Оставьте заявку, чтобы получить на почту расширенную программу курса:

Отмена

Практичне опанування Microsoft Power BI для ефективної роботи з даними

АСРМ: Бізнес-аналіз даних у фінансах

 • уміння проводити аналіз та обробку даних на рівні фінансового директора
 • досвід і рекомендації фахівців-практиків із галузі фінансів і продажів
 • вільний графік навчання
 • мова викладання: російська*

90%

наших студентів успішно складають іспит ACPM

Аккредитовано АССА

Заповніть форму, щоб отримати доступ до 1-го уроку курсу безкоштовно!

У мене є промокод

Фінансова Академія Актив — акредитований в АССА навчальний центр за програмами МСФЗ

Допомогти вам з вибором?

Безкоштовна консультація

Інформуємо, що цей курс викладено російською мовою. Наразі ми працюємо над перекладом. Якщо ви маєте бажання навчатися виключно українською, залиште ваші контактні дані і ми надішлемо вам актуальну інформацію.

 • Цей курс створено для всіх, хто бажає освоїти інформаційні інструменти для продуктивної роботи з даними на рівні професійного фінансового директора. Він заснований на досвіді спеціалістів-практиків, а також прикладних завданнях, які допомагають познайомитися з IT-інструментами та одразу ж навчитися їх застосовувати у своїй роботі. Його програма складається з короткої теорії та реальних кейсів з планування бюджету, оптимізації прибутку, якісних продажів та аналізу прибутку.

  Як провести бюджетування, у чому основні переваги візуалізації даних у power bi, як складати фінзвіти, за якими даними досліджувати продажі та рух грошових коштів за допомогою цифрових інструментів, що для цього потрібно окремому фахівцю та цілій компанії – ці та багато інших відповідей на запитання, а також прикладні навички можна отримати, пройшовши курс «АСРМ: Бізнес-аналіз даних у фінансах».


  Ви зможете скласти іспит на диплом ACPM за цим курсом, не виходячи з дому! Фінансова Академія Актив — єдиний акредитований навчальний центр, який має право офіційно приймати іспити ACPM дистанційно.

 • Для бухгалтерів та економістів

  Які хочуть підвищити цінність своїх знань та практичних навичок у фінансах за допомогою нових інформаційних технологій – BI-системи Microsoft Power BI.

  Для менеджерів фінансових, планових, комерційних відділів

  Які хочуть зрозуміти сучасні особливості бюджетування у BI-програмах та найпоширенішій програмі у світі – Microsoft Power BI.

  Для фінансових директорів

  Які хочуть використовувати найефективніший IT-інструмент початку 21 століття – дані.

  Для IT-фахівців

  Які хочуть розібратися у призначенні та цінності даних, з якими працюють.

Чого навчитесь на цьому курсі

 • Керувати фінансами в епоху digital

  Опануєте основи digital-економіки. Зрозумієте відмінності підходів до класичного ведення бізнесу та підходу на основі digital. Дізнаєтеся, як відбувається трансформація CFO в цифру, що потрібно поміняти, вивчити для власної трансформації, і які навички є ключовими у digital-сегменті.

 • Аналізувати дані бізнесу та складати фінансові звіти

  Зрозумієте ключові особливості структурування даних для відображення різноманітних видів звітів. Навчитесь отримувати цінні відомості про бізнес із щоденних даних, а також аналізувати та використовувати дані за допомогою цифрових інструментів для прийняття рішень.

 • Бюджетувати ресурси компанії

  Отримаєте базове уявлення щодо проведення бюджетування. Навчитесь здійснювати ефективне бізнес-планування організації та застосовувати на практиці знання щодо планування бюджету, оптимізації прибутку, якісних продажів та аналізу прибутку з метою підвищення ефективності бізнесу.

 • Використовувати BI-інструменти для збільшення фінансових показників

  Зрозумієте основні переваги візуалізації даних Power BI, а також отримаєте навички практичної роботи в BI-системах. Зрозумієте, як проводиться аналіз фінансових показників у BI-системах та на графіках.

 • Працювати у Microsoft Power BI

  Навчитесь аналізувати роздрібні та оптові продажі товарів у Microsoft Power BI. Зрозумієте, які показники використовуватимуть для аналізу продажів та ефективності реклами. Навчитесь використовувати візуалізації для ефективного представлення інформації.

 • Практично використовувати бізнес-аналіз у BI-системах

  Зрозумієте, навіщо проводиться бізнес-аналіз у компанії та його переваги. Опануєте сучасні способи проведення бізнес-аналізу в BI-системах (на прикладі бізнес-аналітики в інтернет-рекламі, готельному бізнесі, медичних послуг, для ріелтора з нерухомості). Дізнаєтеся, які показники повинні використовуватися для бізнес-аналізу та навчитеся його проводити у BI-системах та на графіках.

Дипломи та сертифікати


 • Фірмовий сертифікат від Фінансової Академії Актив стане документальним підтвердженням ваших нових професійних навичок та розвитку.


 • The diploma of business data analysis in finance

Зареєструйтесь, щоб пройти 1-й урок курсу безкоштовно! Зареєструватися

Як влаштоване навчання

Цей курс поєднує в собі найкращі інструменти для підвищення кваліфікації: особистий кабінет студента, вільний графік, навчальні матеріали різних форматів та можливість самостійно регулювати темп свого навчання.

Вебінари з експертами

Навчання на курсі відбувається за допомогою вебінарів. Вони зберігаються в базі системи дистанційного навчання, а також проходять за розкладом.

Навчальні матеріали

До складу курсу входять спеціально розроблені вебінари, електронні матеріали, конспекти лекцій, тести, навчальні посібники.

Тести та практичні завдання створені для контролю засвоєння матеріалу. Електронні роздаткові матеріали доступні для завантаження і друку (вони залишаться у вас також після закриття доступу до курсу).

Домашні завдання

В модулях курсу є домашні завдання, які перевіряє і коментує викладач.

Практичні завдання

Курс містить практичні завдання у кожному модулі. Вони орієнтовані на закріплення пройденого теоретичного матеріалу.

Персональні консультації з викладачами

Якщо в ході навчання на курсі у вас з'являться запитання за темами, ви завжди зможете попросити роз'яснення у викладача. Консультуватися з ним можна через чат в системі дистанційного навчання весь період навчання. Також можна отримати додаткову розширену консультацію через відеозв'язок у форматі вебінару (послуга доступна за додаткову плату).

Пауза у заняттях

Якщо знадобиться перерва у заняттях для вирішення термінових справ, можна використовувати призупинку навчання. Для цього потрібно зв'язатися з адміністраторами навчального порталу, повідомити причину та термін призупинення (це 10-20-30 днів максимум). Так ви не втратите дорогоцінні дні доступу до програми. Коли знову будете готові вчитися – повідомте адміністраторам, вони відновлять і продовжать ваш доступ на кількість днів, які ви використали для паузи.

Офіційний іспит

Щоб потрапити на офіційний іспит на диплом ACPM з курсу «АСРМ: Бізнес-аналіз даних у фінансах», необхідно попередньо зареєструватися на офіційному сайті ACPM та надати всі документи.

Іспити відбуваються за графіком, в онлайн-форматі. Він складається з тестів кількох видів: простого, з вибором варіанта відповіді, а також тесту з питаннями щодо прикріплених кейсів.

Тривалість іспиту – від 2-х годин. Прохідний бал – 80, максимальний – 100.

Іспит приймають адміністратори ACPM за допомогою прокторингової системи. Екзаменаційні відповіді перевіряють акредитовані ACPM спеціалісти.

Результати іспиту з'являються в особистому кабінеті кандидата на диплом через 2 тижні після завершення іспиту. Якщо прохідний бал набрано – кандидат знайде свій диплом ACPM в електронному вигляді в особистому кабінеті на сайті професійної організації, а також отримає його на свій email.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови та вартість навчання!

Передзвоніть мені

Програма

Ці 40 годин — середньостатистичний час для проходження занять курсу. За відведений термін доступу до курсу необхідно встигнути використати все, що входить в програму: тестування на Finassessment, навчальні матеріали, контрольні тести, завдання, конспекти, персональні консультації з тьютором та інтенсиви з підготовки до іспиту.

1модульMicrosoft Power BI для фінансиста

2модульЦифрова трансформація CFO

3модульСучасна візуалізація у фінансах за допомогою Microsoft PowerBI

4модульПланування для фінансистів у епоху digital

5модульПрактичне використання бізнес-аналізу

Залишіть свій email, щоб отримати розгорнуту програму навчання та уявлення, що на вас чекає на курсі!

Отримати програму на пошту

Залишіть заявку, щоб отримати файл з розширеною програмою курсу на пошту

Заявку надіслано!

Дякуємо за інтерес до наших курсів.

Ми вже відправляємо програму на вказану пошту

Ок

Зареєструйтесь та пройдіть 2 уроки курсу безкоштовно!   Зареєструватись

Відгуки про курс

 • Юлия Касьянова

  Юлия Касьянова

  победитель марафона «Курс на карьеру»

 • Максим Савич

  Максим Савич

  эксперт по финансам FinProf, победитель марафона «Курс на карьеру»

 • Виталий Середа

  главный бухгалтер в ООО «ГУАЛАПАК УКРАИНА»

 • Ольга Наумова

  заместитель главного бухгалтера

 • Людмила Мусиенко

  руководитель финансового департамента

 • Татьяна Гаврильченко

  Руководитель ОП "АВТОТЕХИНМАШ"

 • Виктор Жилкин

  финансовый консультант и CFO

 • Оксана Семенова

  главный бухгалтер и финансовый директор

 • "Рекомендую данный курс по Power BI. Эта возможность простой визуализации и одновременное проведение анализа данных в различных разрезах просто впечатляет!"

 • "После трех модулей курса я достаточно хорошо освоил основные возможности и функционал Power BI. Теперь активно буду использовать этот инструмент для бизнес-анализа данных."

 • "На курсе с другой точки зрения взглянул на информацию, которую обрабатываю каждый день. И освоил инструменты для ее анализа"

 • Раньше бизнес-аналитику проводила только в Excel — строила графики, таблицы. Но BI-системы — это колоссальный шаг вперед. На курсе увидела, как на одной таблице построить аналитику во всех разделах и сделать любую детализацию в мельчайших подробностях. Мощь, с которой делает все это Power BI, ни с чем не сравнить. И графики, и дашборды — это просто потрясающе! На работе еще не удалось все это применить, но для себя какие-то моменты уже использую.

  Обучаюсь в академии давно, мне очень нравится свободный формат обучения и онлайн-занятия, где мы можем интерактивно взаимодействовать с тьюторами. Нравится и подбор преподавателей Тьюторы умеет донести материал и всегда отвечают на вопросы.

 • Курс интереснейший, всё доходчиво и по сути изложено. Графические данные (таблицы, схемы, слайды) позволяют хорошо воспринимать и запоминать информацию. Много практических примеров в самой программе Power BI, на основании которых уже анализирую данные и применяю новые знания в работе. Из первых успехов — значительно сократилось время на анализ финансовых отчетов.

  Большое преимущество для меня, как для финансиста, что курс ведет коллега и все обучение проходит с точки зрения финансов. Прекрасный преподаватель Александр Давыдов! Его приятно слушать, это позволяет спокойно усваивать полезную и важную информацию. Спасибо за интересный курс. Желаю академии процветания!

 • Курс "Digital-CFO: от потенциала цифры к силе прибыли" [с марта 2021-го курс сменил название на «АСРМ: Бизнес-анализ данных в финансах»] могу охарактеризовать как эталон эффективности в сегменте тренингов! Информация подаётся в практическом фокусе, однако содержит значимые теоретические аспекты. Стоит отметить высокие менторские способности преподавателя и высокий уровень административной поддержки.

 • Курс Digital-CFO [с марта 2021-го курс сменил название на «АСРМ: Бизнес-анализ данных в финансах»] дает новейшие знания в области финансов и практический опыт работы с Power BI. Понравился свободный формат обучения и обстоятельное изложение материала. Были консультации с тьютором и приостановка курса из-за отпуска (это отличная опция). Отдельное спасибо администраторам за помощь!
  Узнал новые пути развития финансов и трансформация в digital. А главное — получил практический опыт в работе с Power BI. На данный момент трансформирую отчетность в digital, более плотно использую Power BI для решения финансовых вопросов в компании.

 • Хотела поблагодарить Финансовую Академию Актив за предоставленную возможность обучаться и постоянно повышать свою квалификацию в таком удобном формате — как дистанционное обучение.
  Благодаря Вашей команде я расширила свои компетенции и практические навыки в таких дисциплинах как Внутренний аудит, СВК, Финансовый менеджмент, Сима Р1, Сима Р2, МСФО базис, получила практические навыки по бюджетированию, риск — менеджменту, стратегическому анализу, финансовому анализу. Этот курс — дал очень мощный инструмент в моей профессиональной деятельности.
  Без ложной скромности могу сказать, что все мои достижения в работе — благодаря Финансовой Академии Актив. И я уверена, что не остановлюсь на достигнутом. Благодарю еще раз.

Історії успіху випускників курсу з бізнес-аналізу

Як пройти цей курс з колегами

Наша команда готова навчати групу співробітників, відділ або цілий департамент вашої компанії:

 • за готовими та індивідуальними програмами (відповідно до запиту та специфіки діяльності компанії)
 • в онлайн, оффлайн та blended-learning форматах
 • з глибоким тестуванням професійних навичок фахівців в сервісі Finassessment до і після навчання
 • за спеціальними цінами та умовами

Як оплатити навчання

Навчання на курсі можна оплатити за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або WebMoney за посиланням онлайн-сервісу Platon, яку ви отримаєте від особистого консультанта. Також оплатити рахунок можна в будь-якому відділенні банку України.
Навчання можна оплачувати частинами, а також оформити кредит від банка-партнера. Всі умови вам розкажуть менеджери академії.

Замовляйте консультацію, щоб дізнатися більше про умови найбільш прийнятного способу оплати!

Проконсультуватися щодо оплати

Замовити консультацію щодо оплати

Запишіться на курс «АСРМ: Бізнес-аналіз даних у фінансах», щоб на практичних прикладах розібратися у тонкощах використання фінансових даних та їх ефективної обробки у BI-програмах!

Найпоширеніші запитання та відповіді

Як я дізнаюсь, що цей курс мені точно підходить?

Все просто. Зареєструйтеся та пройдіть безкоштовно перший урок курсу, щоб дізнатися, як все влаштовано та чи підходить вам такий формат навчання. Якщо все сподобається — підписуйте договір на навчання, оплачуйте його та продовжуйте вчитись. Або зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть знайти кращу програму підвищення кваліфікації.

Як я доведу, що я ваш студент? Чи надаєте ви документи про свої послуги?

Перед початком навчання ми укладаємо відповідні договори з усіма нашими студентами. Після закінчення навчання видаємо акти виконаних робіт (для юридичних осіб), а для приватних осіб — відповідні дипломи та сертифікати.

Чи можна оплатити курс в розстрочку?

Оплата курсу в розстрочку можлива в кількох варіантах:

 • платіж частинами
 • кредит на навчання від банку-партнера

Подробиці та умови таких типів оплати навчання уточнюйте у менеджерів.

Що таке система дистанційного навчання?

Система дистанційного навчання (СДН) — освітнє середовище, де зберігаються всі навчальні матеріали до курсів, проходять вебінари та консультації з лекторами, контрольні роботи та іспити на дипломи. Доступ до СДН мають всі студенти, які зареєструвалися на пробний урок (обмежений доступ), або оплатили навчання на курсі (повний доступ).

Що таке особистий кабінет студента?

Особистий кабінет студента — це персональна територія студента, яка доступна тільки йому та адміністраторам порталу. Кабінет містить навчальні матеріали (вебінари, електронні роздаткові матеріали, конспекти лекцій, тести, задачники, навчальні посібники) та чат для консультацій з викладачем.

Чи можна завантажувати матеріали курсу?

Студенти курсів можуть завантажувати та роздруковувати робочі зошити і роздатковий матеріал до вебінарів. А також конспекти і задачники, які надсилають адміністратори порталу на пошту для вивчення. Вони залишаються в розпорядженні і після закриття доступу до курсу.
Вебінари є інтелектуальною власністю Фінансової Академії Актив і недоступні для скачування та зберігання записів студентами поза системою дистанційного навчання. Після завершення курсу, доступ до всіх навчальних матеріалів, крім першого модуля курсу, закривається.

Що робити, якщо я пропустив онлайн-заняття?

Якщо ви оплатили курс, але з якоїсь причини пропустили вебінар, то його запис ви можете переглянути в особистому кабінеті на навчальному порталі. Записи вебінарів додаються автоматично до решти навчальних матеріалів. Ви також зможете отримати відповіді на запитання щодо будь-якого вебінару у лектора.

Чи можна призупинити навчання?

Наші слухачі — фахівці-практики, у них теж трапляються аврали на роботі, незаплановані відрядження та інші непередбачені ситуації.
Тому навчання на будь-якому нашому курсі, який включає онлайн-взаємодію між студентами та викладачем, можна призупинити на 10-20-30 днів (максимальний термін). Для цього потрібно зазначити причину та строк призупинення навчання адміністраторам порталу. Коли справи буде вирішено, треба зв’язатись із адміністраторами, щоб зняти курс із пузи та продовжити навчання.

Що робити, якщо доступ до курсу закінчився або закінчується, а я вже витратив всі дні для паузи?

Якщо доступ до курсу добігає кінця, а днів для призупинки не залишилося, то ви в будь-який момент можете продовжити доступ до курсу. Послуга продовження доступу до курсу платна. Щоб її замовити, потрібно зв'язатися з адміністраторами системи дистанційного навчання або особистим менеджером.

Якщо я не складу іспит ACPM, що робити?

За статистикою, 80% наших студентів успішно складають іспити ACPM з першої спроби. У цьому їм допомагає пробний іспит ACPM в кінці курсу та консультації викладачів. Якщо все ж таки у вас не вийде скласти офіційний іспит — можно його перескласти. Повторні спроби необмежені. Для повторного іспиту вам знадобиться знову зареєструватися на участь в ньому та сплатити внесок.

Також рекомендуємо

Дякуємо за заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Ок

Заявка отправлена!

Спасибо за интерес к нашим курсам.

Мы уже отправляем программу на указанный E-mail.

Ок

Спасибо за заявку, менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Ок

А вы решительны!

Ваша заявка отправлена лучшему менеджеру.

Как только наступит рабочий день, он свяжется с вами и подробно ответит на все вопросы

Ок

Понимаем, не терпится узнать об оплате обучения больше. Но рабочий день закончился и мы свяжемся с вами завтра с 8:30 (GMT+3) (если это не суббота или воскресенье)

Ок

Спасибо за интерес к нашим программам!

Рады видеть такой решительный настрой. Ваш персональный менеджер перезвонит вам завтра, с 8:30 (GMT+3), если это не суббота или воскресенье, конечно:)

Ок

Ух-ты!А вы уже зарегистрированы у нас с этой почтой=)

Прямо сейчас вы можете:

если не помните его

ВОЙТИ

в систему под своей старой регистрацией

На вашу почту уже полетело письмо для восстановления пароля. Проверьте свой email и следуйте инструкциям

Ваша заявка принята!

Команда спасателей из техподдержки скоро займется вашим вопросом)

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться