Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення

Хочете навчитись вести бухгалтерський облік за міжнародними стандартами країни-члена Європейського Союзу? Дізнатись, які вимоги висуває польське законодавство до роботи бухгалтера? Вивчити теорію та практику ведення податкового обліку в Польщі?

Пройдіть онлайн-курс «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення», щоб отримати теоретичні знання та практичні навички для висококваліфікованого виконання цієї роботи.Зареєструйтесь та отримайте доступ до 1-го уроку курсу безкоштовно, щоб визначити, чи підходить вам такий формат навчання!

Переглянути безкоштовно 1-й урок

Більш стабільна податкова система Польщі дозволяє бухгалтерам витрачати набагато менше часу на виконання обов’язків. Якщо ви плануєте працювати в цій країні на посаді бухгалтера, то курс дозволить зекономити час і вивчити основні поняття і елементи бухгалтерського обліку польською мовою, засвоїти вимоги щодо його ведення та навчитись вільно працювати із законодавством країни.

Курс «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення» дозволить розібратись в основних поняттях та елементах ведення бухгалтерського обліку польською мовою та засвоїти вимоги, які законодавство висуває до спеціалістів та їх роботи.

Курс з бухгалтерського та податкового обліку у Польщі орієнтований на бухгалтерів, головних бухгалтерів, єдиних бухгалтерів та інших спеціалістів з напряму, які:

 • бажають отримати, або розширити та систематизувати знання з бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами на прикладі європейської країни
 • не володіють знаннями/уміннями в галузі бухгалтерського та податкового обліку Польщі, але планують найближчим часом почати працювати з ними
 • мають потребу вивчити основні поняття та елементи бухгалтерського обліку польською мовою
 • хочуть засвоїти вимоги до ведення бухгалтерського та податкового обліку у Польщі
 • планують підвищити свою кваліфікацію в галузі польського бухгалтерського та податкового обліку та актуалізувати знання в цьому напрямку
 • потребують документального підтвердження своїх знань
 • вища освіта за відповідною спеціальністю
 • вища освіта за іншою спеціальністю або релевантний дворічний досвід роботи у фінансово-економічній галузі,
 • або наявність професійної кваліфікації (атестації) в галузі бухгалтерського обліку, аудиту чи оподаткування відповідно до національних стандартів.

Додатково: бажано володіти базовими знаннями польської мови (вміння читати та розуміти написане). Знання мови знадобиться для кращого засвоєння матеріалів, оскільки приклади документів надаються польською мовою. Якщо ви не володієте цією мовою, то навчатись буде трохи складніше, але індивідуальна підтримка викладача та допоміжна література для перекладу дозволять добре засвоїти програму курсу.

Програма курсу «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення» містить наступні заняття:
1. Основи ведення бухгалтерського обліку в Польщі. Загальні поняття бухгалтерського обліку.

2. Основи ведення податкового обліку в Польщі.
Спрощена система оподаткування.
Бухгалтерський і податковий облік фізичних осіб-підприємців.

3. Податок на додану вартість Загальна характеристика ПДВ в Польщі, основні відмінності. Ставки податку на додану вартість та відповідні ним види діяльності.
Відповідальність за порушення законодавства.

4. Особливості ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємств на загальній системі оподаткування.
Засади оподаткування підприємств на загальній системі.
Податкова декларація з податку на прибуток підприємства.
Відповідальність за порушення законодавства в частині сплати податку на прибуток.

5.Заробітна плата працівників підприємства.
Нормативне регулювання заробітної плати.
Види трудових договорів і їх оподаткування.

Увага! Це скорочена версія програми. Повну версію можна завантажити, натиснувши на кнопку нижче.

Завантажити програму

Як проходить навчання

Навчання проходить на спеціалізованому порталі. Він доступний студенту в будь-який час, 7 днів на тиждень. Курс «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення» складається з наступних елементів:

 • тривалість: 16 годин
 • доступ до курсу: 90 днів
 • формат: онлайн, доступ 24/7 до всіх навчальних матеріалів
 • записи вебінарів
 • допоміжні навчальні матеріали: міжнародні стандарти, словник основних термінів, національні стандарти Польщі. Електронні роздаткові матеріали, доступні для скачування та друку, залишаться у вас навіть після закриття доступу до курсу.
 • інтерактивна сервісна підтримка
 • проміжні та підсумкова контрольні роботи для перевірки отриманих знань

Хоцька Наталія

Магістр бухгалтерського обліку та аудиту. Експерт з питань бухгалтерського обліку з досвідом роботи на підприємствах та аутсорсингових фірмах Польщі та України.

По завершенню навчання та після успішного написання контрольної роботи ви отримаєте сертифікат про опанування програми курсу «Бухгалтерський і податковий облік у Польщі: особливості ведення» від Фінансової академії «Актив».

Подати заявку на навчання
Мы в соцсетях

Добро пожаловать!

Куда хотите войти:

В систему дистанционного
обучения

Войти

В личный кабинет пользователя
вебинаров

Войти

Рады приветствовать на нашем сайте!

У нас есть два полезных портала для повышения квалификации!
Скажите, что именно вас интересует?

Курсы повышения
квалификации

Зарегистрироваться

Вебинары об изменениях
в законодательстве

Зарегистрироваться