IPFM: Бухгалтерський облік в Україні

навчання бухобліку

Хочете стати спеціалістом з організації та ведення бухгалтерського обліку? Потрібно швидко та якісно навчитися нараховувати заробітну плату робітникам підприємства? Хочете розібратись, як правильно оцінювати необоротні активи?

У рамках онлайн-курсу «IPFM:Бухгалтерський облік в Україні» можна за власним графіком отримати навички, необхідні для щоденної роботи бухгалтера: розібратись у тонкощах ведення бухгалтерського обліку, розрахунку податків, оформлення облікових регістрів і звітності, та іншому.

Зареєструйтесь та отримайте безкоштовний доступ до 1-го уроку курсу, щоб оцінити всю зручність та переваги такого формату підвищення кваліфікації!

Підтвердіть знання бухобліку в Україні міжнародним дипломом IPFM!

Робота бухгалтера передбачає виконання великої кількості операцій. Ведення обліку, розрахунок податків, формування звітності — усе це потребує специфічних знань та навичок. Окрім того, зважаючи на постійні зміни у законодавстві, бухгалтерам необхідно постійно актуалізувати знання, щоб знати як нові правила позначилися на їхній роботі. Курс «IPFM:Бухгалтерський облік в Україні» дозволить не лише отримати навички для виконання щоденних завдань, але й підтвердити свої знання міжнародним британським дипломом IPFM.

На цьому курсі можна оволодіти комплексними знаннями, необхідними для ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності на підприємстві. Також дізнатись про будову і значення рахунків, правила організації документообігу на підприємстві, особливості ведення обліку нематеріальних активів та багато іншого. У разі успішного завершення навчання та складання офіційного онлайн-іспиту — диплом IPFM з бухгалтерського обліку та фірмовий сертифікат від Фінансової академії «Актив» підтвердять оновлений рівень професійної кваліфікації.

Фінансова академія «Актив» виступає офіційним представником Інституту професійних фінансових менеджерів (IPFM) та володіє ексклюзивною можливістю приймати іспити на дипломи IPFM в режимі онлайн. Студенти, що успішно проходять всі модулі курсу можуть скласти онлайн-іспит та отримати диплом IPFМ без відриву від роботи.

Курс буде корисним бухгалтерам (як початківцям, так і спеціалістам з великим досвідом роботи), головним бухгалтерам та всім зацікавленим у темі, хто:

 • потребує поновлення знань із окремих питань бухгалтерського обліку та відпрацювання практичних навичок;
 • бажає розширити та систематизувати знання в галузі бухгалтерського обліку, щоб підвищити свої позиції на ринку праці та стати професіоналом у своїй роботі;
 • не має знань/навичок у галузі бухгалтерського обліку, проте планує найближчим часом працювати з розрахунками податків для підприємств, формуванням звітності й обліком активів компаній;
 • хоче підвищити свою кваліфікацію в галузі бухгалтерського обліку та отримати найактуальнішу інформацію;
 • прагне підтвердити свої знання та навички— отримати міжнародний диплом IPFM.

Курс передбачає здобуття базових знань технології бухгалтерського обліку з подальшим вивченням специфіки бухгалтерського обліку операцій суб'єктів господарювання відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку України.

Щоб пройти курс, необов'язково мати відповідну кваліфікацію, проте наявність освіти у фінансово-економічній сфері чи релевантний досвід роботи вітається.

У боковому полі знаходяться файли з повною програмою курсу. Скачайте її у зручному форматі для перегляду.

 1. Рахунки бухгалтерського обліку, їх будова і значення.
 2. Розрахунки з покупцями та постачальниками.
 3. Облік основних засобів.
 4. Облік нематеріальних активів.
 5. Облік виробничих запасів, витрат виробництва та готової продукції.
 6. Облік зобов'язань по позиках.
 7. Облік витрат на заробітну плату.
 8. Фінансовий результат.
 9. Короткий огляд форм звітності.
 10. Податки.
 1. Розуміння основних процесів бухгалтерського обліку України і його специфіки
 2. Вміння вести облік ОЗ та НМА
 3. Навички розрахунку окремих податків
 4. Вміння вести облік витрат на заробітну плату за категоріями персоналу
 5. Володіння комплексними знаннями з підготовки різних звітів, вміння самостійно готувати інформацію про баланс підприємства, про його прибутки і збитки та інший сукупний дохід
 6. Міжнародний диплом IPFM з бухгалтерського обліку України. Можливість використовувати отримані навички та знання у щоденній професійній діяльності.

Іспит на отримання британського диплому IPFM (UK) з бухгалтерського обліку проводять на базі Фінансової академії «Актив». Ми виступаємо єдиним в Україні та СНД акредитованим у британському Інституті професійних фінансових менеджерів (IPFM) центром навчання, що володіє правом офіційно приймати іспит дистанційно.

Іспит проходить в режимі онлайн, складається з тестової та практичної частини. Тривалість іспиту – 3 години. Для його успішного складання необхідно набрати 60 балів.

Іспит на міжнародний диплом приймають адміністратори порталу навчання в режимі онлайн за допомогою системи прокторингу (спостереження за студентом та екраном його компʼютера). Виконані екзаменаційні завдання перевіряє та оцінює викладач курсу.

Як відбувається навчання на курсі «IPFM: Бухгалтерський облік в Україні»

Вивчення курсу, підготовка і перевірка завдань проходять в онлайн-форматі, на спеціалізованому порталі навчання. В курс «IPFM: Бухгалтерський облік в Україні» входить:

 • доступ до курсу: 90 днів
 • участь у вебінарах
 • доступ 24/7 до всіх навчальних матеріалів курсу
 • персональний супровід тьютора в режимі онлайн протягом усього періоду навчання
 • матеріали: архівні записи вебінарів, електронні конспекти лекцій, тести, робочий зошит. Електронні роздаткові матеріали, доступні для завантаження та друкування (залишаться у вас і після закриття доступу до курсу).
 • консультації тьютора
 • інтерактивна сервісна підтримка
 • онлайн-іспит на диплом IPFM

Наталія Остапюк

Професор, доктор економічних наук. Сертифікований аудитор з 2005 року. Лауреат конкурсу «Кращий викладач-науковець Університету банківської справи НБУ (м.Київ)» за підсумками 2013/2014 рр. Автор і співавтор 7 монографій, 5 навчальних посібників і підручника, більше 15 навчально-методичних видань і понад 45 наукових праць у фахових виданнях з обліку й аудиту. Експерт-практик із досвідом роботи в органах державного казначейства України, викладає семінари для бухгалтерів і аудиторів.

Щоб скласти іспит на диплом IPFM, необхідно зареєструватись на нього на навчальному порталі академії. Іспит можна складати онлайн, в будь-яку прийнятну дату, запропоновану адміністраторами порталу.

Наприкінці курсу треба скласти онлайн-іспит, який перевірить лектор, та, в разі набору достатньої кількості балів, отримати міжнародний диплом IPFM з бухгалтерського обліку в Україні — Diploma in accounting of Ukraine.

За вивчення всіх модулів (10) також видаємо фірмовий сертифікат про успішне завершення курсу «Бухгалтерський облік в Україні» від Фінансової академії «Актив».

Наша команда готова обучить группу специалистов, отдел или целый департамент вашей компании:

 • по существующим и индивидуальным программам (разработка согласно специфике и запросам компании)
 • в онлайн, оффлайн и blended-learning форматах
 • с глубоким тестированием профессиональных навыков специалистов в сервисе Finassessment до и после обучения
 • по специальным ценам и условиям

Оставьте заявку и мы подсчитаем стоимость корпоративного обучения для вашей компании!

Заказать расчет
Подати заявку на навчання
Також рекомендуємо:
 1. Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення
 2. Принципы и практика налогообложения Украины
 3. Внешнеэкономическая деятельность Украины
 4. Вебинары для бухгалтеров
 5. Сертификации IPFM
Мы в соцсетях

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться