Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Комплексна підготовка до офіційних іспитів ACPM

ACPM: Професійний фінансовий директор

Ваш результат – рівень CFO, підтверджений міжнародними дипломами ACPM:

 • з МСФЗ
 • з управлінського обліку
 • з внутрішнього аудиту

мова викладання: російська*

90%

наших студентів успішно складають іспит ACPM

Аккредитовано ACPM

Заповніть форму, щоб отримати доступ до 3-х уроків курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований центр навчання, який має право приймати іспити ACPM дистанційно

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація
 • Хочете зробити кар'єру у сфері фінансів та отримати міжнародні дипломи, але ніколи відвідувати різні курси для фінансового директора? Отримайте ключові знання та навички за власним графіком на спеціалізованих онлайн-курсах підвищення кваліфікації для фінансових директорів «ACPM: Професійний фінансовий директор» від експертів-практиків академії, щоб досягти бажаного!

  Навіщо фінансовому директору навчання? Зона відповідальності фінансового директора вкрай розмита. Тільки час і бізнес вкажуть, що саме ви повинні знати, щоб досягти успіху в кар'єрі. Підготуйтеся до цього заздалегідь. Пройдіть дистанційне навчання на курсі, та отримайте міцну базу знань та навичок, а також чотири міжнародні дипломи ACPM з МСФЗ, управлінського обліку, внутрішнього аудиту та Професійного фінансового директора.

  Програму можна проходити у довільному порядку, за індивідуальним графіком. Спеціалізований курс «ACPM: Професійний фінансовий директор» — це справжня школа фінансового директора. Він допомагає підвищити кваліфікацію та доповнити професійний арсенал ефективними знаннями, навичками та інструментами для того, щоб оперативно знаходити відповіді на будь-які робочі питання, а також якісно контролювати роботу інших підрозділів.


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для головних бухгалтерів та фінансових менеджерів

  Які бажають розвиватися та підвищувати власний кваліфікаційний рівень з МСФЗ, управлінського обліку та внутрішнього аудиту, а також розширити та зміцнити кар'єрні перспективи міжнародними дипломами від ACPM.

  Для аудиторів та економістів

  Які планують найближчими роками просунутися кар'єрними сходами або змінити місце роботи і потребують чітко прописаного треку навчання для руху за новими або малознайомими сферами.

  Для комерційних директорів, керівників підрозділів та підприємств, а також інших фахівців

  Які хочуть отримати актуальні знання та навички для успішного виконання обов'язків фінансового директора, а також підтвердити свій статус чи продемонструвати професійний потенціал дипломом від британської міжнародної професійної організації ACPM.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Основам роботи з міжнародними стандартами фінансової звітності
  Розуміти цілі, склад та зміст фінансової звітності з МСФЗ. Розбиратися в інструментах визнання, класифікації, вимірювання, подання та розкриття інформації про фінансові інструменти. Орієнтуватись у вимогах міжнародних стандартів. Відбивати окремі операції в обліку та звітності відповідно до МСФЗ.
 • Розуміти основи та цілі внутрішнього аудиту та застосовувати його інструменти для захисту компанії від зовнішніх та внутрішніх небезпек
  Впроваджувати ефективну систему внутрішнього контролю підприємства. Створювати плани та програми внутрішнього аудиту. Проводити перевірки на належному рівні. Застосовувати аудиторські процедури, формувати аудиторські докази, оцінювати та підвищувати ефективність процесів управління ризиками, контролю та корпоративного управління. Формувати аудиторський звіт.
 • Результативно керувати фінансовими ресурсами за допомогою інструментів управлінського обліку
  Застосовувати ті чи інші методи обліку витрат та калькулювання собівартості, а також різні методи ціноутворення для ухвалення управлінських рішень. Розуміти цілі та завдання бюджетування у компанії, розробляти фінансову структуру та бюджетну модель компанії. Формувати, оптимізувати та контролювати фінансові результати діяльності компанії.

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • Професійний фінансовий директор


 • Внутрішній аудит — The diploma in internal audit


 • МСФЗ - The diploma in international accounting standards


 • Управлінський облік — The diploma in managerial accounting

Зареєструйтесь, щоб пройти 3 уроки курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Тестування навичок

На початку навчання та після закінчення курсу ви пройдете тестування в сервісі Finassessment.

Це дозволить:

 • побачити, якими знаннями і на якому рівні ви вже володієте
 • відстежити свій прогрес в навчанні
 • отримати сертифікат-підтвердження своїх професійних навичок

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Проміжне тестування

Курс містить контрольні тести після кожного модулю. Вони призначені для перевірки вже вивченого матеріалу та допуску на наступний рівень.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пробний іспит

В кінці курсу ви складете пробний іспит на диплом ACPM для перевірки знань та підготовки до офіційного іспиту.

Офіційний іспит

Щоб отримати диплом «ACPM: Професійний фінансовий директор», необхідно пройти програму курсу, а також підготуватися та скласти 3 профільні іспити: «ACPM: Управлінський облік», «ACPM: МСФЗ», «ACPM: Внутрішній аудит».

Якщо ви успішно складете всі іспити, то автоматично отримаєте диплом Професійного фінансового директора та широкі перспективи для кар'єри.

Іспити на отримання британських дипломів ACPM проводить Фінансова Академія Актив. Академія є генеральним партнером ACPM та акредитованим ACPM навчальним центром, тому має ексклюзивну можливість приймати іспити на отримання дипломів ACPM в режимі онлайн.

Усі іспити складаються з тестової та практичної частини (крім внутрішнього аудиту). Тривалість 1 іспиту – 3 години. Для успішного складання онлайн-іспиту необхідно набрати мінімум 60 балів.

Іспити на міжнародний диплом приймають адміністратори порталу навчання в режимі онлайн за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його комп'ютера). Виконані екзаменаційні завдання перевіряють та оцінюють викладачі курсу.

Результати іспитів повідомляють кандидатам електронною поштою через 2 тижні після складання іспиту. На ту ж пошту, протягом 2-х місяців з моменту оголошення результатів, направляють міжнародний диплом ACPM в електронному вигляді, якщо кандидат набрав 60 і більше балів.

4 причини, чому понад 80% наших випускників успішно складають іспити ACPM

 1. Наші тьютори — акредитовані експерти-практики, які мають на меті довести до результату.
 2. Орієнтована на практику програма навчання та персональні консультації тьюторів допомагають глибоко вивчити тему курсу.
 3. Пробні іспити дають змогу перевірити готовність до офіційного іспиту.
 4. Тільки в нашій академії можна обирати прийнятну дату для складання іспиту ACPM та офіційно складати його дистанційно. Завдяки цьому навіть локдауни не завадили нашим випускникам скласти свої іспити вчасно.

*До березня 2022 року наші курси були акредитовані в IPFM. У березні всі програми, що входили до списку курсів IPFM, перейшли під контроль та пройшли акредитацію в британській Academy of Certified Professional Managers (ACPM).

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 265 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

Часть 1. «ACPM: МСФЗ»

Часть 2. «ACPM: Управлінський облік»

Часть 3. «ACPM: Внутрішній аудит»

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Зареєструйтесь та пройдіть 3 уроки курсу безкоштовно  Зареєструватись

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Викладачі

Кожен викладач наших курсів — експерт-практик у своїй сфері. Їхні знання та досвід затребувані серед іменитих та шанованих клієнтів і роботодавців. Їхню кваліфікацію підтверджує безліч сертифікатів, атестатів, дипломів, а також успішних кейсів.

 • Рената Коршикова

  Доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, експерт, тьютор-методист Фінансової Академії Актив.

  Спеціалізація

  • облікова політика;
  • облік і звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку;
  • управлінський облік;
  • виступи на конференціях, професійних виставках, проведення майстер-класів з бухгалтерського та податкового обліку;
  • тьютор вебінарів з бухгалтерського та податкового обліку, зовнішньоекономічної діяльності, розробка програм, методичних матеріалів та презентацій до вебінарів.

  Сертифікати та дипломи

  • САР/СIРА
  • ACCA DipIFR (rus)
  • Диплом АСРМ з МСФЗ та управлінського обліку, DipIFR (rus)
 • Наталія Остап’юк

  Тьютор Фінансової Академії Актив, професор, доктор економічних наук. Сертифікований аудитор з 2005 року. Експерт-практик з досвідом роботи в органах Державного казначейства України, викладання семінарів для бухгалтерів і аудиторів. Стаж науково-викладацької діяльності — 14 років. Автор і співавтор 7 монографій, 5 навчальних посібників і підручників. Більше 15 навчально-методичних видань і понад 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку та аудиту.

  Спеціалізація

  Сертифікати та дипломи

Відгуки про курс

 • Ольга Квашнина

  главный бухгалтер с функциями CFO

 • Как стать востребованным CFO за один курс

  Интервью с выпускниками курса «ACPM: Профессиональный финансовый директор»

 • Марина Кайдаш

  Финансовый директор строительной компании СВП «Мастер»

 • Виктория Карзанова

  вице-президент по финансам в Logycom

 • Елена Деревянкина

  главный бухгалтер

 • Светлана Рабей

  региональный менеджер по бухгалтерским процессам в Mogo Eastern Europe, Рига

 • Ольга Резоглазова

  CFO, консультант по управленческому учету и бизнес-планированию

 • Елена Астафьева

  внутренний аудитор в ТОО «AIE logistics»

 • Ивета Керпе

  Финансовый директор
  Dzing Financi LTD (UK)

 • В.С. Кошляк

  финансовый директор департамента экономики и финансов ЧАО «Производственное объединение «КОНТИ»

 • Наталия Леонидовна Головченко

  ОАО «ВИВА-ПЛЮС»

 • А.И. Набока

  финансовый директор

 • Курс пригодится главбуху, CFO и просто директору для принятия решений и оценки инвестиций

 • Выпускники поделились опытом обучения, рассказали, что изменилось в их карьере после курса ACPM, и каким специалистам стоит его пройти.

 • "Вебинары ведут преподаватели-практики, которые объясняют информацию с точки зрения практического применения. Иногда читаешь конспект и думаешь, что это все хорошо, но где я и где все это — а вебинар все ставит на место и структурирует."

 • "После обучения изменилась самооценка в плане моих отчетов и подачи презентаций для акционеров и подчиненных. Курс помог избавиться от сомнений и дал толчок к уверенности в своих знаниях"

 • "Мне ваши курсы помогли изменить ход мысли и видение многих вещей. Получила знания, образование, дипломы, не отрываясь от работы и семьи. А это немаловажно, спасибо!"

 • "Пару лет назад прошла курс по МСФО и сдала экзамен ДипИФР-рус. Сейчас обучаюсь на курсе «ACPM: Профессиональный финансовый директор». В академии нравится формат онлайн-обучения, в некоторых курсах много практики"

 • "Курс «ACPM: Профессиональный финансовый директор» советую пройти специалистам, которые хотят расти в области бухгалтерии, финансов и экономики. Курс охватывает много областей, дает хорошую базу и мотивирует."

 • Я прошла курс «ACPM: Профессиональный финансовый директор». Хочу выразить благодарность всему коллективу Академии за сопровождение в обучении. Очень удобный формат подачи информации – конспекты, видео лекции, презентации, все на высшем уровне. Информация подается структурировано, легко воспринимается. Хочу отметить тестовый и экзаменационный материал, без прохождения обучающего материала не пройдешь!
  Для меня пройденный курс дал уверенную поддержку теоретических знаний, которые применяются в практике. Есть много аспектов для улучшения своей работы и внедрения на предприятии. Обучение дает новый взгляд на устоявшиеся процессы, появляется новое видение развития финансовой структуры. Сейчас продолжаю учебу, прохожу курс «ACPM: Профессионального внутреннего аудитора», это то направление в моей карьере, в котором я хочу двигаться дальше.

 • Финансовая Академия Актив «пришла» ко мне в тот момент, когда я очень нуждалась в дополнительных знаниях из-за смены работы. Просмотрев пробные вебинары по нескольким темам, я выбрала Академию. И пока не пожалела – прохожу второй модуль из четырех, необходимых для получения диплома Профессионального финансового директора. Программа очень насыщенная, полезная, занятия ведут педагоги-практики – год учебы обещает быть наполненным новой информации. Ранее прошла программу МСФО и успешно сдала экзамен. Не могу сказать, что было легко — приходилось учиться поздними вечерами, на выходных, поглощая вебинар за вебинаром, решать задачу за задачей. Но ни разу не хотелось бросить, поскольку количество практической информации дает дополнительную мотивацию и прогоняет усталость.
  Сейчас занимаюсь на программе Управленческий учет. Оказалось еще сложнее пробираться сквозь термины и нюансы затрат. Но преподаватели и на этой программе дают все возможности погрузиться в новые знания. А сколько их взять — зависит от трудоспособности и мотивации каждого человека.
  Большое спасибо администраторам и тьюторам – ответы получаю вовремя, ваша поддержка очень помогает во время обучения. Надеюсь пробыть с Академией, как минимум, до сдачи всех необходимых для диплома экзаменов, а дальше посмотрим) С радостью порекомендую Финансовую Академию Актив тем, кто созрел для получения серьезных знаний.

 • Для повышения квалификации финансового директора курс хороший. Я получила много практических навыков. Трофимовой Наталье Анатольевне огромное спасибо за общение, быструю проверку заданий, радушные комментарии. Курс понравился. Я для себя извлекла много полезного. Контроль знаний по итогу каждого модуля позволяет закрепить новую информацию и дисциплинирует. Если у вас есть необходимость получить базовые знания с примерами применения их на практике − рекомендую пройти этот курс.

 • У меня перевернулось и расширилось мировоззрение! Очень довольна работой преподавателя, даже не ожидала. Жаль, что, наверное, где-то подвела его своими ответами, но времени нехватка очень сказывается (как на экзамене, а уж в жизни :) ). Пользуясь моментом, хочу поблагодарить всю команду за то, что работаете для нас!

  Если Вы раньше не сталкивались с международными стандартами отчетности (и учета), то этот курс изменит Ваше мировоззрение, расширит сознание и усилит понимание многих профессиональных бухгалтерских моментов. Преподавателями курса начнете восхищаться и гордиться возможностью общения с ними! Будете скучать за вебинарами!

  Спасибо команде ФИНАНСОВОЙ АКАДЕМИИ "АКТИВ" за то, что работаете для нас – и, без преувеличения, для развития экономики и бизнеса в наших странах!

 • Курс хороший, я получил много практических навыков. Преподаватели доступно излагали материалы курса. На вопросы отвечали четко, понятно и оперативно. Благодаря курсу произвел "апгрейд" знаний – что-то подзабыл, на что-то не обращал внимание. Метод АВС при распределении накладных вызывает интерес; нужно думать, как к нему подступиться в условиях нашего предприятия: выделение драйверов и затрат на них. Курс "Управленческий учет" достаточно доступен и легок в восприятии благодаря работе преподавателей и большому объему доступных материалов. При систематических занятиях сложностей не возникает. Встречающиеся сложные моменты (или относительно новые методы) поясняются лекторами дополнительно при написании запросов. Благодарю Вас за организацию обучения!

Історії успіху випускників курсу Фінансовий директор

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «ACPM: Професійний фінансовий директор», щоб помножити досвід на актуальні знання та навички та досягти успіхів у кар'єрі та професії!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться