IPFM:Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення

Хочете навчитись вести бухгалтерський облік за міжнародними стандартами країни-члена Європейського Союзу? Дізнатись, які вимоги висуває польське законодавство до роботи бухгалтера? Вивчити теорію та практику ведення податкового обліку в Польщі?

Пройдіть онлайн-курс «IPFM:Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення», щоб отримати теоретичні знання та практичні навички для висококваліфікованого виконання цієї роботи, та підтвердити їх міжнародним дипломом IPFM.Зареєструйтесь та отримайте доступ до 1-го уроку курсу безкоштовно, щоб оцінити, наскільки зручний та комфортний для використання такий формат навчання!

Переглянути безкоштовно 1-й урок

Більш стабільна податкова система Польщі дозволяє бухгалтерам витрачати набагато менше часу на виконання обов’язків. Якщо ви плануєте працювати в цій країні на посаді бухгалтера, то курс дозволить зекономити час і вивчити основні поняття і елементи бухгалтерського обліку польською мовою, засвоїти вимоги щодо його ведення та навчитись вільно працювати із законодавством країни.

На цьому курсі можна оволодіти комплексними знаннями, розібратись в основних поняттях та елементах ведення бухгалтерського обліку польською мовою та засвоїти вимоги, які законодавство висуває до спеціалістів та їх роботи.
У разі успішного завершення навчання та складання офіційного онлайн-іспиту — отримати диплом IPFM з бухгалтерського та податкового обліку у Польщі

Фінансова академія «Актив» виступає офіційним представником Інституту Професійних Фінансових Менеджерів (IPFM) та володіє ексклюзивною можливістю приймати іспити на дипломи IPFM в режимі онлайн. Студенти, що успішно проходять всі модулі курсу можуть скласти онлайн-іспит та отримати диплом IPFМ без відриву від роботи.

Курс з бухгалтерського та податкового обліку у Польщі орієнтований на бухгалтерів, головних бухгалтерів, єдиних бухгалтерів та інших спеціалістів з напряму, які:

 • бажають отримати, або розширити та систематизувати знання з бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами на прикладі європейської країни
 • не володіють знаннями/уміннями в галузі бухгалтерського та податкового обліку Польщі, але планують найближчим часом почати працювати з ними
 • мають потребу вивчити основні поняття та елементи бухгалтерського обліку польською мовою
 • хочуть засвоїти вимоги до ведення бухгалтерського та податкового обліку у Польщі
 • планують підвищити свою кваліфікацію в галузі польського бухгалтерського та податкового обліку та актуалізувати знання в цьому напрямку
 • потребують документального підтвердження своїх знань у вигляді міжнародного диплома IPFM
 • вища освіта за відповідною спеціальністю
 • вища освіта за іншою спеціальністю або релевантний дворічний досвід роботи у фінансово-економічній галузі,
 • або наявність професійної кваліфікації (атестації) в галузі бухгалтерського обліку, аудиту чи оподаткування відповідно до національних стандартів.

Додатково: бажано володіти базовими знаннями польської мови (вміння читати та розуміти написане). Знання мови знадобиться для кращого засвоєння матеріалів, оскільки приклади документів надаються польською мовою. Якщо ви не володієте цією мовою, то навчатись буде трохи складніше, але індивідуальна підтримка викладача та допоміжна література для перекладу дозволять добре засвоїти програму курсу.

Програма курсу «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення» містить наступні заняття:
1. Основи ведення бухгалтерського обліку в Польщі.

2. Нормативне регулювання ведення бухгалтерського обліку (продовження).

3. Відкриття бізнесу в Польщі.

4. Податок на додану вартість.

5. Податок на додану вартість (2).

6. Особливості ведення податкового обліку підприємств на загальній. системі оподаткування.

7. Заробітна плата працівників підприємства.

8. Нормативи робочого часу та розрахунок належного доходу.

 1. Поглиблені знання з бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами на прикладі європейської країни.
 2. Чітке розуміння основних понять та елементів бухгалтерського обліку польською мовою.
 3. Вміння працювати з польським законодавством.
 4. Знання вимог до ведення бухгалтерського обліку в Польщі.
 5. Міжнародний диплом IPFM з бухгалтерського та податкового обліку в Польщі в разі успішного складання іспиту.

Іспит на отримання британського диплому IPFM (UK) з бухгалтерського та податкового обліку в Польщі проводять на базі Фінансової академії «Актив». Ми виступаємо єдиним в Україні та СНД акредитованим у британському Інституті професійних фінансових менеджерів (IPFM) центром навчання, що володіє правом офіційно приймати іспит дистанційно.

Іспит проходить в режимі онлайн, складається з тестової та практичної частини. Тривалість іспиту – 3 години. Для його успішного складання необхідно набрати 60 балів.

Іспит на міжнародний диплом приймають адміністратори порталу навчання в режимі онлайн за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його компʼютера). Виконані екзаменаційні завдання перевіряє та оцінює викладач курсу.

Як відбувається навчання на курсі «IPFM: Бухгалтерський та податковий облік в Польщі: особливості ведення»

Вивчення курсу, підготовка і перевірка завдань проходять в онлайн-форматі, на спеціалізованому порталі навчання. В курс «IPFM: Бухгалтерський та податковий облік в Польщі: особливості ведення» входить:

Тривалість: 8 модулів
Доступ до курсу: 90 днів

 • участь у вебінарах
 • доступ 24/7 до всіх навчальних матеріалів курсу
 • персональний супровід тьютора в режимі онлайн протягом усього періоду навчання
 • матеріали: записи вебінарів, електронні конспекти лекцій, електронні підручники та інші допоміжні навчальні матеріали. Електронні роздаткові матеріали, доступні для завантаження та друкування (залишаться у вас і після закриття доступу до курсу).
 • консультації тьютора
 • інтерактивна сервісна підтримка
 • онлайн-іспит на диплом IPFM

Хоцька Наталія

Магістр бухгалтерського обліку та аудиту. Експерт з питань бухгалтерського обліку з досвідом роботи на підприємствах та аутсорсингових фірмах Польщі та України.

Щоб скласти іспит на диплом IPFM, необхідно зареєструватись на нього на навчальному порталі академії. Іспит можна складати онлайн, в будь-яку прийнятну дату, запропоновану адміністраторами порталу.

Після закінчення програми курсу та за умови успішного складання іспиту ви можете отримати диплом IPFM з бухгалтерського та податкового обліку в Польщі.

Також ви отримаєте фірмовий сертифікат про завершення курсу «IPFM: Бухгалтерський та податковий облік в Польщі: особливості ведення» від Фінансової академії “Актив”.

Наша команда готова обучить группу специалистов, отдел или целый департамент вашей компании:

 • по существующим и индивидуальным программам (разработка согласно специфике и запросам компании)
 • в онлайн, оффлайн и blended-learning форматах
 • с глубоким тестированием профессиональных навыков специалистов в сервисе Finassessment до и после обучения
 • по специальным ценам и условиям

Оставьте заявку и мы подсчитаем стоимость корпоративного обучения для вашей компании!

Заказать расчет
Подати заявку на навчання
Мы в соцсетях

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться