Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Тренінг з підготовки до офіційного іспиту ДипІФР

ДипІФР. Інтенсив

 • систематизація знань та навичок з МСФЗ
 • тренування перед іспитом
 • складання пробного іспиту в кінці навчання

87%

випускників академії успішно складають іспит ДипІФР

Аккредитовано АССА

мова викладання: російська*

Зареєструйтесь та отримайте доступ до фрагмента тренінгу безкоштовно, щоб оцінити зручність та всі переваги такого формату навчання!

У меня є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Тренінг «ДипІФР. Інтенсив» спрямований на формування навичок застосування МСФЗ у роботі, а також розв’язування завдань для успішного складання офіційного іспиту на диплом ДипІФР-рус. Тьютор розповість, як заощадити час при виконанні екзаменаційних завдань та надасть рекомендації щодо оформлення відповідей та набору «легких» балів.

  Наприкінці тренінгу проводиться пробний іспит, максимально наближений до офіційного. Це дозволить реально оцінити рівень своєї підготовки, систематизувати отримані знання та усунути можливі прогалини.


  Фінансова Академія Актив — акредитований в АССА навчальний центр, який має право проводити навчання фахівців за програмами з МСФЗ.

 • Для бухгалтерів та економістів

  Які володіють теоретичними знаннями з МСФЗ та хочуть відточити практичні навички їх застосування, а також успішно скласти офіційний іспит та підтвердити свій професійний рівень міжнародним дипломом ACCA DipIFR(rus).

  Для аудиторів та економістів

  Які хочуть систематизувати свої знання з МСФЗ, щоб збагатити свій професійний арсенал, розширити кар'єрні перспективи та підготуватися до офіційного іспиту на міжнародний диплом АССА DipIFR(rus).

  Для працівників фінансових та податкових служб, спеціалістів у сфері підготовки фінансової звітності.

  Які хочуть краще опанувати практику застосування міжнародних стандартів фінансової звітності, щоб виконувати свої обов'язки на найвищому професійному рівні.

Чого навчитесь на цьому тренінгу

 • Розуміти та використовувати принципи МСФЗ при підготовці та складанні фінансової звітності
 • Вести облік фінансових інструментів згідно з МСФЗ
 • Швидко та якісно формувати фінансові звіти відповідно до всіх вимог МСФЗ, складати консолідовані звіти
 • Вирішувати та правильно оформлювати екзаменаційні завдання ДипІФР-рус, що дозволить відточити на практиці навички роботи з МСФЗ та підтвердити кваліфікацію міжнародним дипломом

Дипломи та сертифікати

 • Потом добавим сказали

  Диплом DipIFR (rus) можна отримати тільки після складання офіційного платного іспиту, який проводить ACCA двічі на рік, у червні та грудні, у спеціалізованих центрах.


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.

Зареєструйтесь та перегляньте фрагмент тренінгу безкоштовно! Зареєструватись

Як влаштоване навчання

Цей тренінг поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення тренінгу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на тренінгу відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу тренінгу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до тренінгу).

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на тренінгу у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (цю послугу можна замовити за окрему плату).

Хто може складати іспит на диплом ДипІФР?

Якщо ви вже маєте атестат бухгалтера або аудитора і бажаєте підвищити свої знання в галузі МСФЗ, то ви можете зареєструватися на іспит ДипІФР. При реєстрації на іспит необхідно мати документальне підтвердження кваліфікації.

Також вас можуть допустити до іспиту, якщо у вас є:

 • відповідний рівень освіти + 2-річний досвід роботи в галузі бухобліку та аудиту, або
 • 3-річний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту, або
 • статус АССА Affiliate, або
 • диплом АССА Certificate in International Financial Reporting + 2-річний досвід роботи в сфері бухобліку або аудиту.

Пробний іспит

В кінці тренінгу ви складете пробний іспит на диплом ДипІФР-рус для перевірки сил та підготовки до офіційного іспиту.

Програма онлайн-тренінгу «ДипІФР. Інтенсив» містить пробний іспит, який повністю (за складністю та тривалістю) повторює реальний іспит від АССА. Це дозволяє перевірити отримані знання та оцінити власні сили перед офіційним іспитом.

Після проходження тренінгу, можна зареєструватися на участь в офіційному іспиті на диплом ACCA з МСФЗ — DipIFR (rus). Офіційний іспит платний, його проводить АССА за розкладом у спеціалізованих центрах.

Офіційний іспит

ACCA DipIFR (rus) — це професійний сертифікаційний іспит, який проводить одна з найбільших міжнародних професійних асоціацій фінансових фахівців — ACCA.

Іспит на диплом АССА DipIFR (rus) проходить двічі на рік — у червні та грудні, в офіційних спеціалізованих екзаменаційних центрах від АССА (повний перелік країн та міст з такими центрами є на сайті АССА — accaglobal.com). Точні дати його проведення можна дізнатися також на офіційному сайті асоціації.

Щоб скласти іспит, необхідно:

 1. Зареєструватися як студент АССА — заповнити реєстраційну форму на сайті accaglobal.com, додати до неї копії документів та сплатити реєстраційний внесок (тільки для тих, хто вперше складає іспит ДіпІФР-Рус).
 2. Зареєструватись на сам іспит з особистого кабінету myACCA.
 3. Сплатити екзаменаційний внесок.

Екзаменаційний внесок не входить у вартість навчання на курсі «ACCA DipIFR(rus). Практикум з МСФЗ» та оплачується кандидатом безпосередньо в ATC International після підтвердження реєстрації на іспит.

Екзаменаційна сесія проходить двічі на рік (у червні та грудні) одночасно у всіх спеціалізованих центрах, її проводять у комп'ютерному форматі російською мовою. Тривалість – 3 години 15 хвилин. Прохідний бал іспиту – 50%. Завдання, представлені на іспиті, мають перевірити розрахункові та аналітичні навички кандидата. Деякі питання складені у формі сценаріїв чи кейсів.

АССА повідомляє результати іспитів через 6 тижнів після іспитів. В особистому кабінеті myACCA результати іспитів можна побачити у звіті про статус складання іспитів.

Чому більше 70% наших випускників складають іспит ACCA DipIFR (rus) з першої спроби

 1. Наші тьютори — фахівці-практики рівня ACCA DipIFR (rus), які допомагають досягти високих результатів.
 2. Програми з МСФЗ дають ґрунтовну теоретичну базу, підкріплену практикою для готовності пройти іспит ДипІФР-рус.
 3. Пробні іспити ДипІФР-рус максимально наближені до офіційних та допомагають довести до автоматизму навички вирішення завдань.
 4. Студенти курсів МСФЗ спілкуються та підтримують один одного на форумах та в міжнародних чатах академії, діляться враженнями від іспитів із тими, хто тільки вирушає на них.
Успехи наших выпускников

Замовляйте консультацію, щоб наш менеджер зв’язався з вами та розповів більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 39 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Програма тренінгу

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на тренінгу!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь та перегляньте фрагмент тренінгу безкоштовно!   Зареєструватись

Викладач

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

Відгуки про курс

 • Елена Колесниченко

 • Елена Скрупская,

  главный бухгалтер ПАО «Кременчугский сталелитейный завод»

 • Татьяна Тодорова

 • Я очень рада, хотя, если честно 61 балл — это самая низкая моя оценка из всех сданных экзаменов на САР и Профбухгалтера, но я сегодня просто танцевала, когда увидела результат. Для меня это самые дорогие баллы (еще и с первого раза), т.к. экзамен не из легких. Конечно подвели ценные бумаги и я это знаю. Баллы, конечно, может и важно, но профессиональные знания, полученные мною у вас на курсе — это ничем не заменить. Еще раз огромное СПАСИБО.

 • Особых сложностей экзамен не вызвал, разве что не хватало времени на “подумать”. Среди задач были: консолидация в т. ч. продажа ДК, финансовые инструменты, влияние изменений валютных курсов, операционные сегменты, нематериальные активы. Мне очень помог тренинг А.Нечипуренко. Доступная подача материала, ответы на конкретные вопросы. Большой плюс: хорошая дикция преподавателя, для формата вебинар это очень важно.

 • Я сдала на 64 балла. В целом, экзамен показался мне более легким по сравнению с предыдущими годами и всеми заданиями. Но это все благодаря тесному сотрудничеству с вами. Спасибо!!! И отдельное спасибо Альбине Нечипуренко — ее курс очень сильно помог при подготовке. Желаю Вам дальнейших успехов во всем!

Історії успіху випускників курсу ДіпІФР.Інтенсив
<

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на тренінг «ДипІФР. Інтенсив», щоб відточити навички застосування МСФЗ на практиці та скласти іспит на міжнародний диплом ДипІФР-рус з першої спроби!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ДипІФР-рус, що робити?

За невблаганною статистикою, 81% наших студентів успішно складають офіційний іспит на диплом ДипІФР-рус з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ДипІФР-рус наприкінці курсу та консультації викладачів. Якщо вам все ж таки вдасться не скласти офіційний іспит — повторні спроби необмежені. Для перескладання іспиту вам знадобиться повторно реєструватися на участь та сплачувати внесок. Розклад іспитів, вартість та інструкцію з реєстрації можна знайти на сайті АССА.

Що робити, якщо я залишусь незадоволеним навчанням на курсі?

Ми сподіваємося, що навчання та підготовка до диплому АССА ДипІФР-рус у Фінансовій Академії Актив принесе вам бажане досягнення цілей та стане приємним досвідом. Все ж ми розуміємо, що можливі ситуації, коли щось може піти не так.

Для таких випадків ми маємо Політику розгляду скарг, яка гарантує, що ви будете почуті. Відповідно до політики, своє питання чи пропозиції щодо вдосконалення сервісу ви можете надіслати на наш e-mail: sales@aktivcorp.com або заповнити форму «Скарги та пропозиції».

Після надсилання листа або анкети, ви отримаєте автоматичне повідомлення про те, що ваше питання на розгляді та протягом 10 робочих днів ми повністю його врегулюємо. Також ми обов'язково зв'яжемося з вами, щоб з'ясувати подробиці звернення, і зробимо все можливе, щоб швидко та об'єктивно вирішити проблему.

Якщо з якоїсь причини вас не влаштує результат вирішення питання – ви можете направити скаргу безпосередньо до АССА на e-mail: complaints@accaglobal.com

Якщо не вдалося вирішити питання ні у нас, ні у АССА – ви можете звернутися до вищого регулюючого органу. Детальна інструкція, як це зробити, є на сайті ACCA

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться