPM).
  • Програму можна проходити у довільному порядку, за індивідуальним графіком.
  • Щоб отримати диплом «ACPM: Професійний внутрішній аудитор», необхідно підготуватися та успішно скласти 2 профільні іспити за програмами: «ACPM: Внутрішній аудит» та «ACPM: Внутрішній контроль»
  • Якщо ви успішно складете іспити, то автоматично отримаєте диплом професійного внутрішнього аудитора та широкі перспективи для кар'єри.

  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для керівників відділів та напрямків, пов'язаних з внутрішнім аудитом, а також фахівців, які працюють у сфері внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю

  Які шукають програму професійної підготовки аудиторів, розраховану на спеціалістів із досвідом роботи за спеціальністю не менше 1 року. А також мають вищу освіту не нижче за бакалавра і планують найближчими роками просунутися кар'єрними сходами або змінити місце роботи.

  Для головних бухгалтерів, співробітників служби внутрішнього контролю та фінансово-економічних служб, економістів, бухгалтерів та інших фінансових фахівців

  Які бажають розвиватися та підвищувати кваліфікаційний рівень у даній сфері та хочуть підтвердити свій статус чи продемонструвати професійний потенціал дипломом від британської міжнародної професійної організації ACPM.

  Для співробітників відділів ревізій, контрольно-ревізійних управлінь (КРУ), фахівців з економічної безпеки та управління ризиками, керівників та власників підприємств малого та середнього бізнесу, зацікавлених у підвищенні ефективності управління

  Які потребують чітко прописаного треку навчання для руху за новими або малознайомими сферами; хочуть отримати актуальні знання та навички для успішного виконання обов'язків внутрішнього аудитора або контролю його роботи.

 • O_o

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Розуміти систему внутрішнього контролю
  Застосовувати принципи та моделі створення ефективної системи внутрішнього контролю, співвідносити масштаби бізнесу з необхідним рівнем зрілості СВК
 • Навичкам аналізу діяльності компанії з метою побудови контрольних підрозділів
  Практиці аналізу бізнес-процесів, проведення контрольних процедур всередині компанії та своєчасного виявлення та усунення недоліків створеної СВК
 • Розробляти контролі згідно з виявленими ризиками та оцінювати ефективність СВК
  Забезпечувати надійність фінансової інформації та виконання ухвалених рішень, знижувати ризики втрат активів, збільшувати ефективність операцій та надавати розумну гарантію виконання законодавчих та регуляторних вимог, застосовуючи ефективну та результативну СВК
 • Впроваджувати ефективну систему внутрішнього контролю компанії
  Розробляти схеми та застосовувати інструменти організації внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту з урахуванням міжнародних вимог
 • Створювати плани та програми внутрішнього аудиту
  Готувати загальний план перевірок та розробляти детальну програму для кожного аудиторського завдання
 • Проводити перевірки на належному рівні
  Застосовувати аудиторські процедури, формувати аудиторські докази, оцінювати та підвищувати ефективність процесів управління ризиками, контролю та корпоративного управління
 • Формувати аудиторський звіт
  Документувати в аудиторському звіті інформацію щодо виявлених недоліків у системі внутрішнього контролю, управління ризиками та корпоративного управління, надавати рекомендації, спрямовані на усунення причин таких недоліків

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — диплом Професійного внутрішнього аудитора.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — The Diploma in Internal Control.


 • Після проходження курсу всі слухачі мають можливість скласти онлайн-іспит на базі Фінансової Академії Актив та отримати диплом ACPM — The diploma in internal audit.

Зареєструйтесь, щоб пройти 2 уроки курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Щоб отримати диплом «ACPM: Професійний внутрішній аудитор», необхідно пройти програму курсу, а також підготуватися та скласти 2 профільні іспити: «ACPM: Внутрішній аудит», «ACPM: Внутрішній контроль».

Якщо ви успішно складете всі іспити, то автоматично отримаєте диплом Професійного внутрішнього аудитора та широкі перспективи для кар'єри.

Іспити на отримання британських дипломів ACPM проводить Фінансова Академія Актив. Академія є генеральним партнером ACPM та акредитованим ACPM навчальним центром, тому має ексклюзивну можливість приймати іспити на отримання дипломів ACPM в режимі онлайн.

Усі іспити складаються з тестової та практичної частини (крім внутрішнього аудиту). Тривалість 1 іспиту – 3 години. Для успішного складання онлайн-іспиту необхідно набрати мінімум 60 балів.

Іспити на міжнародний диплом приймають адміністратори порталу навчання в режимі онлайн за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані екзаменаційні завдання перевіряють та оцінюють викладачі курсу.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 104 години — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Частина 1. «ACPM: Внутрішній аудит»

Частина 2. «ACPM: Внутрішній контроль»

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь та пройдіть 2 уроки курсу безкоштовно  Зареєструватись

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

 • Наталія Гойло

  к.е.н., доцент кафедри аудиту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, член Міжнародного Інституту Внутрішніх Аудиторів (IIA Global), дипломований внутрішній аудитор (ACPM), дипломований викладач із внутрішнього аудиту. Досвід роботи бухгалтером холдингової компанії, проведення аудитів, судових експертиз із економічних питань. Консультант аудиторських фірм Big4.

  Спеціалізація

  Сертифікати та дипломи

Відгуки про курс

 • Евгения Гавриличенко

  доцент кафедры финансово-экономической безопасности, учета и аудита, бухгалтер, бизнес-консультант

 • Лариса Старовойтова

  заместитель руководителя отдела организационного развития в «КЛЮЧАВТО»

 • Светлана Бутакова

  заместитель директора ООО «Аудит-Налоги-Право»

 • Елена Чумак

  руководитель отдела внутреннего аудита

 • Александра Ермолова

  генеральный директор ООО «Е.С.Н. Консалтинг»

 • Юлия Давыдова

  начальник сектора внутреннего аудита

 • Шевлякова Ольга Валентиновна

 • Дарья Викторовна Вакулина

 • Анжелика Натановна Мамонова

 • Светлана Анатольевна Данилкова

 • Ольга Александровна Антоновская

 • Алина Гариковна Григорян

 • "Курс ACPM помог систематизировать знания и посмотреть на систему управления с точки зрения внутреннего аудита и контроля. Было интересно разбирать кейсы по внутреннему аудиту, решать задачи и попробовать себя в них"

 • "На курсе почерпнула множество кейсов, методик аудита, что позволило мне написать проект по системе внутреннего контроля финансовой отчетности. Курс пригодится не только внутренним аудиторам, но и руководителям компаний, которые хотят построить эффективную СВК"

 • "Курс «ACPM: Профессиональный внутренний аудитор» советую всем, кто занимается внешним, внутренним аудитом и внутренним контролем. И руководителям, так как контроль - их основная функция."

 • "Курс «ACPM: Профессиональный внутренний аудитор» помог структурировать знания по внутреннему аудиту и внутреннему контролю. После курса занялась организацией работы отдела внутреннего аудита: отработала положения и отрегулировала наши полномочия"

 • С 2020-2021 прошла обучение в Финансовой Академии Актив по программе Профессиональный внутренний аудитор с получением диплома ACPM. Программа разработана для изучения и практики применения международных стандартов внутреннего аудита, освоения принципов прогнозирования и управления рисками компании, предотвращения мошенничества. В ходе обучения рассмотрели управление рисками на примерах построения карт рисков, масштабов бизнеса и уровней зрелости сисТема внутреннего контроля.

  Выражаю благодарность за профессионально разработанную программу повышения квалификации, умение грамотно и доступно донести информацию для дальнейшей деятельности, применяемой практикой на территории РФ, Канады, США, ЕС.

 • Хочу выразить благодарность финансовой Академии Актив за интересное обучение на курсе ACPM внутренний аудит. Обучение соответствует заявленным целям и задачам. Представлен очень содержательный материал, максимально приближенный к наиболее актуальным задачам практической деятельности. Систематическое и внимательное изучение предложенных тем, позволяет овладеть знаниями, необходимыми для дальнейшего применения в профессиональной деятельности.
  Курс был мне полезен, качество преподавания хорошее, но хотелось, чтобы было немного больше часов обучения. Спасибо за полученные знания и отдельное спасибо менеджеру Юлии за оперативное реагирование на возникающие проблемы разного характера!

 • Практический курс «Внутренний аудит» дал мне, главному бухгалтеру крупной организации, новые знания и новые возможности в области Аудита и СВК, новые перспективы в подготовке Внешнего аудита своей организации. Спасибо организаторам и преподавателям!

 • Курс очень понравился. Позволил разобраться во многих аспектах внутреннего аудита. Мне он помог не только систематизировать имеющиеся знания, но и получить ценную практическую информацию. Очень удобный формат курса и сдачи экзамена в наше столь насыщенное работой время. Для обучения нужен только ПК и интернет, а время и место можно выбирать самим.

 • Курсом осталась довольна, много новой полезной информации, хорошая организация процесса: материалы составлены кратко и профессионально, хорошее учебное тестирование, имеется возможность просмотреть в записи вебинары в удобное для себя время, получить консультации преподавателя. Буду рекомендовать знакомым.

 • Впервые столкнулась с дистанционной формой обучения: интересно, необычно, удобно. К администраторам замечаний нет, только превосходные, хвалебные слова и благодарность. Молодцы! Ребятам из техпомощи огромное спасибо за терпение с работой с чайниками — это я. Весьма плодотворные знания и практические навыки, приобретенные по завершению онлайн-курса, надеюсь, будут способствовать в профессиональном росте. Спасибо!

 • Курс «Внутренний аудит» был очень интересен и понятен даже мне, как человеку не практикующему в сфере внутреннего аудита. Вся информация разложена по полочкам, дана поэтапно и точно выверенными дозировками, поэтому голова не кружилась от большого объема новых знаний. На вопросы реакция преподавателя была оперативной. Преподаватель оказывал содействие при разборе сложных и интересующих вопросов. Дистанционная форма удобна для меня и оптимальна, так как я могу самостоятельно выстраивать график обучения, могу вернуться к информации или пересмотреть видео семинар, если что-то непонятно. Недостатков для меня нет. Новичкам советую хорошо изучать материал к модулям, стремится понять материал, а не заучить. Хотелось бы сказать огромное спасибо за данный курс всем сотрудникам Финансовой академии «Актив».

 • Очень обширный, полезный и насыщенный курс. Три месяца обучения пролетели незаметно. Семь модулей и все с новой, свежей информацией! Глубокая проработка каждой Тема. Ничего лишнего, только то, что пригодится в работе внутреннего аудитора. Легко связаться с тьютором в случае необходимости. Сайт и личный кабинет работали без перебоев. Все ссылки на литературу и видеоматериалы открывались исправно.

  Отдельно хочу поблагодарить тьютора курса Наталью Гойло. Компетентность, активность, возможность задавать вопросы по теме в режиме онлайн. Одновременно четкое, структурированное изложение материала и постоянное подкрепление теоретических положений практическими упражнениями позволили мне пополнить свой личный опыт полезными методами и приемами для организации и проведения внутреннего аудита.

Історії успіху випускників курсу внутрішніх аудиторів

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ACPM: Професійний внутрішній аудитор», щоб підвищити кваліфікацію в одному із найзатребуваніших напрямів!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться